Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Лю коафьорнови  
Автор Сара Б ()
Публикувано13.06.11 21:35



Косата е като визитната картичка на външния ни вид. Темата ми е за смелостта в експериментирането ни с нея. Правите ли го често? Крайни ли сте в промяната на цвят, дължина, форма? Какви прически си правите най-често?
Обичате ли се вързани на опашка, на малък кок, плитки и други, каквито се сетите?
Падате ли си по фибичките?
Коя е най-романтичната прическа според вас?
Има ли наистина само един цвят и една прическа, която най-много ни отива или това е като приказката за единствената ни сродна душа?



С възрастта хубаво ли е да изсветляваме с тон-два, за да смекчим издайническите бръчици по лицата ни?

Направо ви зачуках с маса въпроси.

Това е цветът и прическата, която най-много ми допада.





Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.06.11 23:19



Избягвам да правя много промени в прическата си. То и няма много варианти. С бои не експериментирам, защото съсипват косата. Веднъж-два пъти съм се офъквала късо, ама после виждам зор докато порасне пак, а късите прически искат много поддържане. Фибички и сложни прически мразя, защото трябва да ги мислиш, пък косата ми е тежка и много трудно задържа кокове и причие дивотии. Засега не си изсветлявам цвета и хич не ми пука дали ми се виждат бръчките. Праскам по една къна да позамаже белите косми и стига толкова.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re:нови [re: Сара Б]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.06.11 23:25





Експеримент с косата ми съм правила само веднъж няколко месеца преди сватбата, когато я постригах така (но без бухналото отзад, просто късичко с постепенно удължаване покрай ушите и отпред):



Обикновено поддържам една и съща прическа като варирам с дължината в умерени граници - да кажем, че това на снимката е най-дългото, което бих изтърпяла, иначе прическата е същата:



Косата ми е тъмнокестенява, чуплива, имаше един период, в който вманиачено я изправях, но вече я оставям в естествен вид. Когато готвя или е много жега, я връзвам на опашка, иначе стои пусната.

Определено бих казала, че по-тъмен цвят коса ми отива повече, защото имам много светла кожа и русо ще ме направи прекалено бледа, а така има контраст.

Много съм капризна откъм фризьори и не давам на който и да е да ме постригва. Преди да се преместим си имах един постоянен фризьор, който знаеше точно как да ми оформи косата. Той е потомствен фризьор (чужденец), 7 поколения назад мъжете в рода му са били фризьори и бръснари. Съответно тук не познавах никакви фризьори и трябваше да се доверя сляпо на салона наблизо, но жената се оказа кадърна и май ще стане новата ми постоянна фризьорка Тук имат тенденцията да правят една и съща прическа - на черта, всичко подравнено без етажи ... а аз точно това не искам, искам на лек венец и на етажи като краищата се филират леко.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано13.06.11 23:55



Аз съм момче и се подстригвам късо. Общо взето почти всеки фризьор ме прави добре, защото прическата ми е елементарна. Първо ходех да се подстригвам при един турчин, ама спрях, защото ме занимаваше с глупости (караше ме да ставам боксьор).



След това започнах да ходя при две добри жени, но в един слънчев ден срещнах своята сродна (фризьорска) душа. Тя е зряла жена с дете, и е много смотана, като мен. Толкова ми е приятно да си разтягам локуми с нея, че не ми се тръгва от фризьорския салон направо. Не е някаква свръх-добра фризьорка, но е много приятна (за мен).

------------------------------------------



Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано14.06.11 00:44



За мъж ме кефи:



..rude & not ginger...


Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор mliakoskafeimed ()
Публикувано14.06.11 07:37





Утре съм на фризьор, няма да се заигравам с дължината. Събудих се една сутрин с невероятното прозрение, че трябва да си поизсветля косата... Ще видим до къде ще стигнем с моята коафьорка, и на мен ми е любопитно

Като цяло- скспериментирам смело под мотото " е кво пък, коса е, расте!". Поспряла съм се на средна дължина, защото ми пасва на характера- хем има с кво да се занимая, ако ми се дозанимава - кеф ми плитки, изправяне или нещо по- засукано, хем мога с един замах да я събера на кок, когато просто тябва да бягам. Или ако ми харесва я оставям да се вее. Бритон беше последното ми постижение. Равен. Но вече ми мина.

Редактирано от mliakoskafeimed на 14.06.11 07:38.



Тема Забравихнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано14.06.11 07:58



Любимата ми прическа- нисък кок на тила, но небрежен, не стегнат, с отпуснати кичурчета отстрани. За съжаление не мога да си го направя.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Лю коафьорнови [re: The giver and the ta]  
Автор 3aek (яде уши)
Публикувано14.06.11 09:02



и е много смотана, като мен



Хубаво е човек да има самоирония



Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано14.06.11 10:24



много ми е досадно висенето във фризьорския салон.
Моята коса е тъмно руса и чуплива със собствено мнение всяка сутрин.
Много рано почнах да побелявам и открих, че кичурите са спасението за мен. Така съм свела до минимум посещението при фризьорката. На месец и половина - два за подстригване на крайчетата. И на 4 до 5 месеца за кичурите.
Имах един период с опити за боядисване, но след всяко измиване на косата имаше и собствена идея за цвета, та много бързо се отказах от тия експерименти.



Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано14.06.11 12:13



Да докладвам и аз по въпроса.


Моята коса е естествено руса и дълга до кръста. Мразя да ходя на фризьор и ме е гнус, 2-3 пъти в годината мама я подстригва по малко. Не търпя никакви гелове, лакове и подобни буламачи по главата си, фибичките са ми леко инфантилни. Не ползвам и сешоари, маши и преси. Мия я с шампоан и балсам 2 пъти в седмицата и тя ми се отблагодарява, че не я тормозя. Имам една шнола, с която хващам назад няколко кичура, които ми влизат в очите, или пък слънчевите очила вършат тази работа успешно.

Редактирано от neverojatna на 14.06.11 12:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.