Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 06.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: тpънчeтo]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано14.06.11 15:22



Виноват.


Също не понасям когато възмургава жена се намаже със син грим, имаме една такава роднина, и брат ми като малък питал майка леля Радка кой я е бил по очите.



Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.06.11 16:47



По начало съм с кестенява, права коса. В последните години е с дължина под раменете, с леко наляво изместен път и без бретон.


Имам високо чело, отива ми да е открито с вдигната коса. Сега в жегите я нося на конска опашка. Различни видове кокове също ми стоят добре, обаче отдавна не съм си правила за навън. Само вкъщи врътвам едно кокче, а отвсякъде се спускат понавили се кичурчета около лицето и шията.

Била съм руса, но казват, че моят цвят трябва да си е тъмнокестеняв, особено когато му прибавих червеникави оттенъци. Така белотата на кожата и сините очи се открояват по-силно.

По-рано често я носех спусната като страничните й части прибирах отзад. Нещо такова:



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Лю коафьорнови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.06.11 17:10



В момента съм си опънала косата така. С подобно червило съм даже. Все пак гледам да е в тон с червеникавите нюанси на косата.





"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Лю коафьорнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано14.06.11 17:20



Може да ти отива просто определен нюанс, който е различен от перуката, която си пробвала. А и перуките принципно стоят гадно.

..rude & not ginger...



Тема Re: Лю коафьорнови [re: тpънчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано14.06.11 18:14



Червенокоса съм само по душа.




Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано14.06.11 21:03



Аз харесвам къдрици. Имала съм 3 пъти трайно къдрене и супер много ми отива. Последния път когато ми го правиха, фризьорката не можеше да си представи как ще изглеждам и беше много скептична. Аз й казах че са ми къдрили косата 2 пъти и много се харесвам. После и тя се убеди



Другия феномен при мен е че ми прилича да съм рошава. Но не си позволявам да плаша хората по улиците


Иначе с фризьори нямам проблем, защото ми пасва стандартна прическа - ако върховете са ок - подстригана на черта с бретон до носа и на една страна за да виждам.
Преди 2 години майка ми ме запозна с фризьорката си и реших да ми подстрижат косата там. Аз не исках да ми мият косата, защото тъкмо бях я мила.Само ме напръска с вода, може би за да й е по-лесно да подстригва. И реши да ми изсуши косата със сешоар.

Аз й казвам че я суша доста кратко.
Тя: Още е доста влажна.
Аз: Сложила съм си серум за коса.
Тя: да, много е поддържана.
.......... суши, суши, суши.
Тя: Хм, защо ти се ствърди косата?
Аз: И беше станала на прави твърди клечки.

От тогава задължително искам аз да си изсуша косата.



Тема Re: Лю коафьорнови [re: Deern]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.06.11 21:28



Ох, аз не обичам да ходя при фризьори. Обикновено ги сменям, попадала съм на какви ли не.
Задължително като се прибера вкъщи, грабвам ножицата и се дооправям сама.



Интересно, че всеки дава различна идея за прическа, която щяла да ми отива. Както и по отношение на цвета. Но поне в едно отношение са на еднакво мнение - че косата ми е гъста и хубава.

Предпоследната фризьорка при която случайно се забих, беше украинка или от Беларус, не помня. От 10 години омъжена за българин.
Страшно ме нервира, защото изговори куп глупости за Майкъл Джексън... да почива в мир. Беше на следващия ден след смъртта му преди 2 години...

Повече не стъпих при нея.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано14.06.11 21:56



Позволи ми да ти счупя малко представите за рижите хора

По-голямата част от тях са със жълтеникава бледа кожа, в някои случаи с лунички. А ако са с различно от светлите очи т.е. кафяви, изглеждат като извънземни.

Сетих се и за едно дете с рижава коса. Сестра ми не го беше виждала дълго време и като го видя, първите й думи бяха "Защо е толкова пожълтял?"



Тема Re: Лю коафьорнови [re: Сара Б]  
Автор mliakoskafeimed ()
Публикувано14.06.11 21:57



Правя си, когато искам да постигна уау - ефект:



Всеки път е различно уау де



Тема Хе,нови [re: neverojatna]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано15.06.11 00:56



колко прилики, макар, че моята пък е естествено черна и че вече мама не ме подстригва, защото не е между живите, нито кака, която пое щафетата от майка и че преди 5-6 годни имах глупостта да я отрежа и сега не знам как да изтърпя преходния период. Много ми е мъчно за дългата ми косица, тази не мога да я връзвам на опашка, освен на една миша и смешно къса - 2 пръста

, да я сплитам съвсем не става. И аз не понасям тези продукти за коса и сешоари, маши и други уреди за съсипване. Само зимата сешоар, понеже съхне по 4-5 часа. Консервативна съм за промени, особено пък за цвят. Никога не съм променяла естествения си и не искам. Любопитно ми беше дали червеникава ще ми отива и се накиприх за проба с една перука. Ми отива ми много, но не бих си сменила естествения цвят. Боядисвам я, но в моя си природен цвят. И аз имам една голяма шнола, с нея да захвана тежките кичури дето ме заслепяват ми е първата работа като си вляза в къщи.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.