Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: .....................нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.12.10 11:07



хехе, аз интересчийка, а ти пращаш подаръци на непознати.


А жестовете, които аз правя и на мен ми се правят не са нещо, което рагласявам по форумите. Освен това жестове от подмазвачи не ми трябват, писнали ми е от временно подмазване, докато му свърши далверата и после забравя за благодетеля си.
Не виждам кво има да злобея срещу теб. Без проблем мога да пратя и аз бонбони на който си искам. Просто не съм по такива мазни и безсмислени жестове, и без подаръци хората които трябва да знаят, че ми пука за тях го знаят. Но ти това не можеш да го разбереш, защото си прекалено повърхностна




Тема Re: .....................нови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.12.10 11:10



че кой говори за пари. Далаверата може да е от всякакаъв тип. А точно каква далавера цели Кумико само тя си знае, аз лично не виждам шансове за такава, освен да си спести някой и друг заслужен бан. АМа това явно за нея е много важно






Тема Re: Кумико!нови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.12.10 11:11



питай Кумико, тя ги разбира далаверите






Тема Re: Кумико!нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано20.12.10 11:18



Глупости. Ники, Ники...




Тема Re: Кумико!нови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.12.10 11:26



Може и само Ники


Ама нали си съгласна, че аз не мога д аотговарям за чуждите действие, питай си тези дето ги вършат.
Ако Кумико не иска да каже каква далавера си мисли, че има тогава поне да си измисли друга причина и да да ти поясни защо прави подаръци на непознати. Щото за всяко нещо си има причина нали се сещаш.
Лично аз няма да и повярвам де, убедила съм се че е користен човек




Тема Re: Кумико!нови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано20.12.10 12:05



Ники, понеше ми писна да чета обидите ти към Кумико, ще се наложи за помълчиш за известно време.



Тема Re: .....................нови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано20.12.10 14:27



Четох, четох - ми не мога да повярвам, що е тая злоба бе Ники? Толкова ли никой, никога не е правил мил жест за теб? Жал ми е за теб! Наистина! Нищо ненормално няма да изненадаш някого с жест за Коледа. Намирам го даже за нормално! От миналата седмица правя малки подаръчета, на не чак толкова близки за мен хора и ми е драго, да ги виждам как им е радостно! Просто ми е хубаво, че съм усмихнала някого! Е ако на това му викаш полза - дивидент! Така да е!
Не знам дали Кумико си е просила бан, но ти определено периодично се молиш за такъв! Благодари се на Березка, че е търпелива и деликатна! Ако съм на теб всяка седмица щях да и пращам по кашон лакомства, че още ме е оставила да си развявам байрака!



Тема Re: Кумико!нови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.12.10 16:15



опааа, ето още една причина Кумико да се мазни на модераторката. Тя отдавна се чуди как ме предизвика за да ме баннат отнякъде. Бонбоните си свършиха работата.
Па после питайте мен защо Кумико се мазни на модератори.
Елементарно - за да си доставя дребни перверзни удоволствия

.




Тема Re: .....................нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.12.10 16:18



Ооо прочети на Кумико мненията към мен и ще видиш кой си проси бан.
А ти що не получи подарък от Кумико?
Какво да направя като съм сигурна, че Кумико удостоява с подаръци само хора, от които може да има някаква, дори и най дребна далавера.
Защо не изпрати бонбони на нещастните деца без родители, или да подари нещо на някой бездомник.
Ти си помисли за това, не ми казвай, аз знам отговора




Тема и не е злобанови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.12.10 16:19



просто алергия към интерсчии и подмазвачи





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.