Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 25.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Mиpa_M]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано20.11.10 22:55



При положение, че огромна, огромна част от съвременните майки отглеждат децата си без бащите - и това са даже и много от известните лица от телевизионния екран.

Всъщност, аз лично вярвам достатъчно в себе си и качествата си.



Редактирано от Poзa-Merry на 20.11.10 23:06.



Тема Re:нови [re: Poзa-Merry]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.11.10 23:09



Не се разстройвай, аз не вярвам да ти откажат. Особено ако имаш жилище и доход, не виждам как ще се мотивират с това, че си сама. Не е забранено сами жени, а и сами мъже, да осиновяват, така че трябва да измислят нещо друго, ако държат да откажат, което наистина не вярвам.
Отиди да говориш с тях. И дане подадеш веднага заявление, поне разговор.
Самото проучване май ставаше от ДСП по постоянен адрес (или настоящ), забравила съм вече.

Не че не можеш и да си смениш адреса, но не мисля, че ще се налага. Моят съвет е да отидеш на разговор.



Тема Re:нови [re: Poзa-Merry]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.11.10 01:08



Счетоводителката на 32, учителката на 38.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Mиpa_M]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.11.10 01:14



Съгласна съм, че всеки нормален, работещ, разполагащ със сигурен покрив над главата си, отговорен човек, може да предложи любяща семейна среда за едно дете.
Много глупаво се получи с тези две жени, но те избраха да не се борят с вятърни мелници. По-младата се подложи на ин-витро по-късно и сега има близначета, другата още няма деца, доколкото знам.
Или са попаднали на "особени служители", или тогава, когато те са кандидатствали, е било друго ... не знам, не съм много в тези среди.
Това не бива да отказва желаещите да осиновят, разбира се. Всеки случай е индивидуален и се прави индивидуална преценка предполагам.
Розмари нищо не губи да попита и да задвижи процедурата, щом има желание.


Тъпото е, че две дечица все още са в дом, вместо да растат извън него в семейна среда, но и такива неща стават

Do what works or do what's right?

Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор jumbles ()
Публикувано21.11.10 08:58



айде да ти орисам ... сполука!





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано23.11.10 12:07



"Тъпото е, че две дечица все още са в дом, вместо да растат извън него в семейна среда, но и такива неща стават"

Ако говорим за малки деца - бебета или до 2-3-годишни и здрави - тези, които не достигат, са не желаещите осиновители, а децата. Малко и... здраво дете не мисля, че ще остане неосиновено, ако всичко около съгласията на родителите е наред. Поне такива са моите впечатления.
Тези деца, които за съжаление остават в домовете (или както сега се настаняват, в приемни семейства), или не са за осиновяване, понеже няма съгласие на родител, няма и тотално изоставяне, че да бъде включено в регистъра с решение на съд, или са по-големи на години, поради късно дадено съгласие за осиновяване например, или са с увреждания.



Редактирано от Mиpa_M на 23.11.10 12:13.



Тема SAMO недей да си вземаш циганченови [re: Poзмapи]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано23.11.10 15:59



няма значение какво ще избълват политкоректниците - вероятността след години да съжаляваш е по-голяма от тая да не го правиш.


Факт. Повтарям: ФАКТ.
Просто от семенце на пшеница няма как да израсне боабаб, ако ще цяла кавалкада орисници да го облъчват с обратното.



Тема туй не го бях видялнови [re: Poзa-Merry]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано23.11.10 16:01



Ок, ще видиш кой е бил прав само след няколко години.





Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор tartarianeyes ()
Публикувано23.11.10 20:18



няма такова нещо. да си го изтърсиш навън от ума. :)
аз просто не зная сега как стават нещата. когато аз осиновявах, беше преди 15 години.
знам, че идваха май от детската консултация да видят къде живеем и после се издаваше един документ от тях, че еди-кой-си разполага с нормални условия за отглеждане на дете.

успех







Тема Re: На 44 години съмнови [re: tartarianeyes]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано23.11.10 20:27



Седя си тука у дома, чета те, и сякаш физически усетих как изведнъж се свлече и страхът, и отчаянието...



Срещнах много подкрепа тук, но и присмех и злост.

Вероятно така ще е и в реалността.

Дано повече са добрите хора, не заради мен, а заради детето ми.

...Светът е само видимост на скръб...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.