Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 23.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема уф, роднини!!!  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано12.07.11 18:37



Как се разбирате с братята или сестрите си?
Ние с моята сме много, много, ама адски много различни ............. и някой път не искри, ами и аз не знам какво прехвърча. Колкото и да се опитвам да бъда спокойна и да запазя добрия тон в отношенията, понякога хич не успявам.
Пък да не е като да не се разбирам с други хора.
Гадно ми е като стане така ...............



Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.07.11 18:44



Като не живеем заедно, чудесно се разбираме. Докато живеехме заедно с едната ми сестра, все нещо се джанкахме.
Е, и сега чат-пат прехвърчат искри, защото пък работим заедно, но се ядва. Аз вече не и се дразня толкова. Приела съм, че такъв и е характерът и няма да го променя и това е. Като вземе много да командори го избивам на смях и я подбъзиквам, пък тя има чувство за хумор и в такива моменти се усеща и те така.


С другата ми сестра като изключим разни спорове по общи теми, в които всеки си държи на неговото, други търкания не съм имала, ама тя е добричка.
Виж, майка ми и досега успява да ме разреве понякога, щото тактичността и е завряна в гъза и понякога хич не се усеща как ме настъпва по болни места, ама добра-лоша, майка ми е, скараме се, пък се сдобрим.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано12.07.11 21:17



Аз нямам братя и сестри, но с останалите ми роднини нямам абсолютно никакво желание да говоря... то аз даже буквално не говоря с 80% от тях. Първо спрях да говоря с вуйчо ми, защото той си е луд човек. Изключително тежък алкохолик е, има епилепсия и халюцинира всеки ден и е напълно безсмислено да се общува с него, защото си живее в негов свят, поради което действията му са лишени от всякаква логика.

После спрях да говоря с дядо ми, защото и той е абсолютно същия, като сина си (вуйчо ми), с малката разлика, че е по-склонен да се съжалява, вместо да буйства. С баба ми също не говоря, защото тя е от тези хора, дето ако ги уважаваш ти се качват на главата, а ако ги биеш и ги псуваш започват да те обичат много силно. Майка ми е абсолютно същата, като баба ми, и с нея също не говоря. Най-много да и кажа 1-2 изречения, които приличат на телеграма, и то ако е нещо много важно.

Едната ми леля е от тези състарените хора, които вечно са бедни и болни. На нея черният и дроб от стреса е станал по-зле от черния дроб на вуйчо ми, който е кирка пиян 6 дни в седмицата. Другата ми леля е някаква супер злобна и лицемерна, постоянно прави магии, и гледа всячески да спъва всички около нея. Тя има 2 деца, които ми се падат братовчеди. Едното е момиче на моята възраст и тя е много кофти човек. Прилича на майка си, но пък брат и е свястно момче. Баща им си тръгна от семейната къща преди 5-10 години, и откакто си тръгна, в рамките на 1-2 години направи голям бизнес и стана милионер, а преди това беше пияница.

С баща ми много сме се карали, защото малко ме тормозеше преди, но откакто пораснах горе-долу се разбираме. Обаче общуваме малко, защото той по принцип е много нервен човек и често избухва за някакви глупости. С единия ми чичо (мъжа на тая бедната и болната) много се уважаваме! Той е безотговорен, ама е пич. Къркаме си бира и ракия от време на време и се разбираме отлично, с каквото не сме се захванали, това не сме направили. Единственото, което не ми харесва в него е, че е голям селянин, но това обикновено не ми пречи.

С останалите ми роднини се виждам изключително рядко, но има много готини хора измежду тях. Имам някои чичовци, лели и братовчедки в провинцията, които са изключително забавни и весели хора. Повечето от тях са турци, или от смесени бракове (и аз съм от смесен брак).

Обаче имам и една братовчедка, която съм я виждал само един път, но ми се стори страшно симпатична и искам да я срещна пак и да станем приятели, въпреки че това е доста опасно, защото тя е много симпатично момиче и аз миналия път май бях на косъм да се влюбя в нея, което ако стане ще е пълна катастрофа, и не искам дори да си го представям, че лошо ми става.

Хайде, изпях си майчиното мляко.



------------------------------------------



Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.07.11 21:47



не се разбираме изобщо. Със сестра ми сме си говорили много пъти че ако не бяхме сестри нямаше шанс да има каквато и да било връзка между нас защото нямаме допирни точки. Много ме дразни тя мен и аз нея ама пък и много се обичаме.
С майка ми положението е още по зле, говорим си по 2 приказки колко да се озъбим една на друга. Така е трябвало явно да бъде




Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: The giver and the ta]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.07.11 07:19



Ей, уби ме с това описание.

То не е за смях, ама някак беше толкова ужасно, че чак смешно. Жив и здрав да си, пък роднините да си живеят по техните си закони!

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано13.07.11 08:08



Верно много описателно!
Ама това, че някъде са такива отношенията не значи, че и при нас трябва да станат такива?
Имам чувството, че откача тая жена. Пък аз я обичам и ми става болно като изпаднем в такава ситуация ... и то за глупости.
Бе, общо взето трябваше да измърморя по въпроса. Имах нужда ей така да си го кажа.

Така, всеки да си живее по неговите си закони. Ама нали уж сме семейство с роднините си?



Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано13.07.11 08:09



ти пък с много сестри си се уредила



Поне има чувство за хумор едната. Моята имам чувството, че е оперирана от това.



Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: The giver and the ta]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.07.11 14:35



Милото момче!


Абе всеки си има разни роднини, дето ти иде да ги убиеш.
Чела съм една теория, която ми звучи много правдоподобно и е единственото смислено обяснение на това защо близки роднини са така различни и не се разбират. Тя касае прераждането и гласи, че в този живот близки са хора, които в предишен са били врагове и това е да си "отработят" кармата, да се научат да приемат другия и да обичат безусловно.
Моля да не ми противоречите, че това са глупости, теорията не е моя, просто на мен ми звучи добре и успокоително.
А в Библията пише, че домашните са най-големите врагове на човека - явно пак това се има предвид.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: paзбиpaм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.07.11 14:58







Тема Re:уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано13.07.11 19:25



Аз се разбирам добре със сестра ми.



Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: paзбиpaм]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано13.07.11 22:31



Благодаря за милите думи (ПОЛУидиотчето, разбирам), но... толкова ли трагично изглежда написаното? Аз някак си не го взимам на сериозно.

В смисъл не се правя на някакъв мъченик. Даже съм доста приспособима гадина и много мразя да изглеждам като жертва.

------------------------------------------



Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано14.07.11 09:46



интересна теория, струва ми се с доста истина в нея



Тема Re:уф, роднини!!!нови [re: Deern]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано14.07.11 09:47



късметлийка!





Тема Re:Re:уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано14.07.11 09:54



Ние сме много различни, и нямаме общи интереси, може би това да е фактор.
Но винаги бих и й помагам и тя на мен.

Моя приятел веднъж ми се чуди как я издържам (летяхме заедно и тя искаше да взема част от нещата й в моя куфар) А аз просто знам че е такава, но щом аз имам място в моя, защо да не й помогна

( това е само един малък пример)



Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано14.07.11 10:50



Нямам братя и сестри

.
Което не е хич, ама хич добре.

Нямам си най-близки.

Братовчеди, други приятели - да, имам, но ми липсват брата или сестрата. Нямам даже с кого да се скарам, и да знам, че няма да ми държи "карез", т.е. да ми отмъщава.

"Умиране няма и задачата има решение" - Ст. Джонсън

Тема Ай на бас,нови [re: Poзмapия]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.07.11 14:37



че ако имаше, щеше да пищиш от тях.

Вярвай ми!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: The giver and the ta]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.07.11 14:39



Не, чак трагично не е, щото ако всеки е така искрен - това на първо място - и така подробен, картинката едва ли би била много различна.

Не си жертва, споко, на мен не ми звучиш като такъв. Казах "милото момче" заради искреността ти.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: Poзмapия]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано14.07.11 15:11



Стига, де, и аз нямам. Това да ни е кусурът.






Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано14.07.11 17:03



Със сестра ми се разбирам идеално /това съвсем не значи, че сме еднакви като характери или, че никога не сме се сдърпвали за нещо

/.

С нашите се разбирам, с братовчедите се разбираме ... тук таме има някой с който никой не се разбира но то е нормално

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: The giver and the ta]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано14.07.11 19:19



рода за чудо и приказ имаш





Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: Kapинka]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано14.07.11 19:22



Супер сме, нямаме в родата никакви яжби за имоти, делби и тъ. нъ.
Имам брат, който е 14 години по-голям от мен и супер много се обичаме и разбираме.
На майка ми сестрата малко не я слуша главата, ама аз съм го приела като даденост, щерка й е още по-луда, но и това ме забавлява.





Тема Re: уф, роднини!!!нови [re: PipilotaV.]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано15.07.11 08:51





"Умиране няма и задачата има решение" - Ст. Джонсън

Тема Re:нови [re: Kapинka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.07.11 19:22



Много добре се разбираме.

Като бяхме деца се джафкахме понякога, но винаги сме си били близки.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.