Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано09.11.10 10:35



чуствам се така, както с всеки друг. ако ни е добре да си комуникираме - правим го.
предполагам, че бих се чуствала сконфузена когато има сексуални намеци - дискретни или не, но аз така се чуствам и когато идват от мъж, с когото нямам намерение да осъществявам подобни.... така че - пак стигам до първото си изречение.



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано09.11.10 10:59



Ами, имам познати, които са лесбийки, и по никакъв начин това не дава някакво специално отражение на общуването ми с тях. Има хора, които изпитват винаги нездраво любопитство, за друго няма да споменавам, към всеки по- различен човек, независимо на какъв принцип.




Тема Малко шокиращонови [re: NikiFin]  
Автор skromna35 ()
Публикувано09.11.10 11:29



И защо са ти " противни"??? Противни ли са ти хора, които обичат зеления цвят, ако предположим, че ти обичаш да кажем червения???!!





Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор Aяpa (същата)
Публикувано09.11.10 12:19



Защо, да нямат трето око или хобот?





Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: Aяpa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.11.10 16:55



хаха. Всички се засмяха







Тема Re: Малко шокиращонови [re: skromna35]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.11.10 16:57



Не знам защо ти се привиждат тези цветове. Ставаше дума за съвсем друго




Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: тpънчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.11.10 17:03



А не те ли притеснява, че лесбийката без да дава каквито и да било признаци на сексуален интерес въпреки всичко има вероятност да проявява скрит такъв. Ти когато харесваш някой винаги ли му правиш намеци за това. Защото аз не. Ако не искам да ми личи, че харесвам някой няма шанс той да се досети, че е така. Става дума за случаи, когато харесваш някой, но поради някаква причина не желаеш да се разкриваш.




Тема Re: Малко шокиращонови [re: NikiFin]  
Автор skromna35 ()
Публикувано09.11.10 17:07



Напротив- точно за същото става дума! Ти май не си ме разбрала. Ето, обяснявам:

Ти си хетеросексуална ==> харесва ти да правиш секс с мъже. Лезбийка ==> харесва й да прави секс с жени. Мъже <> жени

Ти харесваш червения цвят (примерно), тя харесва зеления (пак примерно). Червено <> Зелено

Разбра ли сега, как това е съвсем същото?



Редактирано от skromna35 на 09.11.10 17:10.



Тема Re: Как бихте се чувствали в компания на...нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано09.11.10 17:23



Ники, това е някакво много странно и ужасно инфантилно, меко казано, мислене. Няма причини една лесбийка да проявява интерес към една жена, единствено заради пола й- това е абсурдно и нелепо. Както и не всеки хетеросексуален харесва всеки друг такъв.



И изобщо, предразсъдъците създават ужасна мъгла пред нормалното рационално и логично мислене.




Тема Re: Малко шокиращонови [re: skromna35]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.11.10 22:54



По същата логика
Един обича да убива хора, а друг обича да убива хлебарки.
Продължаваш ли да не забелязваш разликата или просто се правиш на приятно разсеяна





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.