Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: а за приятелката тинови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 17:27



Къде съм казала, че всички лесбоси си точат зъбите за мен? Това което казах и мисля че е ясно казано, ама явно не е е, че при положение, че не знам какво им се върти в главите винаги допускам вероятност да си точат зъбите.
Не знам що давам вид на малоумна и си мислиш, че се налага да ми обясниш как и те се влюбвали и бла бла. Ама ще те изненадам - точно това нещо дори и аз го знам


Ама ти много професионално се изказваш за лесбийките, много ги разбираш явно, от къде си така извътре запозната?




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 17:30



има и трета верояност - масата мъже да са повредени.
То сигурно и аз съм повредена, понеже не харесвам изобщо стриптизьори . ни за компания, ни за връзка ни да ги гледам. Противни са ми


Аз си падам по по скромни и ненатрапчиви персонажи, които искам само аз да гледам голи, а не целия свят




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 17:32



Ако чук значи човек надживял първичната си похот и вместо това си има други по полезни и може би възвишени интереси значи е чук




Тема Re: а за приятелката тинови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано12.11.10 17:33



Вече споменах, че имам познати, които са. Изключително интелигентни същества и талантливи актриси.

Толкова ли е странно човек да знае някои елементарни неща и защо толкова се чудиш, след като всичко, което съм ти написала, ти било ясно и на теб?






Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано12.11.10 17:47



Чувства като притежание и ревност не са част от духовното израстване!

Трябва да ти кажа, че ако съм омъжена и мъжът ме не се заглежда по красиви жени ще се притесня сериозно!

good lover

Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 18:03




Чувства като притежание и ревност не са част от духовното израстване


Може би, но не за тях става дума в случая

Трябва да ти кажа, че ако съм омъжена и мъжът ме не се заглежда по красиви жени ще се притесня сериозно!

пък аз трябва да ти кажа, че ако мъжът ми се обръща след всяка втора фуста и цъка с език ще го пратя да си ги гони. Моят мъж НИКОГА не се заглежда по жени когато е с мен. Не изключвам вероятността да им хвърля дискретно по едно око, но явно е достатъчно дискретно и културно, че да не се забележи. Единствената жена по която се заглежда и понякога подсвирква леко просташки съм аз и си признавам, че това адски ме дразни




Тема Re: а за приятелката тинови [re: PipilotaV.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.11.10 18:06



щото явно не е всичко.
Интелект и талант не противоречат на извратеност и липсващ морал освен това




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано12.11.10 18:09



Не става въпрос да го прави явно. И да се чувства сигурен да си споделя фантазиите, това е моногамията, иначе е въпрос на време да се види края на връзката! Ние сме полигамни същества, моногамията е част от еволюцията ни, когато в една връзка няма фантазии, сигурност, разговори и споделяне на най-интимните неща, тази връзка рано или късно ще свърши!

good lover


Тема "Извратеност и липсващ морал"?нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано12.11.10 20:19



Искаш да кажеш, че ако си гей, това означава, че си извратен човек с липсващ морал?



По- добре не ми отговаряй, защото отдавна съм изгубила интерес и ентусиазъм да правя опити за пробив в стената на ретроградното бетонно мислене.

Със здраве, радетелко на здравия морал!




Тема Re: Малко шокиращонови [re: NikiFin]  
Автор skromna35 ()
Публикувано12.11.10 20:34



Само си утежняваш кармата с лоши чувства. Няма нищо противно- мисли си за любимите цветове и така, докато се убедиш, че е същото!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.