Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано16.01.11 19:28



Всичко е въпрос на предпочитание и настроение, не претендирам за уникалност, тези комбинации съм изпробвала и ми харесват най-много.





Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.01.11 22:19



Това си е малко като направа на собствен парфюм


Цитрусовите ухания например действат много освежаващо и събуждащо

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано17.01.11 09:30



Така е, ароматерапията си е цяла наука и трябва да се внимава, тъй като всяко масло си има и противопоказания.





Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано17.01.11 23:29



Абсолютно е така. Сега се сещам за някои просто отвратителни комбинации от масла в направата на парфюм - миризмата може да събори и кон, какво остава за човек



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано18.01.11 09:23



Но странно мие било винаги, че един и същи парфюм мирише на различни хора различно - явно от миризмата на тялото.





Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.01.11 18:09



Да, това също го има. Но отвратителните парфюми-убийци са си такива независимо от тялото. Е в комбинация с пот и нечистотии ефектът се засилва.
Забелязала съм, че по-мургави чужденки си падат по суперсилните миризми и като се размина с една такава трябва да си задържам дъха, за да не се задуша.
Не може ли да ползват нещо по-леко и в не такова огромно количество



Аз харесвам леки и свежи миризми и ще се огледам за такива етерични масла. Като по-опитна, ще ми препоръчаш ли някоя лека комбинация, която не се усеща много и не се натрапва неприятно?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Абенови [re: neverojatna]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.01.11 21:59



налудничаво било! Разбира се, че пази енергиите. Нали затова винаги трябва да се прави пречистване на дома периодично или ако се нанесеш там, където са живяли други хора. Освещаването от свещеник е едно такова нещо, има и сума ти други начини. Ако щат да вярват хората, но всяка вещ, ползвана от някого, пази инфо за енергията му.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано19.01.11 09:27



А на мен ми е правило впечатление, че рускини и украинки използват много силни парфюми и в големи количества. Често ми се е случавало на морето да се размина с някоя такава, трябва противогаз да носиш.

И в жегата парфюмът като се смеси с потта, става страшно.
Щом искаш лека и свежа миризма, опитай с цитрус - грейпфрут, мандарина, лимон. Но никога не използвай масла в неразреден вид върху кожата - или няколко капки в лосиона за тяло, или за масаж в базисно масло. Един път капна на ръката ми масло от лимонена трева, не го измих, кожата се зачерви и стана като изгорена.



Тема Re: Абенови [re: paзбиpaм]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано19.01.11 09:34



Така си е, вещите 'помнят' енергията на предишния собственик, затова не си падам по антикварни вещи и дрехи втора употреба. Колкото и да се пречистват и перат имам чувството, че все си остава нещо, може и да е внушение, знам ли...





Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.01.11 09:41



Благодаря :) А нещо с цветя?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.