Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 30.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За мечтите!нови  
Автор !Valencia ()
Публикувано01.12.10 20:58



Имате ли мечти? А мечтаете ли мечтите си

(това, за мечтаенето на мечтите, току-що го измислих)? А ако един ден мечтите ви станат реалност- готови ли сте да платите за това? Въпроси, въпроси!
Защо питам ли? Питам, защото си зададох въпроса: "Какво искам от живота..., за какво мечтая...?" А ето го и противоречието: имам мечти, но не мечтая. Не искам мечтите ми да се сбъднат. Защо ли? Защото вече не искам да плащам.
Вие какво мислите? Как чувствате нещата за себе си?



Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.12.10 22:14



На колко годинки си?
Ако си до 14 добре.
Ако си 14-18 бива
Ако си над 18 не е добре.
Аз съм на 60 и мечтая да не виждам големия си син никога.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано01.12.10 22:15



Аз лично обичам да мечтая, за съжаление когато мечтата ми стане реалност, винаги имам нова! Да чукам на дърво, никога не съм свързвала мечтите си с лоши изживявания или с някаква цена, която да "плащам" за тях!


Никога не ми е достатъчно! Стрелче бе!



Тема Re: За мечтите!нови [re: Xoлдън]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано01.12.10 22:16



Да ти кажа, тази твоя мечта не звучи добре... звучи някак тъжно :(



Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано01.12.10 22:37



Имаме. Мечтаем. Като започнат повечето да стават реалност, тогава ще получим сметката, а дали ще я платим - не знам... Една голяма е сбъдната, макар да не съм се възползвала от това, защото понякога да вземеш резултата в ръце значи да откраднеш чуждите мечти, и в крайна сметка много неща са както е трябвало да бъдат, а светът като цяло е на нула, плюсовете и минусите са само наши... Имам да взимам и искам да взимам, и искам да плащам... а дали ако избягам при някоя предявяване на житейски иск за задължения ще има

, това не знам и не искам да знам. Ще мисля, като му дойде времето.

Редактирано от Roxy на 01.12.10 22:58.



Тема Re: За мечтите!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.12.10 22:48



Няма как да звучи весело.Когато си отгледал едно дете от мръвка месо, осигурил си му щастливо детство ,задоволявал си всичките му желания ,материални и нематериални и в резултат ти открадва всички спестени за 30 г. пари,заплашва те,че ще те пребие.
Как да е весело?
Това е живота.
"БОГ забавя,но не забравя."
Но мисля да не чакам БОГ,а сам да да въведа ред в бърдака,каквото и да ми струва.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: За мечтите!нови [re: Xoлдън]  
Автор !Valencia ()
Публикувано01.12.10 23:47



Аз съм на 54

. Какво не е добре?



Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано02.12.10 00:05



Ха-ха... не знам за другите, но аз лично съм впрегнал цялата си енергия за да изпълня мечтите си, които са от алтуристичен характер. Имам много точен план за това какво трябва да направя през следващите 50 години и нямам абсолютно никакво намерение да се отклонявам от него. Крайната цел е толкова радикална, че съм съгласен да платя и с живота си(което сигурно ще стане) и с всичко, за да я изпълня.

------------------------------------------



Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано02.12.10 00:10



Цена плащаме за много неща. Цената на мечтите е сладка, защото има смисъл в нея и човек иска да я плати. В трудностите няма лошо, когато човек знае, че е на правилния път, те са дори приятни. Както и в спокойствието и благоденствието няма щастие, ако човек заради тях се е отклонил от това, което наистина желае. Според мен.


Allons-y, Alonso



Тема Re: За мечтите!нови [re: The giver and the ta]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано02.12.10 00:11



А не искаш ли да споделиш нещо повече за това? Знам, че сигурно не, щом не си написал, но все пак ми е интересно и да опитам да попитам.




Allons-y, Alonso


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.