Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 23.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Как бихте се чувствали в компания на...нови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.11.10 01:03



лесбийки. Изобщо случвало ли ви се е да общувате с такива. На мен са ми хем противни хем са ми интересни, понеже са различни и достатъчно смели да демострират разликите си, но имам чувство, че ако трябва да общувам с тях много ще се спека. Ако обаче не знам че са такива и те не го демонстрират по никакъв начин едва ли ще забележа, че са лесбийки. Дори подозирам, че компанията им ще ми е доста приятна, щото като че ли имат по мъжко мислене, пък аз с мъже повече се разбирам по начало.
Вие сте




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.11.10 01:26



Покрай мен има само една и се държи съвсем нормално. Първите няколко месеца дори не знаех, че е такава, защото поведението й с нищо не се различаваше от поведението на която и да е друга нормална жена.
И не е мъжкарана.

Do what works or do what's right?


Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано08.11.10 10:21



Не знам.



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.11.10 11:45



По принцип ,според мен лесбийките са по-умната част от женския пол.
В сексуално отношение те нямат проблем,защото клитора е лесно достъпен и получават лесно сексуално удоволствие.
Сафо също е била лесбийка.
Много хора на изкуството са хомосексуални.Наистина демонстрацията на хомосексуалните не е много приятна,но ако се замислим и демонстрацията на хетеросексуалните също не е приятна.
Спмням си на един банкет по време на танц мацката започна да ми бърка в гащите.Не беше кой знае колко приятно.
На друг банкет съпругата на заместника ми, остави (пак по време на танц) петна от ярко червило по шията и ризата ми.
Та свят широк,хора разни.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано08.11.10 12:27



Няма значение от сексуалната ориентация, зависи от хората. Аз пък се изнервям в компанията на жени с деца, не мога да пия да да пуша и да обсъждам мъжете спокойно.

good lover


Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано08.11.10 12:28



Много неща могат да са невинни предположения, докато не ти се случи :)
Ама като цяло сексуалността на приятелите ми не ме притеснява и не ме прави предубедена в общуването с тях.
Дали демонстрират или не тая си сексуалност - зависи в каква степен - може и да се притесня, може и да не се.
Имам приятелки, които са изявено бисексуални и там е интересно, защото не се знае откъде ще изскочи заекът :)

Но моите наблщдения сочат, че лесбийките, с които общувам и съм общувала не ми създават усещане за мъжка компания. Женствени са, хубавици са и си мислят съвем като жени.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано08.11.10 16:43



Да, контактувала съм с такива. Една колежка в университета беше обратна, изживяваше се като активната страна и ме сваляше.

Опитах се да не съм груба и й обясних, че си падам по момчета. Тя страда известно време, но й мина. Не са ми противни, няма за какво, това е въпрос на личен избор. Сигурно и ти си им противна, само като си представят, че спиш с мъже, а не със себеподобни.



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.11.10 17:11



Жени като всички други. Как да се чувствам...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано08.11.10 17:40



Аз не познавам лесбийки, но познавам доста гейове, и се чувствам напълно нормално в тяхната компания, даже са пичове. Идеята да правя секс с мъж не ме отвращава, но не ме и привлича.

Ако имам възможността да общувам с някоя лесбийка всеки ден, сигурно ще започна да я свалям, заради предизвикателството, но тези опити най-вероятно ще завършат трагично.

------------------------------------------



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано08.11.10 19:08



Лесбийките ги разбирам,тва мъжете мъже ли сме,щом даже аз съм мъж


виж педалите немога ги разбера,че то тва не е мъжествено бе !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.