Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Малко шокиращонови [re: NikiFin]  
Автор Aяpa (същата)
Публикувано12.11.10 09:53




Бисер след бисер просто!



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: тpънчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 10:26



говорех по принцип. Истината само ти си я знаеш, ще е малко нагло да претендирам точно аз да ти я казвам

.
А ти се раздразни по същата причина, поради която децата се дразнят - защото нямаш тренинг, защото прие думите ми лично, като атака и защото се почувства неразбрана може би. Трябва да бъдеш над нещата, да гледаш по философски и реално да прецениш възможно ли е точно този човек да е негативен към теб и защо му е.
Аз съм нападана адски много в живота ми и съм имала шанса да осъзная доста неща за хората и съответно да не им се връзвам. Както вика Еленко "Все едно да се сърдиш на Жигулата, че е Жигула, а не е е Мерцедес". Когато човек осъзнае колко е безсмислено това, тогава спира да се засяга и ядосва.




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 10:28



Вероятно ти го познаваш по добре от мен, нищо че дори не знаеш дали е мъж






Тема а за приятелката тинови [re: тpънчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 10:39



от думите ти и от опит да се поставя на нейно място заключавам, че тя е изпитвала основно сексуално привличане към теб, а истински приятелски чувства са липсвали след като те е зарязала, като е разбрала, че не искаш да си интимна с нея. Ти си и била приятелка, но тя ти е била нещо друго (нищо, че може би не го е осъзнавала самата тя). Така че в крайна сметка не си загубила приятелка, понеже тя никога не ти е била такава. Постъпила е егоистично и детински като те е напуснала. Неудобна ситуация наистина. Но точно това имах предвид като казвам, че бих се чувствала ненормално (неудобно) в лесбийска компания. Защото през цялото време ще си имам едно наум, че тази лесби има някакъв шанс да си точи зъбите за мен.




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 10:41



Алелуя




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано12.11.10 12:58




Е па. Ако наистина е мъж и смяташ, че не би харесал стриптийз, начи или е повреден, или не го познаваш.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: а за приятелката тинови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано12.11.10 13:05



Ники, от един частен случай, повярвай ми, няма как да си правиш изводите, че всяка лесбийка би си "точила зъбите" за теб. Няма как жена, която е гей, да те възприема сексуално, единствено поради признака, че си жена. Да не говорим пък, че интересът, даже и да съществува, приключва в момента, в който е ясно, че си хетеросексулна, а за това не е необходимо да попълваш анкетен лист.



Опасенията ти някак принизяват отношенията в гей- общностите като обосновани единствено на сексуален признак. Колкото и да са им ограничени възможностите по отношение на евентуален партньор, в пъти в сравнение с потенциалните възможности на нас, хетеросексулалните, и при тях естествено става дума за човешко привличане, влюбване и прочие емоции, а не само за "точене на зъби".




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: StefanPan]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано12.11.10 13:06



Или е пълен чук!






Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор Galeon ()
Публикувано12.11.10 14:16



Идеално ...само да вържат за един стол и да ми оставят дясната ръка свободна...

..


Пс--не за друго ,просто да си пия Бекса



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор landing ()
Публикувано12.11.10 16:36



На мен пък ми е странно как пък никоя от вас не я притесняват лесбийките.
Но може би е защото не съм общувала с лесбийки и само мога да си представям как бих се чувствала. Сега пък къде да търся лесбийки да се уча да комуникирам с тях да му се не види.


Няма скука на света, която да оправдае писаниците ти. Пускаш тема и след това пишеш това?! Я пак се прочети ако обичаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.