Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Искам да споделянови [re: Фиши]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано22.12.10 23:38



Една година.
Слава Богу, не са 10, иначе сега щяха да са ми повдигнати обвинения в психически тормоз :) На него също :)

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано22.12.10 23:39



(hug)

Тъжно е да караш рожден ден в дир-а!
Изпращам ти поздрав, пълен с позитивна енергия. Поеми я! Приеми я! Любовта съществува, мила!







Тема ЧРДнови [re: Ghanima]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.12.10 23:48



Макар и виртуално)

добре че умните хора са измислили гсм-и ,та звънят на разни дати ,да не говорим за скайпове майпове)

и не бързай --ще се усети и най-вероятно ще ти го честити догодина ,мъжете бавно загряваме някои работи





Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано22.12.10 23:50



....ако поведението говори... е друга работа.... Просто за мен датите са нещо, което е само проформа... Аз не ги помня... не помня кой ден е.. колко е часа и т.н... Просто настроен съм на друга вълна... Дано с това не давам поводи за мисли като твоите...



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано22.12.10 23:51



... и ЧРД от мен де..... Успех във всичко...

....оххх как ухаят само някои женичкиииии


Тема Цум гебуртстаг фийл глюююккнови [re: Ghanima]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.12.10 23:57





п.п. Не всеки помни рождени дни. Изчакай до утре, може да ти честити със закъснение.


by himbeer

Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Doctor Who ()
Публикувано23.12.10 00:10



Може да е била трудна раздяла. Пък и окончателно си е, защо да си напомняте стари истории. Нечеститенето може да значи много неща. Както и нищо - може след два дена да се усети

, но принципно щом сте скъсали се подразбира, че прекратявате всякакъв контакт си мисля. В смисъл - защо да ти напомня за себе си, може да ти развали празника... и защо да се сеща за теб, ако не е искал раздялата и му е била наложена - нали трябва да се грижи за себе си. Та така....... просто не го мисли това конкретно като доказателство за каквото и да било.


Иначе - честит рожден ден, макар вече с няколко минутки закъснение... Пожелавам ти тази година да срещнеш Дъ Бест фор Ю. И прозата на ежедневието да не навлиза повече в отношенията ти с любими хора.



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.12.10 00:13



Благодаря за честитките (нищо, че са изпросени

)

himbeer, при мен има нещо много странно - половината ми познати ми честитят на 21ви, не на 22ри и е така от години :) Сигурно има връзка с това, че съм родена в малките часове (май, де) Иначе никой никога не ми е честитил РД след 22ри с убеденост, че РД е на датата на честитене.

***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Искам да споделянови [re: Ghanima]  
Автор Doctor Who ()
Публикувано23.12.10 00:15



Козирог ли се водиш? Че като казваш в малките часове, изчислявала ли си си?



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso



Тема Re: Искам да споделянови [re: Doctor Who]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.12.10 00:18



Майка ми ми е разказвала.
И да, Козирог, много държа да не ме минават за Стрелец



***
пол - Ж

*Подпис*


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.