Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 25.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: На 44 години съмнови [re: *mila*]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано17.11.10 21:22



БЛАГОДАРЯ.

Редактирано от Poзмapи на 17.11.10 21:41.



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.11.10 23:09



не мога, не мога, не мога да се отърся от усещането, от чувството, че останалите жени ме презират, ето, само две -три се вслючихте, и то повечето раждали.

Абе, ей!

Недей така, не е вярно. Не се самонавивай, моля те. За какво ще те презират? Че искаш да осиновиш дете?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Многонови [re: Variabilis]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.11.10 23:09



хубаво казано.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.11.10 23:21



Благодаря ти, но ето, и в твоя постинг долавям леко предупреждение - да не би от егоистични подбуди да го правя.

Ох, ти, Девичке мнителна!

Къде видя такова нещо в нейния прекрасен постинг? Виж, трябва да спреш да мислиш, че някой те съди, че някой не те одобрява, но дори и такива неща да се случват, бъди уравновесена, нали ще ставаш майче. Ти живей СВОЯ живот, не този, който другите ти чертаят. Аз ти желая успех и те поздравявам за решението, но наистина се опитай да не се тровиш така с тази мнителност, моля те!
И точно така - може и необразован да си, но да имаш любов в сърцето си и това е ВАЖНОТО. Хайде, давай смело и спокойно и да четеш от книжките на детето и да ни разкажеш. Имам едни приятели ... кво да разказвам, още на 16 г. я бяха осакатили с кьопава операция, лекува се години и ... накрая каза, че на това дете не му трябва изперкала майка и затова няма да чака повече. Отиде и каза, че няма претенции за пол и етнос, само за относително здраве, не за друго, ами защото не са богати и не биха могли да се грижат за много болно дете и ,ако може, да е мъничко. Чакаха само 2-3 месеца и си взеха едно 11-месечно циганче, знаеха, че е циганче, но това не ги спря и сега детето е второкласник - живо, здраво, пъргаво, много музикално и пластично, учи се добре и всички са щастливи. Хората дори мислят, че си е тяхно, защото таткото е доста мургав, макар и чист българин. На детето са обяснили всичко.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: На 44 години съмнови [re: paзбиpaм]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано18.11.10 10:30



Аз нямам нито расови, нито кастови предразсъдъци към хората. Но ми е много трудно в момента.



Тема Щенови [re: Poзмapи]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.11.10 10:50



се справиш, вярвай в себе си!

И не мисли какво казват и мислят хората, следвай пътя си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано18.11.10 10:51



Да не ти пука какво мислят другите. Свое дете се прави и непланирано понякога. Осиновяването е отговорен акт на избор. Успех в начинанието!



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Roxy]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано18.11.10 11:14



О, благодаря и на теб за добрите думи.



Редактирано от Poзмapи на 18.11.10 11:41.



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано18.11.10 11:35



Първо отиваш в дом за деца до 3 години.
Казвам ти най-отговорно, че е добре детето да е малко. Ако го искаш поотгледано - вземи между 2 и 3 годишно.
По-нататък имат навици, които трудно и с много усилия можеш да изкорениш.

Относно това:
не мога да се отърся от усещането, от чувството, че останалите жени ме презират

Изобщо не си права, а и да има такива - на теб защо ти пука?



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано18.11.10 11:39



Добре, благодаря ти.
Аз бих искала да е по-малко, за да мога да мина през всички етапи на майчинството.

А що се отнася до навиците - майка ми, като ме е родила от собствения си корем, трябва да ти кажа, че й е супер невъзможно да ми изкорени навиците, независимо от отчаяните й опити през тези 44 години

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.