Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: Бepeзka!]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано21.03.11 09:35



Еееееееееееееееееее , е е е и замириса на море . Не харесвам морето , предпочитам планината .





Тема Re:нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.03.11 21:16



Да, да - три месеца на море? Не е за мен


Три седмици наведнъж стига и сменяме пейзажа с планински на вилата

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: Бepeзka!]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано15.04.11 16:49



Защо "вече"?

Аз мисля за море 365 дена в годината. Почивам си от толокова мислене само на 29 февруари.



Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.04.11 22:34





А питах, защото хората тук рядко планират почивката толкова рано.



Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: Бepeзka!]  
Автор Galeon ()
Публикувано16.04.11 23:10



Ми не--писна ми сам да ходя))))Лятото предпочитам до Боянския и обратно, хем на Ханчето следобедна биричка и кебапчета в тишината под сянката ми звучи по-добре отколкото бира с цаца в тъпканица от селяни)

Tell me a Story....:)


Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: Бepeзka!]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано15.05.11 22:19



Малко като се запролети времето и мен вече ме обхваща ваканционно настроение

Ние заминаваме за Португалия в началото на юли..но решихме да отидем с кола този път-ще спрем в южна Франция и Испания и после две седмици плаж, разходки и ядене на местни вкуснотии /да не си изгубим формата случайно/
Нямам търпение, ако моге ей сега тръгвам :)



Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: actinia]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.05.11 23:01



Звучи страхотно. Направи снимки по пътя и ги сложи тук, ако можеш.



Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: Бepeзka!]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано19.05.11 21:43



Ще, ще





Тема Черноморие въпрос?нови [re: Бepeзka!]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано19.05.11 22:05



През Великденската ваканция бяхме за 2 седмици на Средиземно море. Едва изчаках да дойде времето в който ще тръгнем, зимния период ми е много тягостен.
Но след почивката бях като нова




И сега за Черно море - по щастливи за някои обстоятелства, апартамента, който от2 години наемаме, ще бъде обитаван и вече няма да се дава под наем.

Предложиха ни 2 едностайни апартамента за това лято - за 2 седмици. Аз съм ги гледала набързо миналата година, помня че бяха окей, по снимки не можах да намеря по-добро от това.


Но имам интерес да видя и други апартаменти евентуално за догодина. Дори можем да наминем намясто и да видим.

Става дума за южното черноморие - 2ма възрастни и 3 деца ( големи ) - апартамент с най-малко 2 стаи и голяма баня е базис.


п.п. Много ме учудиха обявите в интернет, при повечето има снимка само на сградата отвън, а някои текстове са изумителни. (нещо като необзаведен апартамент с капацитет 10 легла )



Тема Re: Мислите ли вече за море?нови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано21.05.11 12:44



Мне. За мен морето е море чаа септември. Кат гъчканата я няма. Достатъчно ми е цяла година с още 2/3 България да се тъпча в София, не виждам смисъл и почивката да си прекарвам прескачайки се със себеподобни. Иначе съм възприела друга тактика вече - почивка по 4-5 дни всеки месец. Тъй и тъй ми е такава работата, че за повече от седмица накуп отсъствие не мога и да си мечтая.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.