Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Летни вълнения:))  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано11.07.11 13:05



1. Какво правят децата ви през ваканцията-имам предвид тия между 7 и 12г. например?



2. Какво приготвяте за хапване през жегите?...в хладилника имам една диня, пъпеш, праскови и кайсии...яйца и извара, домати, чушки, краставици и магданоз, +кисело мляко...смятам 2-3 дни да не отскачам до супера





Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: LlRA..]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано11.07.11 13:29



по т.1 - Отрочето на благоверния е заточено на село ..... има късмет с баби и дядовци и може цяло лято да откара с тях.
по т. 2 - Отскочи в "готварските рецепти" :-) темата е много тормозеща. Хапваме всичко, което може да се приготви за макс 5 мин седене пред печката :-)))



Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: Kapинka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано11.07.11 13:37



Намерих си ей това:

...всички летни рецепти на едно място



А иначе ние поради липса на дядовци и баби...седи дечко по жегата у нас и се плицика като жаба в един детски немалък басейн на балкона:))...и аз се топвам-чат-пат:))...излиза вечер след 19 часа в градинката...снощи стояхме до 23 часа...категорично отказва да чете и преговаря таблицата за умножение



Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: LlRA..]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано11.07.11 14:10



Благодаря за линка и много съжалявам, но не мога да услужа с баби или дядовци .......
Ти едно време искаше ли са четеш и смяташ през лятото? Честно да си призная нямам много спомени за себе си. Май обичах са чета. Ама сега децата са други и моите наблюдения са само странични ....



Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: LlRA..]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано11.07.11 15:44



Рапорт.
Оставихме детето на баба и дядо в Русе. Върнахме се днес в 10.45 в Бс и сме на работа.
Преди това обаче бяхме на концерта на Джудас и Уайт Снейк. И на графитен фест по Перловската река. Баси, мноо култура у Софето, пак ще отида.



Манджи не мисля да готвя, ще купувам от БГ кухня, китайски ресторанти и ще дробя таратори и салати.
Все пак сме младоженци в момента, няма да се завра в кухнята я.



Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано11.07.11 15:55



А мъжа ти без месо ли ще го държиш



Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано11.07.11 17:54



Малко постно разтоварване не е излишно:))

Но ме учудва какво вечеря вече втора вечер-диня с хляб

...обожава тая комбинация...айде диня със сирене, как да е...ама диня с хляб



Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано11.07.11 18:00



уффф...не мога да си представя да оставя щерката където и да било, не мога да си представя да замръкна без да си е около нас все още...ама това си е мой проблем де:))

...свикнали сме да сме тримата заедно, а за малко откраднато младоженство винаги има възможност:))

Концерта го слушахме по радио Z-рок...имахме и гости...абе куфяхме си малко

Вие как ще карате младоженството, ще джиткате ли насам-натам?



Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: LlRA..]  
Автор Сарсита ()
Публикувано11.07.11 21:06



Динята с хляб, гроздето с бухти са комбинации, заради които смятам, че все пак Бог съществува. Вкусотия!





Тема Re: Летни вълнения:))нови [re: LlRA..]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано11.07.11 22:45



Морганеца е записан на летен ускорен курс по английски. И сутрин правим сандвичи, давам на баба 10 лв, фонд за дневното хранене, а иначе зареждам хладилника с месо заради него - аз самата съм на плодова диета.


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.