Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Искам да споделя  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано22.12.10 21:44



Човекът, за когото уж щях да се омъжвам допреди 2,5 месеца, забрави да ми честити рожденния ден.

Толкова за великият влюбен и голямата любов.

"Любовта не съществува. Мъжът тъгува, когато няма жена, с която да преспи. Ако все пак намери и спи с някоя, след това му става още по-тъжно"

Как да не се съгласиш с умния човек, който е написал това!

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано22.12.10 22:08



Честит да ти е рождения ден!Да си здрава и скоро да споделиш с нас, че си влюбена






Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано22.12.10 22:09



Сигурна ли си, че е забравил?
Или е "забравил"?

А любовта съществува...





Тема Re: Искам да споделянови [re: Petkana_Divata]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано22.12.10 22:29



Напълно съм сигурна, че е "забравил", но няма толкова големи кавички да изразя убедеността си.
Но жив и здрав да е, скоро да ми намери заместничка



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано22.12.10 22:39



Зная, че е така.
Моите бивши също "забравят". Да са живи и здрави. Аз съм ги ЗАБРАВИЛА.
Направи го и ти!
Желая ти успешна и щастлива година.
И да знаеш, че любовта съществува!





Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано22.12.10 22:41



... типично за някои жени да се хванат за някаква си дата и да си се човъркат умствено.... ??? Искам само съвсем сериозно да ти кажа че аз забравям и собствения си такъв ден.... Помня само този на детето а за всички останали все трябва да се подсещам... И това не е защото съм късопаметен а защото деня ми минава в скачане от една задача към друга и всички съпътстващи ги перипетии...
Напоследък даже имам чувството, че деня започва в 6 сутринта и след час е вече 22:00... Със сигурност ако ми бе празен акъла... щях да се питам каква дата е днес и кой ли обичан от мен човек има някакъв празник...
Сори ама без да познавам твоя човек казвам (не от мъжка солидарност)... че се случва и че това не е критерий, че не те обича...
Не мога да разбера някои жени как се радват на факта, че мъжете са си сложили аларма за празници... дати на запознанства и какви ли не годишнини... Тъпо е... поне от моя гледна точка...
На мен ми е все тая дали някой ще ми честити някакъв празник... Важно е как живеем заедно и всичко което ни свързва...

....оххх как ухаят само някои женичкиииии


Тема Re: Искам да споделянови [re: Apxaнreл]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано22.12.10 22:49



Акцентът на темата не е в самото забравяне като такова, а в поведението и светогледа... И в празните думи и колко по-добра е тишината.

Интересно ми беше да съпоставя оставянето на вратички "ще те обичам винаги" от една страна и последващите демонстративно мълчание към мен и безспирно ланкане към другите.

Оф... заприличвам на баща си с годините. И той много обича да сравнява отношението към "свои" и "чужди". Сега поне виждам един много добър повод да се обръща внимание на това отношение.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Doctor Who ()
Публикувано22.12.10 23:16



Вие вече сте чужди от мига, в който сте скъсали.



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso



Тема Re: Искам да споделянови [re: Doctor Who]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано22.12.10 23:24



Това е ясно.
НИКОГА обаче не ми се е случвало да скъсам с някого и той да пропусне да честити първия ми рожден ден след това.
Говоря за късания от първата половина на годината. А рожденният ми ден е днес.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано22.12.10 23:31



Е, значи честитката е навременна


не искай да получиш нещо, което не би могла да дадеш! Миналото е минало! а и ти беше писала, че от 10 години сте заедно, какви други гаджета и какъв друг опит в последните години?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.