Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Какво дадохте на светанови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.07.11 12:28



Защо живеете и какво ще оставите след себе си, което ще бъде от полза на хората или света? Кое усещате като вашето най голямо постижение и най голям успех , с който се гордеете истински, който ви дава сили, смелост и самочувствие в живота?
Давайте, похвалете се смело.




Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: NikiFin]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано01.07.11 12:59



който няма нищо за фалене?

пп. детето не го броя. аз съм си го направила за мене си, а не за да доставям радост на другите хора, ей тъй, от добро сърце:)

Редактирано от тpънчeтo на 01.07.11 13:04.



Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: NikiFin]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано01.07.11 13:52



Дреме му на света.

Що?
Ти да нямаш норма за брой пуснати теми за месец?



Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: NikiFin]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано01.07.11 14:11



Ми нищо не съм дал засега, но детската ми мечта е да стана някакъв гаден, мазен чичко с костюм, който постоянно се усмихва с мазната си усмивка и прави разни пропаганди, за да си увеличава богатството.



------------------------------------------



Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано01.07.11 14:15



Може ли да се включа в темата?


Реално погледнато почти всички откриватели, писатели и тъ. нъ. таланти са получили признание посмъртно, някои и десетилетия по-късно.
Смелост и самочувствие ми дават любовта и подкрепата на моето семейство, моите приятели и хората, които са значими за мен.
В глобален мащаб - не участвам във войни и военни действия, не убивам, не мисля и злото на никого, не мразя никого, даже и хора, които са ми правили мизерии, няма да изземам функциите на Господ, я.
А, да - боря се с премахване на глада - готвя редовно на мъжО, храня гладни котенца и гълъбчета, и давам щедро на комари да ме хапят.
Иначе живея за настоящето, не се ровя в миналото и не кроя глобални планове за бъдещето, току-виж се сбъднали предсказанията за края на света....
А ще се похвалиш ли ти смело с какво си възрадвала нашата планета?



Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: The giver and the ta]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано01.07.11 14:17



Кандидатирай се за депутат, там кюфтетата са евтини, със сигурност ще се закръглиш

, ще ходиш и по първи копки, ще участваш в бордове и фондации, ще обещаваш на гладни дечица играчки и дрешки, на пенсионери пари и евтин хляб....



Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: тpънчeтo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 14:35



С децата е още рано да се хвалим (аз поне, щото са малки и не се знае като порастнат дали ще станат свестни хора или някои отрепки).
Пък и всички имат деца, така че този принос може да мине в графа по дефолт.
Понеже много съм чела из форумите, че раждането на деца не е единственото и основно предназначение на жените, трябвало да постигаме нещо повече и ми беше интересно какво толкова са постигнали тези дето дъвчат въпросното клише




Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 14:45



и да не може, как да ти затворя устата


Аз още прекарвам живота си хронологично през паметта си и се опитвам да си припомня каква добрина съм направила на човечеството.
Наистина искам да дам нещо полезно и работя усилено по въпроса.
Но за сега равносметката е, че много хора са научили полезни неща за живота от мен. Предполагам че съм направила много хора по добри и справедливи. Освен това мисля, че имам и една специална дарба, за която никой не подозира и която е ощастливила няколко човека, но все още тествам дали наистина я имам или си внушавам и всичко е било случайност.
Навремето една астроложка ми ми беше казала, че нося късмет на хората, но само ако ме следват. И така като гледам за сега се оказва права.




Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: neverojatna]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано01.07.11 14:49



Ама аз искам да стана американски гаден и мазен чичко, като този например:



Тея с кюфтетата са слаба ракия.

------------------------------------------



Тема Re: Какво дадохте на светанови [re: jensen-110062]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано01.07.11 14:55



думичката 'трябва' е абсолютно неуместна според мен също
знам, че има жени, чието истинско и осъществено призвание е да са чудесни майки. а някои и съпруги:). не виждам нищо лошо, важното е те да се чустват добре

обаче светът сега е толкова интересен


има толкова много за научаване и за гледане, новостите ме зариват понякога и дори не мога да ги осмисля, искам да знам, да видя, но няма кой да ме финансира, за да се занимавам само с това
да не говорим, че трябва и да се храня
затова се налага да работя, трябват ми пари, обаче пък засега имам работа, която на всичко отгоре ми харесва. обичам да сътворя нещо, да направя другите доволни...
по този начин засега успешно ми се съвместяват желанията с потребностите.
за съжаление в последно време потребностите ми са слабо задоволени, затова и желанията са едни такива... никакви

ей сега се сещам нещо, с което смятам скоро да подпомогна световното благополучие - ще спра да пуша.
ще си направя лошо, за да бъдат другите облагодетелствани - няма да дишат И моя дим.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.