Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 25.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: На 44 години съмнови [re: Mиpa_M]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.02.11 13:12



права си. На практика мъжете нямат почти никаква склонност да търсят признаване на бащинството им, защото се страхуват от финансови претенции.

Въпреки, че преди раждането на сина ми бях наистина добре запозната как да спра всички претенции за бащинство, в части на законовата уредба, които ме правят мен уязвима като един от билогичните родители, мога да кажа , че отсрещната страна на практика не предприе нищо. Т.е. човек изпусна всички възможни варианти да предяви претенции (занимаваше се само с психически натиск, който предполагаве, че е напълно достатъчен) и като видя, че на натиска не се поддавам се преориентира към друга жена, с която . слава богу, си направи нормално процедурата, та сега след брак има РОДЕНО В БРАК ДЕТЕ на което вече има права.

Тук остава свободен ход, разбира се, за мен по всяко едно време да предявя претенции - морални, биологични и материални към него (и респективно към съ-собствениците на имуществото му), Но .... това, от което много се страхуват много жени просто не съществува - мъжете не искат да признават децата си. И факта, че ще луднат в този момент да тормозят жената е една градска легенда. Тормозят я да не ражда и да не иска бащинство, но не и да дават такова!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзмapи]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.02.11 12:16





Виж, ако те интересува.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: На 44 години съмнови [re: paзбиpaм]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано04.02.11 13:57



Не искам да съм приемно семейство.
Искам детето да е мое.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън


Тема Re: На 44 години съмнови [re: Poзa-Merry]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано04.02.11 17:30



Само така. Стискам палци да си здрава да го отгледаш с много любов.





Тема Спокойно!нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано05.02.11 20:51



Пролетното почистване е след няколко месеца. Избора на подходящи уреди ще отнеме година(и_?). За шлифоване на шофьорските умения прибави още няколко години.

За още "две-трите неща" - допълнително време. Дано да съм лош пророк, но предполагам, че дамата ще е готова за осиновяване на детенце в ранните 50.




Тема Re: Спокойно!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Poзa-Merry (жилава)
Публикувано05.02.11 21:57



Стига бе - за една седмица и съм ги купила.

Може и за един ден - от един магазин, аз не съм манячка на тема вещи.

Просто НЯМАМ печка, пералня и хладилник. Имам само щори на джамовете.

Почистването - една седмица. Миналото лято за една седмица сама вкарах всичко в ред, при положение че не беше влизано в апартамента цели 10 години. Е, поузорих се, сега ще извикам жена да ми помага.

Шофьорските умения не са ми на дневен ред, те ще си вървят успоредно.

Плюс това изглеждам добре и детето ще се радва да има майка точно като мен. Аз съм в ранните 50 - сега съм на 44 и се гордея с това.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Уф!нови [re: Poзa-Merry]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано05.02.11 22:26



Роза-Меrry, виждала съм те на снимка и наистина изглеждаш чудесно!
Пишеш разумно и харесвам спокойния ти стил,
...
но откровено не те разбирам по темата за осиновяването. Какво правиш тук задавайки въпроси, колебаейки се, уточнявайки, планирайки нещо толкова исконно лично?!

Едно детенце някъде жадува за твоята любов и грижа, а ти вече (не знам колко месеца) губиш време в разни философИи...



Тема Re:нови [re: Dolce De Leche]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.02.11 04:43



Може би търси малко кураж и леко побутване (= насърчаване)


Днес чух една чудесна новина тук - млада двойка (познавам само жената) най-после е получила карт бланш да вземе детето, което са осиновили от Виетнам.
Не знаех, че са действали от година насам на този фронт, те имат едно детенце и явно са решили да осиновят едно.
Другият уикенд ще има голямо парти за добре дошъл на малкия нов член на семейството им и аз съм поканена (много се радвам за тях)

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: На 44 години съмнови [re: Variabilis]  
Автор alexiare ()
Публикувано06.02.11 20:37



Много умно, смислено изказване, поклон пред всяка твоя мисъл!
Аз само ще кажа, че възпитанието на детето започва от люлката и продължава поне до пълнолетие. Но пък и по-големите изоставени деца мечтаят да си имат мама и татко.



Тема Re: Спокойно!нови [re: Poзa-Merry]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано06.02.11 23:55



добре де - не си ли мислила да си родиш сама? Може и инвитро! Сега 44 не е проблем за раждане. Самата аз родих сина си на 33 и сега си мисля, че ако има подходящ партньор бих родила още едно дете. Замислям се още за това аз самата да си го родя - а осиновяването ще е наистина, ако мина 50те и си знам, че вече не става.


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.