Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 07.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: LlRA..]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано23.01.11 23:37



А не се ли сещате, че човек когато е психически и физически изтощен му пада самоконтрола изключително ниско. И ако някой в тоя момент го предизвика до състояние на силен афект, той реално не осъзнава в момента на деянието какво точно прави, а се защитава... Осъзнаването е дошло в последствие.

Казва се и съм склонна да вярвам, че той е нямал никакво намерение да се стига дотук, т.е. не е планирано... с години да наслагваш и къташ емоциите, които те притескат в собствения ти дом - крие риск те да избухнат и да те пометат.


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso



Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: Doctor Who]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.01.11 23:45



нехранимайковски психарски истории, пък ти ги обяснявай както искаш!

...като за пред медии бива обяснението, като за пред хора в час...НЕ!

Не само той е и е бил тинейнджър!

Няма прошка за подобни!
Като има такива дето им пада пердето...гниене до дупка в мизерията на затворите и пустошта на духа си!
Жалко, че подобни развиват и защитна функция да не си спомнят за жертвите....та няма да е лошо другите да му напомнят за това, докато сам си сложи край на жалкото съществуване!
Изродски работи...че и ще му намирам оправдание за реакциите...
Да не го е правил...ако е той де.



Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: LlRA..]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано23.01.11 23:55



Ти поставяш всички под общ знаменател. А едно е делото, което е отвратително, друго е човекът. Често убийците са пълни психопати. В случая не съм сигурна дали е така. Всеки случай е индивидуален. Но разбира се той и себе си е убил ако не с майка си, то с братчето си.
Въпросът е - и ли той в страданието сега или не. Ако е - няма по-нещастен от него. И никакви присъди не могат да облекчат това страдание.

Всъщност аз вярвам в доброто у това момче, но може би... за него е по-добре да греша.


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 23.01.11 23:56.



Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: Doctor Who]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.01.11 23:58



Уважавам и твоето мнение...всеки има право на своето си мнение:))

Казусът е толкова потресаващ...че предпочитам да спра да разисквам по него.

Извини ме





Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 00:06



Виж, не съм сигурна като те чета, че си в час, но няма нужда от такива емоции, тъй като и без това младежът няма да гние дълго по затворите- непълнолетен е, а и е направил пълни самопризнания.


Редактирано от PipilotaV. на 24.01.11 00:07.



Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.01.11 00:14



Виж, не съм сигурна като те чета, че си в час,

Айде сега излишни намеци и подкачания...както и да е, отминаваме това...

тъй като и без това младежът няма да гние дълго по затворите- непълнолетен е, а и е направил пълни самопризнания

Ами супер

...давай непълнолетните да се отпочват с коленията и избиванията...жалко , че щерка ти май е вече пълнолетна, та е изпуснала шанса си да се саморазправи с теб, ако нещо не и е било кеф от теб и с теб...и после да си свирка, след самопризнанията.



Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: LlRA..]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.01.11 00:21



Лирка, винаги възрастните са виновни за поведението на децата, няма друг отговор на този въпрос! А не харесвам родители, които бягат от отговорност за поведението на децата си като ги наказват, тези родители са за психиатър! Мене никога не са ме наказвали за нищо. Не можеш да забраниш нищо на децата си!

only me


Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: loverrock]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.01.11 00:32



теории, теории:))

здраве да е...и дълъг живот!...че нЕкои нЕмат тоз шанс се види





Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: monetka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано24.01.11 02:06



И друг път съм споделяла тук,че съм израстнала в студено и затворено семейство.Имам по-малка сестра.Нямаше нужда да търся разликата в отношенията към мен и тези към нея.Те си бяха очевадни.И до ден днешен е така.Майка ми често изпадаше в различни нервни състояния,ако нещо не и беше по угодата.Яла съм бой за едната паднала троха на пода

.Като дете се страхувах много от нея.В тийнейджърска възраст страха се замени някакси с омраза.Сега ми е безразлично.От години не поддържаме връзка.Аз бях тази,която я уважаваше,въпреки всичко,защото все пак ми е майка,но когато разбрах в един момент,че и децата ми ги дели........еми,сори-ама "Сбогом".Тази година навършва 70 години и почти няма кого да покани на юбилея си.С годините се е изпокарала с всичките си близки.С баща ми живеят в една къща,но всеки на своя етаж.



Тема Re: Защо не ме обичаш, мамо?нови [re: Doctor Who]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.01.11 12:39



А не се ли сещате, че човек когато е психически и физически изтощен му пада самоконтрола изключително ниско.

Аз се сещам, а като се добавят и хормоналните бури на пубертета ...



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.