Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 10.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано02.12.10 17:02



Когато първородния ти син ти открадне спестените за старини пари включително и пенсията и те заплашва,че ще те пребие,кое му е доброто?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано02.12.10 19:17



Ако съдя по себе си, човек се учи да разпознава възможностите



Така че предполагам че някой по-голям от мен със сходно на моето развитие, би разпознал повече възможности от мен, именно вследствие и чрез опита


by himbeer

Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано02.12.10 20:58



бе... кво да ти кажа..... Що ли ми се струва, че единствената и най голяма мечта на болния е да оздравее....




Тема Re:нови [re: !Valencia]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано02.12.10 22:23



О, да - напълно съгласна съм

Понякога мечтите се сбъдват за наше нещастие Но когато са добре обмислени (планове) - е точно това, което си искал.
Сетих се любимо цитатче от Тери Пратчет - (цитирам по памет): В края на краищата целият смисъл на историята с желанията е да се погрижиш клиентът да получи точно онова, за което е помолил и което всъщност не е искал.

Благодаря, подобно

Do what works or do what's right?

Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано02.12.10 22:36



Ако не искаш мечтите ти да се сбъднат, то тогава те няма да се сбъднат.
Едва ли би могла да ги наречеш мечти.

Аз имам мечти, които превръщам в цел, която постигам. Просто като фасул





Тема Re: За мечтите!нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор !Valencia ()
Публикувано03.12.10 11:24



Автор: PleaseDoNotDisturb
Тема: Re: За мечтите!

Ако не искаш мечтите ти да се сбъднат, то тогава те няма да се сбъднат.
Едва ли би могла да ги наречеш мечти.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мечтаем за неща, които ни липсват. Не мога да мечтая да науча азбуката, защото я знам.

Да, примерът е много прост, но е общовалиден. Ако кажа, че нямам мечти е все едно да кажа, че нищо не ми липсва. Липсват ми доста неща, но не искам да платя, за да ги имам. А пък то безплатни неща нямало, безплатно било само сиренето в капана за мишки.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !Valencia ()
Публикувано03.12.10 11:40



Дори и добре обмислените планове, понякога могат да се окажат неправилният избор. Какво значи "правилно" и "неправилно"? Не можем да знаем. Дадено нещо е правилно към дадения момент, а по-късно може да се окаже, че съвсем не е било правилно.

Проблемът е, че нямаме втора възможност.



Тема Re: За мечтите!нови [re: NikiFin]  
Автор !Valencia ()
Публикувано03.12.10 11:46



Така е, Ники! Единствената мечта на болния- е да оздравее. Но след като си здрава ти и семейството ти, сигурно имаш други мечти. Казах ти, здравето е на първо място.





Тема Re: За мечтите!нови [re: himbeer]  
Автор !Valencia ()
Публикувано03.12.10 12:01



Слушай, вземи да преосмислиш решенията си.

Не е нормално да не мечтаеш когато си на 20. Не ме гледай мен, аз съм осъществила много от мечтите си. Отказах се едва на финалната права.



Тема Re: За мечтите!нови [re: !Valencia]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано03.12.10 12:18



Не ти разбирам логиката, ама да искаш неща без да плащаш е плоско.
А това да гледаш другите и да си "мечтаеш" за БМВ, без да имаш възможност да си го купиш, защото виждаш ли не си искала да плащаш цената не е мечта, а си е чиста завист.
По твоята си логика сама се определи като мишка. Бягай след сиренцето тогава. Сорри за леката грубост, но това е истината.

Редактирано от PleaseDoNotDisturb на 03.12.10 12:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.