Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Веднага мога да ти кажа аналогичен примернови [re: Deern]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано11.06.11 16:48



Ти нямаш ли какво да правиш, а си се вторачила във възпитаването на чуждите деца?
Сори, ама ми напомняш едни руски тьотки от 80-те години на миналия век, които сочеха назидателно с пръст, всеки който според тях е сгрешил в поведението си!







Тема Re: Веднага мога да ти кажа аналогичен примернови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано11.06.11 17:57



Не знам какво е " руски тьотки от 80-те ", но очевидно обществената ангажираност, която има при мен, е различна от обществената (авторитарна) ангажираност, която разбираш ти



Започвам да хсващам , защо Вирго остава с впечатление, че предписанията от статията изглеждат да създават еднакви хора.



Тема Re:нови [re: Deern]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.06.11 22:46



Ти ги виждаш много рядко, затова нямаш поглед. Аз го виждах (и чувах) ежедневно това дете и имам и поглед, и ухо! Та ... толкова за хиперактивните деца.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Абе моме,нови [re: Deern]  
Автор aiumi ()
Публикувано16.06.11 22:42



в какви среди се движиш, всеки път се чудя...може би ти липсва самочувствие, и затова предпочиташ компанията на разни лузъри.

Замисли се сериозно, защото начинът, по който се оценяваш, неизбежно рефлектира върху детето ти, и утре - вдругиден или ще ти дотътри някой мангал, или ще си остане самотна майка.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.

Редактирано от aiumi на 16.06.11 22:43.



Тема Re: Българските родителинови [re: Deern]  
Автор mliakoskafeimed ()
Публикувано16.06.11 22:48



Съжалявам, ако съм пропуснала, но би ми било много по- интересно да разкажеш какво правиш със собственото си дете.



Но сега ще изчета цялата тема внимателно.

Редактирано от mliakoskafeimed на 16.06.11 22:50.



Тема Re: Българските родителинови [re: Deern]  
Автор mliakoskafeimed ()
Публикувано16.06.11 22:59



Да, темата започва като социално- революционна, и преминава в нафуканост. Имаш и нелоши попадения (които без да искам ще отдам на изцяло разбираемата ти стремглавост да се вживееш в ролята на традиционна немкиня). Като цяло еснафщина. Извинете.



Тема Супер Майтап!нови [re: Deern]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано17.06.11 04:08



"Защо по дяволите тези хора ... са толкова назадничеви?- гледат само назад и/или надолу?" само, защото по стечение на обстоятелствата са се заселили извън страната?

Изведнъж "Свещената Мъдрост" ги "праска по главите", пардон, осенява свише, за да назидават по всички вселенски въпроси с очевадната цел да донапомпат издишащо самочувствие.



Тема Re: Абе моме,нови [re: aiumi]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано17.06.11 15:29



За компанията на лузъри............нормално е, краставите магарета се намират





Тема Re: Българските родителинови [re: Deern]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.06.11 00:13



въпрос на интелект скъпа, има и готини български родители



Тема Re: Естественонови [re: Deern]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано19.06.11 16:07



Е те сега ме настъпи дебело по опашката


На средата на тази безумна тема съм и така не ми е ясно кво иска да каже автора, ама може ли пояснение какво дири тука моето изказване (даже две такива) и какво целиш да покажеш???
И аз да кажа, не вади от контекста! Да беше добавила и за какво става дума и по какъв повод е станало това, а? И много моля да ми обясниш от къде на къде я измисли тая дебела пръчка, че ми се губи такава подробност

Много е хубаво и сладко да си плюеш по хората, ама да ти кажа това в правото май му викали клевета. Ама кво ли знам аз, нали съм тръгнала "да се опитва да стига до началната позиция на обикновените небългарски жени".
Та ти от кои родители си, каза?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.