Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.11.10 23:01



На мен пък ми е странно как пък никоя от вас не я притесняват лесбийките.
Но може би е защото не съм общувала с лесбийки и само мога да си представям как бих се чувствала. Сега пък къде да търся лесбийки да се уча да комуникирам с тях да му се не види. Свекърва ми има полусестра, която никога не е виждала и не иска да я вижда само защото е чула, че е женена за жена. Аз не съм чак толкова закостеняла определено.




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор били-янa (минаващ)
Публикувано09.11.10 23:02



ако са истински, а не продукт на някаква модна вълна, ще се чувствам както се чувствам с приятелите си гейове - приятно и забавно. Те са различни, умни, проницателни, хапливи, притежават чувство самоирония, не парадират (за разлика от хомосексуалните вследствие на модата) и са много лоялни приятели. Така се случи, че познавам известен брой гейове и 99% от тях отговарят на това описание. Предполагам, че важи и за лесбийките, тъй че бих ги предпочела за компания.



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано09.11.10 23:15



няма как да ме притесни нещо, което не знам:)
освен това - как бих имала хубави отношения и с мъже, и с жени, ако перманентно се страхувах от това, че можело да имат тайни въжделения?
виж, аз имам провалено хубаво приятелство с жена. в студентските години. бяхме близки поне 2 години преди да ми бъде ясно казано желанието. виждаш ли колко съм захлупена - две години нищо не съм разбрала. и сега съм си такава:)



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.11.10 23:21



... чувствам се добре... пък и нали имаме общи интереси - жените...



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.11.10 12:46



А като общуваш с хетеро мъже не те ли притеснява, че може да искат да правят секс с тебе?

Даже може да си го представят !

good lover

Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: loverrock]  
Автор били-янa (минаващ)
Публикувано10.11.10 15:28



дори да искат, то с едното искане не става - трябват двама, ако другата не иска.... А дори да се стигне до изкушение и прегрешение, какво толкова - вероятността от забременяване е силно ограничена

и остава само приятната част. Чудо голямо.



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.11.10 16:16



Не, от мъже не се притеснявам. А ти как би се чувствала, ако някоя твоя позната си те прадставя в кревата с нея. Може би ще ти е приятно






Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: тpънчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.11.10 16:19



и защо си скапа приятелството с нея като не ти пречи, че е лесби




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на... [re: NikiFin]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано10.11.10 16:35



тя започна да се отдръпва от мен
после дойде една колежка по средата на следването - русо, синеоко, знойно миньонче и станаха много, много близки



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.11.10 18:08



Все ми е тая, живеем в свободен свят, всеки има право да фантазира и да прави намеци.

good lover



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.