Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор Variabilis (чиста енергия)
Публикувано17.11.10 17:59



Ех, че въпрос - ами, ти като го видиш, ще разбереш, че е то - какво значение има възрастта?
Ако бих осиновила, съм сигурна че бих предпочела да е над 7 години. Което не значи, че ако видя по - малко и си кажа "това е!", ще ме спре възрастта.
Каквото и да решиш, успех в начинанието - от всички възможни дейности, свързани с деца, осиновяването е най - смислената и най - истинската, поради което и не е толкова популярна - защото не е за всеки...
Едно е сигурно - там егоизмът е забранен. Там суетата да сътвориш свое копие, възпроизвеждащо неповторимостта на собствените гени или да търсиш заместител на този процес - е пагубна.
Затова осиновените деца не трябва да се лъжат и не трябва да се гледат като заместител на собствено родени.

Non bis in idem


Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано17.11.10 18:02



Е, как да ти кажа, като съм от Бургас.
Ровичкай в интернет, ще намериш.



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Variabilis]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано17.11.10 18:03



Йес!
Отдавна не съм чела, нещо толкова добре написано.

Особено накрая за истината.



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Variabilis]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано17.11.10 18:58



Чудесни мисли. Респект.






Тема Re: На 44 години съмнови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано17.11.10 20:10



Исках да кажа, в кой институция - първо в дома при децата ли, как да вляза и какво да кажа, ще ме пуснат ли, няма ли да повикат полиция, първо в някоя поликлиника за да си извадя здравно свидетелство, в тая агенция за децата ли първо, къде?

То е ясно, че аз ще ги търся в моя град.

И да изплюя камъчето - не мога, не мога, не мога да се отърся от усещането, от чувството, че останалите жени ме презират, ето, само две -три се вслючихте, и то повечето раждали. а в другия форум за биологичните майки - сигурно има 100 юзерки, нещо опасни ли сме ние, какво? Страх ги е, че ще навредим на децата ли? Не днаят ли те, колко любов изпитваш ти, не знаят ли? Кажи, Тайсън?
Кажи Тайсън, как да повярват,



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Variabilis]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано17.11.10 20:11



Благодаря ти, но ето, и в твоя постинг долавям леко предупреждение - да не би от егоистични подбуди да го правя.

Смея да твърдя, че съм образован и грамотен човек, от баща ми имам библиотека с над 4 500 тома книги, плочи грамофонни с класическа музика, весел човек съм, приятелите ме обичат, подкрепят, семейството ми - братовчедите ме обичат..

Купила съм детски книжки за детето, аз моите си пазя, щото моите са по хубави като полиграфия, но сега децата имат нужда от нови книги, защо няма да ми го дадат?

пък и необразована да бях, познавам такава жена, с четвърти клас, гледа крави, за да се грижи за осиновената си дъщеря. сега тя е омъжена вече и си има бебенце.

знаят ли тези бездушия колко любов има в една жена? не знаят.

Редактирано от Poзмapи на 17.11.10 20:25.



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано17.11.10 20:31



И да изплюя камъчето - не мога, не мога, не мога да се отърся от усещането, от чувството, че останалите жени ме презират, ето, само две -три се вслючихте, и то повечето раждали.

Грях ти на душата, Розмари! Няма такова нещо - просто народът не разполага с информация, струва ми се. Ако не се лъжа, първо в Агенцията за закрила на детето се ходи: там ще обяснят пътят какъв е.

Успех!





Тема Re: На 44 години съмнови [re: Taigun]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано17.11.10 20:43



Почувствах се добре от твоя постинг.



Редактирано от Poзмapи на 17.11.10 21:05.



Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор Variabilis (чиста енергия)
Публикувано17.11.10 21:06



Не, няма намек към теб - нямам основание за нещо такова! Възхищавам се на хората, които го правят и съжалявам, че са толкова малко - това е.
И, ако има нещо, което вътрешно ме дразни особено, това е нагласата, с която една огромна част гледа на това - и на отношенията, които се създават - това е.
Пожелавам ти кураж!

Non bis in idem


Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор *mila* ()
Публикувано17.11.10 21:17





Пожелавам ти успех и вярвам, че ще си щастлива да дариш с майчина любов едно детенце, лишено от ласки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.