Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема и да допълня [re: jensen-110062]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано18.08.11 22:39



сега ако ми е не бих направила подобен компромис.




Тема Re: [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.08.11 23:11



Е, ако си харесвала човека, то не попадаш в графата "връзка с човек, когото не харесвате само защото той ви харесва (той харесва вас)", а е имало момент на взаимност от самото начало.
Аз поне разбрах въпроса като да се съгласиш на връзка само от съжаление, защото другия го иска, а ти не изпитваш такива чувства към него. Или от отчаяние, да не искаш да си сам.
Познавам жени, които започнаха такива връзки с мъже, които не харесват и не ги привличат, просто защото изпитваха съжаление и после дълго време не можеха да се "отърват" от връзките, защото не искаха да наранят другия.

Иначе един от принципите ми е: "По-добре сам, отколкото зле придружен." И винаги ми е свършвал чудесна работа



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 18.08.11 23:12.



Тема Re: Компромиси и връзки [re: Poзмapия]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано18.08.11 23:34



Виж, мисля, че мога да намеря думи, за да ти кажа нещо хубаво. Смятам, че е възможно самият секс с човек, към когото първоначално не е имало силно привличане, да събуди чувства. Смятам това да възможно. Близките отношения биха могли да предизвикат някакви чувства. Та предполагам, че има вариант такава връзка да се окаже успешна.



Тема Re:Компромиси и връзки [re: Deern]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано19.08.11 02:47



Аман с това обезличаване и айде да не търсим половинки, а цели хора. Казах на друго място, ще повторя тук - за да си с цял човек, приеми го в неговата цялост. Ама цялостта не значи само външност, близка до желаната, или характер, що-годе приемлив, или интелект, що-годе колкото твоя.

Всеки си има някъв бъг, както се казваше в рекламата... но обикновено хората не са окей с твоя. И като се спречкате, се почва едно философстване, искат се обяснения как така, ама защо, ама какво, ама как трябвало да приемаш нещата еди-как си (разбирай - като мен).

За мен истината е, че не познавам нито един човек, който наистина може да ме приеме в моята цялост. Не познавам нито една двойка, в която те се приемат в своята цялост.

И да, почти съм правила такива компромиси. Всичките връзки приключиха. Сега съм изпаднала в другата крайност - никакъв компромис, освен евентуално за едно чукане. Обаче аз от чукане с мъж нямам жизненоважна нужда




***
пол - Ж
Срещнах човек, който е чел всичко, но не знае нищо.

Редактирано от Ghanima на 19.08.11 02:55.



Тема Re:Компромиси и връзки [re: Ghanima]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано19.08.11 09:00



Гани, ох, и аз като тебе съм - важното е сексът

.
А после - пасейки, пасейки, ще го ....краят е както дойде.
Опс, все добри ръце ми се падат.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Компромиси и връзки [re: Бepeзka!]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано19.08.11 09:02



Е, че аз какво съм казала лошо, та ти да трябва да търсиш думи да ми кажеш нещо хубаво

?
Не те разбрах в тази ти част на писането, но ти благодаря за доброто желание.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re:Компромиси и връзки [re: Ghanima]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано19.08.11 09:38



Ако гледаш на хората, така както четеш постинга ми, сигурно носиш огромни дебели "очила" (в кавички)



А защо реши че след като не съумяваш да избереш човек с морален синхрон с теб, би могла да ми кажеш как стоятъ нещата?

Иначе си права, че трябва да търсим цели хора с всичките им качества, но мисля че тук наоколо в темата и там наоколо при теб май са рядко срещани. (akо съдя по това, което съм видяла на живо и това, което пишат тук)Но да речем, че явно има партньори, на които това им пасва по някаква причина.



Тема Re:Компромиси и връзки [re: Deern]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано19.08.11 09:41



Не си права, мисля. Извини ме, ако те засягам.

Не всички имат късмета да срещнат взаимна любов.

Не е нужно да го припомняш, да сипваш в раните сол.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън


Тема Re:Компромиси и връзки [re: Ghanima]  
Автор esti ()
Публикувано19.08.11 09:45



Аман с това обезличаване и айде да не търсим половинки, а цели хора. Казах на друго място, ще повторя тук - за да си с цял човек, приеми го в неговата цялост

А може би не става въпрос за това, че някой друг трябва да те възприеме, като цял човек, а за това, че човек сам себе си трябва да възприема, като цял, а не целостта му да е зависима от някаква друга половинка с която, ако не се събере ще си ходи все разполовен и непълноценен.



За мен истината е, че не познавам нито един човек, който наистина може да ме приеме в моята цялост. Не познавам нито една двойка, в която те се приемат в своята цялост.


Приемането не означава непременно съгласие и радост от бъговете на другия.
Ако човек се бори със собствените си бъгове може би означава, че той сам себе си не приема в цялост?
Струва ми се, че философията ти за приемането между хората е леко сбъркана, затова и може би срещаш известни трудности в общуването, които те тласкат към крайностите, за които споменаваш.



Тема ReКомпромиси и връзки [re: Poзмapия]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано19.08.11 09:52



Не нападам и не съм искала да засягам никой, но вачера докато писах тук се чудех как трябва да подходя към хора които:

- не поставят комуникацията 1 стъпало нагоре със своята реплика
- разбират само от грубоказано
- нямат фино чувство.

Накрая реших да направя 1 от 3, аз да ги дърпам, да пиша на грубоказано, но в умалителен вид





п.п. Между другото- за да не отклоня темата- това го има в поведението и в приват отношения.

Винаги се пита " а сега какво ще правим? къде ще ходим?" - главно при жените.
Или опити за омаловажаване на някои неща, които са с явен разрез за нормите за правилно-неправилно, логично-нелогично - при мъжете главно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.