Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: StefanPan]  
Автор loverrock ()
Публикувано13.11.10 00:02



Харесва ми, че има хора, които ще си умрат със заблудите!Това прави светът шарен!



good lover

Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: StefanPan]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано13.11.10 08:31



Не бях забелязала

, но благодаря. Това се дължи единствено на обстоятелството, че със сигурност не си от породата на "чуковете".

Е, хайде, оттеглям се подсмърчайки- оте..а от Николетка в собствената ми..., как беше, простотия.




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.11.10 11:03



говорех принципно, не го вземай лично.




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.11.10 11:04



всеки ще си умре с някоя заблуда. Щаренията идва от различните заблуди, както и от това, че някои си мислят, че ще умрат без каквито и да било заблуди






Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано13.11.10 13:56



Какво мислиш за мен конкретно ти ми е все тази, откровено казано... Ала в този свят всичко в един момент се свежда до личното, няма какво да се заблуждаваме с дежурната фраза "нищо лично". И когато някой като теб твърди гръмко нещо за някого, когото не познава, или му лепи гадни етикети, само защото онзи някой е гей, и когато тази жена е някой, когото познавам от дете и знам каква драма е изживяла в определяне на своята идентичност в този твърде гаден понякога свят, пък и тази жена е много по- хубава, интелигентна, талантлива и прочие в сравнение с някоя тесногръда и ограничена кифла, която я определя с лека ръка като извратена и с пошъл морал, нещата в един момент стават лични.



Е, нищо лично, де...




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: Galeon]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано13.11.10 15:12



Мда, снощи в бара точно това забелязах. Имаше няколко женски гей двойки и всичките мъже, които ги забелязваха не ги изпускаха от поглед. Ама за миг. Захлас голям



Wine Me & Dive Me

Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.11.10 17:30



Аха, значи аз не мога да слагам етикет гей на гея ама ти можеш да слагаш етикет ограничена кифла на някоя, която също си има своите причини да мисли и казва това което мисли и кава. Забеляваш ли колко си концентрирана в себе си и самата ти правиш неща, заради които критикуваш другите. Случайно да си зодия Овен?




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: Summer Wine]  
Автор Galeon ()
Публикувано13.11.10 20:47



Кажи поне кой е бара...





Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано13.11.10 21:21



Много късно видях темата, вече сте почнали да се поскарвате както обикновено

. Темата е за лесбийките, но аз искам да кажа за един колега от студентските ми години, който е гей и невероятен приятел. Спомням си с най добри чувства за него. Много сме си говорили за живота, мъжете и какво ли не. Няма да забравя как веднъж двамата ходихме да си купуваме чорапогащници и как той обясняваше на продавачката че е за жена му. Абе голям смях беше. Съжалявам даже че към настоящия момент не подържаме връзка. Той казваше, че който е опитал веднъж мъжката любов е за цял живот.
Имам две познати жени които са двойка, но не са ме сваляли защото все са си заедно. Аз си мисля че те няма да тръгнат да свалят ако знаят че обекта е хетеро. Много малко ги познавам за да имам конкретно мнение, но и двете се държат нормално. Личи си че са двойка, защото едната доста прилича на мъж в прическа и облекло, но не ме дразни мен лично.



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: _belladonna_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.11.10 22:55



Той казваше, че който е опитал веднъж мъжката любов е за цял живот

Да, вярно си е.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.