Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: за политенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.06.11 12:16



Съгласна съм напълно. Плюс още нещо обаче - труден е балансът между това, да не психираме детето с прекалени родителски критики и да не го направим прекалено самоуверено, та чак самовлюбено.
Трудността се усилва от това, че според мен част от разликите в характерите са вродени, и не знаеш как ще подейства едно и също поведение на различни деца.
А, да - нямам деца, обаче съм била дете и горе-долу помня какво е да ти шамаросат самочувствието - все едно дали родителите или някой друг.


По някой път има нужда от шамари за сваляне на земята, ама... Трудна е преценката.
Най-тъпата изцепка на баща ми във връзка с килограмите ми беше, когато по гимназиално време ми заяви, че съм се разплула така, защото ям като пурдот. Не знам какво е пурдот, ама не е нещо нежно и красиво. При това дори не бях 130 кг., а нещо като 64-65 при ръст 1,68. В момента съм с 1-2 отгоре на тези.

Редактирано от Mиpa_M на 20.06.11 12:20.



Тема Re: за политенови [re: neverojatna]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.06.11 12:19



Да, темата я отклонихме.



В отговор на:

И "като съм дебел, да не съм умрял" не е съвсем правилно.... Точно тя има сериозни здравословни проблеми заради килограмите и включително и проблеми от сорта, че зимата трябва да ходи с обувки половинки, тъй като не може да намери ботуши и боти ..... И съзнава, че трябва спешно да вземе мерки, но продължава да набива по 1 хляб на ден освен всичко останало...



Съгласна съм - не съм имала предвид, че трябва да се примиряваме и да си набиваме по цял хляб. Имах предвид, че не трябва да се вземаме за погребани, докато се опитваме да нормализираме положението.



Тема Re: за политенови [re: Mиpa_M]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.06.11 12:31



Е, аз при същия ръст стигах до 57 кг., ама понеже сестрите ми бяха по-слаби, все се намираше някой да каже: "Не ми обличай полата, че ще я разшириш!". И аз все си живеех с мисълта, че трябва да отслабвам. Сега като си гледам снимки, дори съм била по-слаба от обичайното, но си карах без самочувствие. Добре, че се ожених, та да чуя някой да ми каже, че съм хубава.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: за политенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.06.11 12:46



Съвсем ще отклоня темата, но нищо.


57 най-често си е таман добре за този ръст, ама вярно зависи сред какви живееш, освен че в известна степен зависи от телосложението.
Колежката ми тук, и тя със същия ръст, умира да обяснява колко е дебела - цели 56-57 кг. и ханш цели 92 см., и как трябва да отслабне. Останалите, дето сме с десетина кила нагоре (аз и още една, която е по-ниска при това), според нея нямаме нужда от чак такова сваляне - тя просто била с много грацилно телосложение и за нея 57 били много.
Та хора всякакви. Един се вижда в кривото огледало, дето те отразява слаб и висок, друг - в другото.

Твоите сестри сега пак ли са слаби?

Редактирано от Mиpa_M на 20.06.11 12:53.



Тема Re: за политенови [re: Mиpa_M]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано20.06.11 13:06



Щом харесваш клин, трябва да го носиш така, че слабините ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да са прикрити с някаква дреха отгоре - дали туника, удължена риза или друго нещо - все тая.
Относно паласките. Жена с проблемна фигура може да изглежда добре! Просто трябва да се облича правилно. Никакви прилепнали дрехи, което в никакъв случай не означава да носи чували. Трябва да се носи по-твърд плат, който не очертава всички недостатъци. Триъгълното деколте, високият ток, вертикани линии и някои други оптични хитринки могат да поправят значително визията.
Напоследък гледам предавания за мода, та това, което казвам са всъщност съвети на стилисти. Хората, които преобразяват в това предаване наистина добиват ново самочувствие, макар че не са с перфектни фигури.



Тема Re: за политенови [re: Mиpa_M]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.06.11 13:12



Едната е слаба. Е, не колкото преди, но за възрастта си... Другата напълня много. Но то не е било и в това проблема, ами просто майка ми, а и никой друг вкъщи не са ми казвали, че изглеждам добре. Години по-късно вуйна ми ми разправяше как като съм била малка и някой кажел "я, какво хубаво дете" по мой адрес, майка ми го прекъсвала с нещо от рода на "хайде стига, че...". Много я е било страх да не си вирна носа явно, но всъщност отиде в другата крайност.То май цялото им поколение така възпитаваше.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: за политенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.06.11 13:24



И моите възпитаваха така, но си мисля, че разликите са индивидуални, не поколенчески.
Е, сега може да е станало по-либерално като цяло, но като се сетя какви прехвалени мамини синчета и дъщерички имаше и по наше време...


Трудно е да се намери балансът.

Редактирано от Mиpa_M на 20.06.11 13:29.



Тема Re: за политенови [re: Бepeзka!]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.06.11 13:28



Да, бе, съгласна съм принципно, само не трябва да се залита към крайности - и в двете посоки. Както е крайност гол пъп при преливащи паласки, така е крайност и да не си позволяваш абсолютно нищо по-"смело", понеже всички ще ти видят недостатъците на фигурата (които и без това се виждат). Така мисля.
Колкото до мен лично, аз внимавам как се обличам и определено не се размотавам по клинове по улицата.



Редактирано от Mиpa_M на 20.06.11 14:35.



Тема Re: за политенови [re: Kapинka]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.06.11 14:22




Аз съм от тези 2 : много - освен в най - голямият студ, при спорт, планина и пр. активности, които изискват със сигурност предпазване на краката - съм приоритетно с поли. Харесват ми, отиват ми, мисля, че е женствено и секси - както лятото, така и зимата- за която си има и хубави топли материи, и подходящи цветве.
Според мен носенето зависи не само от навици и фигура и т.н. - ами дори от най - прозаични неща - като транспорта до работа примерно: ако трябва да смениш 2 транспортни средства, да постудуваш на спирки и пр. - малко се замисляш за пола и готин чепик, който ще изложиш на блъсканицата. Ако си със самостоятелен транспорт или имаш по - комфортен вариант за придвижване - всичко е по - различно.
У дома съм по същият начин - рокли за лятото, през зимата долнище някакво и нещо връхно.
Клинчета не съм носила никога, не ми харесват и панталоните тип морков- харесвам прав крачол или лек чарлстон - особено за джинси.
Морковите отиват само на перфектна фигура - да се разбура не слаба, а добре и красиво оформени, дълги крака - защото има слаби мацки, но с толкова изсипани дупета и хиксови крака, че лошо да ти стане като ги видиш в този модел крачол. Сляпото робуване на модата, без собствен стил и усет за това в огледалото не щади ни дебели, ни слаби.

Редактирано от impulce на 20.06.11 14:22.



Тема Re: за полите [re: neverojatna]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.06.11 14:29




Едно от нещата, които са ми правили впечатление винаги, когато съм в чужбина, е наличието на разнообразни размери от един и същ модел тоалет- за разлика от България.
У нас - обикновено всичко е много малко, китайският XL и пр.докато натам - винаги има за всякакви размери от една и съща дреха - независимо от стила и, модела, цвета, дори когато той не е удачен много за по - големи хора.
Или са по - толерантни или са просто по - добри търговци.
Нямам идея.
Сред чужденците по нашето Черноморие - особено скандинавските големи жени - също се наблюдава някакъв особен и чудат непукизъм относно облеклото - виждала съм наистина брутални изпълнения. Странното е, че тези грамадни жени винаги са със страшно хубави момчета за партньори, много хубави и елегантни.
Та..мисля, че може би навън тези хора се приемат по - естествено, без значение от грамажа им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.