Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 14.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.12.10 16:04



Ахааааа, ти през цялото време си се опитвала да ме засегнеш нещо? Нещо не ти се получи.
Палта не съм давала, но редовно правя всякакви дарения, да.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 16:56



Е крайният резултат след гушкането на теменужките само можеш да го отсъдиш.




Allons-y, Alonso

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано04.12.10 19:21



Ако се учиш от грешките си, неправилни изходи от личните ти действия няма. Освен ако не причиниш на някого вреди по непредпазливост или умишлено, всичко останало носи опит. Сладък или горчив - изгражда ни и учи...



Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.12.10 20:19



Това вече е съвсем накрая, когато се прави голямата равносметка - как си живял и какво си оставил след себе си



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.12.10 22:10



Да, и точно понеже не можем да я направим по-рано вместо да оценяваме кое за какво е било може да се опитаме каквото и да става да е "за добро", т.е. да взимаме от него удоволствието или урока, опита най-вече и така нищо не е било напразно.


Allons-y, Alonso



Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано04.12.10 23:41



Именно.





Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано05.12.10 01:28



Това е така, разбира се

Но не пречи човек да прави и междинни оценки вместо да чака голямата равносметка накрая
В живота ми имам много примери на събития, които са изглеждали "за лошо", когато са се случили, но след години са се оказали изключително полезни за начина, по който се е развил живота ми. И обратното

Do what works or do what's right?

Тема Re: Извинявай,нови [re: Xoлдън]  
Автор !Valencia ()
Публикувано05.12.10 19:11



Каквото и да ти кажа- ще повторя някого, каквото и да ми кажеш- ще повториш себе си.

Това, да отстояваш интересите си не е в разрез с христианските добродетели. Ако ти кажа, че никога няма да решиш проблема си, това ще те мотивира ли да ме опровергаеш?



Тема Re: За мечтите!нови [re: himbeer]  
Автор !Valencia ()
Публикувано05.12.10 19:17



Не съм те объркала с никого. По-скоро, не съм те разбрала съвсем правилно.

Извинявай!



Тема Точно така!нови [re: Bиливap]  
Автор !Valencia ()
Публикувано05.12.10 19:58



В живота ми имам много примери на събития, които са изглеждали "за лошо", когато са се случили, но след години са се оказали изключително полезни за начина, по който се е развил живота ми. И обратното
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Непрекъснато ни се налага да вземаме решения и възможностите ни за избор са минимум две. Избирайки едната, пред другата възможност, не можем да сме сигурни, че сме взели правилното решение. Това разбираме след време.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.