Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Лятно преброяваненови  
Автор Deern (ღ)
Публикувано08.08.11 20:42



Още ли сте във ваканция?


Времето в България се държи дългосрочно добре


Фиши, как си? Тая година май всички се предприели много



Тема Re: Лятно преброяваненови [re: Deern]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано09.08.11 09:01



Бях в отпуска през юни и сега с нетърпение очаквам края на август и началото на септември, когато отново ще почивам

.

"Ако в клуб 40-50 не Ви харесват, считайте се нормален."

Тема Re: Лятно преброяваненови [re: Poзмapия]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано09.08.11 10:10



Супер, добре ти е на теб


Чета и за други чудесни неща, които са те сполетили, ще стискам палци, днес е моя ден за стискане на палци
Тази годинина времето в България ми се струва стабилно хубаво. Миналата година не можах да хвана толкова тен като сега
Накрая на почивката се приземих по средата на Германия при 14 градуса. Добре че в моя град времето е малко по-гостоприемно (17 градуса), а и още на гарата срещтнах 3ма, който се чудеха кое е това почерняло нещо Така че отпиши Германия като дестинация за почивката, тази година тук няма лято.


п.п. Хахаха каква сигнатура само



Тема Re: Лятно преброяваненови [re: Deern]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано09.08.11 11:00



Стискай ми палци

. Вярно, дано да се сбъдне.


Германия никога не я отписвам, това е най-добрата държава на света за мен. А най-прекрасният град - Хамбург. Два пъти съм била, като се пенсионирам, ще отида да живея там.

Ако в клуб 40-50 не Ви харесват, считайте се нормален.

Тема Re: Лятно преброяваненови [re: Deern]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано09.08.11 11:38



Две седмици селски туризъм и море в края на юли .... по технически причини май това ще бъде голямата ваканция. Надявам се да измислим няколко кратки пътувания до края на хубавото време.



Тема ахамнови [re: Poзмapия]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано09.08.11 22:09



Хамбург е хубав град наистина


Аз мисля като се пенсионирам да живея в Куксхафен или някъде из Остфризланд

Иначе понякога чета разни хора, които палят колата и обикалят големите градове на Германия и зяпат разни катедрали и т.н. и от това оценяват цялата държава. Звучи и изглежда просто абсурдно (в моите очи). Аз имам една друга държава,която като процент от всички опции ми харесва много повече - Франция, но не искам да живея там.



Тема Ох да, селски туризъмнови [re: Kapинka]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано09.08.11 22:16



Това е яко

.
Тази година пак бяхме в Черноморец и за огромен късмет същия апартамент беше свободен.
По пътя за единия плаж имаше една къща със зеленчукови лехи от страната на улицата. Всеки път като минавахме и отделях малко време да ги поогледам Веднъж исках да покажа на дъщеря ми тиквичките и боба, а тя накрая каза " Да продължаваме, или ще искаш от на хората тиквичките?!" Явно така съм изглеждала, защото и мъжЪТ всеки път трябваше да ме отделя от оградата



Тема Re: Лятно преброяваненови [re: Deern]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано10.08.11 09:20



Благодаря ти, вече съм във форма





Тема Re:Re: Лятно преброяваненови [re: Фиши]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано10.08.11 09:55



Много се радвам


?азбрах че е имало опция "плаж", но трябваше да стигнем навреме в София и не сме спирали по черноморието след като тръгнахме.
Твоята девойка ще бъде ли на Черно море тази година?



Тема Re:Re: Лятно преброяваненови [re: Deern]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано10.08.11 10:02



Мисля, че м/у 1,2. септември - 10. може и да е малко в Бургас. Толкова наситена програма, че не можем да й я запомним у дома


Ти докога си във ваканция?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.