Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 14.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Извинявай,нови [re: Xoлдън]  
Автор !Valencia ()
Публикувано03.12.10 12:26



но ти не правиш нищо по въпроса! Нещата няма да се подредят сами. Специално проверих, и видях, че темата, в която за първи път говориш за проблема си- е отпреди три месеца. В нея си получил страшно много мнения и съвети. Хората могат да те подкрепят, да ти съчувстват, но никой не може да направи нещата вместо теб.





Тема Re: Синдромът "Пепеляшка" ли...нови [re: АВе]  
Автор !Valencia ()
Публикувано03.12.10 12:30



Как да ти отговоря, като не знам кой е пустият му синдром?





Тема Re: За мечтите!нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор !Valencia ()
Публикувано03.12.10 12:52



Явно ти не си ме разбрал. Не искам нищо, точно защото не искам да плащам. За всяка от сбъднатите си мечти- съм се разплатила.
Да искам да имам БМВ, без да мога да си го купя, не е завист, а стимул. Желанието ми да имам такава кола, ще ми покаже начините, по които мога да спечеля парите и да си я купя.
А за леката грубост, не се извинявай. Едно от изискванията да пишеш в дир. бг- е да се държиш грубо. Нещо повече- задължително е!



Тема Re: Извинявай,нови [re: !Valencia]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано03.12.10 19:36



Абсолютно си права.Проблема наистина е много стар.
Но от тия съвети явно не съм отсял нищо рационално.
Може би съм нерешителен да започна.
Цял живот съм гледал да решавам проблемите не със силови методи.Такъв ми е характера и възпитанието.Възпитаван съм от майка си в християнските добродетели.
Сега търпя последиците от това възпитание.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re:нови [re: !Valencia]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.12.10 20:09



Правилен избор е този, който води до ползи за нас, а неправилен - онзи, който води до загуби.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано03.12.10 20:15



Не мисля така :) Понякога човек се гордее повече с това, че е избрал нещо, което му носи загуба, но което отговаря на принципите или го е доближило до мечтите му. Да поемеш риск и да загубиш, значи, че живееш.

А и в бъдеще кое носи полза и кое загуба? Понякога да изпуснеш самолета може да е полза. И т.н.


Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 03.12.10 20:16.



Тема Един виц от майка минови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано03.12.10 23:17



През една зимна ледена вечер един богат човек видял на улицата бедняк и го попитал за какво мечтае.

Беднякът му казал че мечтае да има топло палто като това на богатия.

Богатия човек съблякъл палтото, подал му го и казал :

" Подарявам ти това палто! Сега мечтай за нещо по-възвишено"






</a>
by himbeer

Редактирано от himbeer на 03.12.10 23:24.



Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано03.12.10 23:25



Горе писах че мечтая, май си ме объркала с някой



Но за мен мечтите не са планове. Нямам навика да минавам през трупове, най-малкото през собствения си


by himbeer

Тема Re: За мечтите!нови [re: Xoлдън]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано04.12.10 01:02



ааааааааааа....не ща стана на 60 и това да ми е мечтата! По-скоро ще мечтая да направя така, че да искам да виждам сина си. Да му протегна ръка, да го разбера, да съм му нужен и той на мен. Ама че родители!



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано04.12.10 01:19



Тоест, човек не се учи от грешките си, затова трябва да е безгрешен и да прави само правилните изводи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.