Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: The giver and the ta]  
Автор били-янa (минаващ)
Публикувано06.11.10 23:17



факт

. Поне аз съм светъл тип, не чак руса, но пък зеленоока. И ме привличат не просто тъмни мъже, а мъже, различни от бялата раса. Не говоря за интелектуално привличане, естествено, то няма връзка с расата, нито с цвета на очите. Един сър Антъни Хопкинс... какво значение има какъв физически тип е...



Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: били-янa]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано06.11.10 23:55



Кои по-точно различни от бялата раса ти харесват, негри, индийци, араби, китайци... индианци?



Напълно съм съгласен, че интелектуалното привличане е най-важно. Аз лично досега съм си загубвал ума само по една жена, и тя съвсем не беше жената от мечтите ми, която е със светла кожа, къса прическа и н'ам си какво още там. Срещнеш ли човек, с който душите, мозъците, или както искаш ги наречи, ви работят на една и съща честота, привличането е буквално умопомрачаващо.

------------------------------------------



Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: The giver and the ta]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.11.10 08:13



Съм. Ама, честно казано, струва ми се, че при тях процентът на женкарите е по-висок, пък аз чужди женски аури около мен не понасям, та сигурно затова избирам накрая бели и синеоки.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано07.11.10 12:33



Свеж момък! Не ми е "уау", но има приятно излъчване.

Да, харесва ми този симпатяга.






Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: NikiFin]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.11.10 12:58



Не, очите ми изглеждат много изкуствени - като на кукла. Може и да е от ФШопа.





Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: impulce]  
Автор esti ()
Публикувано07.11.10 13:37



А на мен ми изглеждат студени и жестоки - дори, когато се усмихва.
Кофти излъчване има, не бих му се доверила.



Тема Re:нови [re: The giver and the ta]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.11.10 13:52



Принципно си прав, но едно е да ти харесва човек, друго е да искаш да създадеш поколение с него

За второто се изискват много повече неща от харесване на външността.
Миризмата е много важна. Там вече е доказано научно, че партньорите си се намират по телесната миризма (която по принцип не усещаме самите ние, но другите усещат при близък контакт). И не, не говоря за миризми като пот, мръсно, застояло, и т.н., а за нормалната телесна миризма на човека.
Тя е като пръстовия отпечатък - уникална за всеки човек. И разкрива много за гените. Генетично съвместимите се "разпознават" по миризмата, не по външния вид. И целия този процес в повечето случаи преминава на подсъзнателно ниво.


Do what works or do what's right?

Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: NikiFin]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.11.10 15:15



Да.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано07.11.10 18:02



Еми да, и аз така разправям.



За миризмите не знам, аз по принцип като излизам, се пръскам с половин литър парфюм Odi Boss(ургиналян), и при близък контакт е по-вероятно да има някой интоксикиран, отколкото такъв усетил естествената ми миризма. Пък и аз след като се изкъпя('сека седмица!!!) не усещам абсолютно никаква миризма по тялото си. Доколкото знам тези феромони, с които общуват мъжете и жените се съдържат именно в потта.

------------------------------------------



Тема Re: Тоя харесва ли винови [re: esti]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.11.10 18:37



За мен съчетава една твърде непривлекателна комбинация - стъклен, неизразителен, пластмасов поглед, много тънки устни, остра брадичка, малки очета, паднали надолу - нещо като..кварталният тарикат с халкичка на ушото и нокътче на малкия пръст, който винаги е готов да вкара мазна забележка, тип комплимент...ххохох..мишок, некъв.



Разбира се - въпрос на вкус.



Много снимки му прехвърлих, може би само на тази малко ми харесва..много рядко даден образ никак не ми грабва окото - понякога е и въпрос на стилистика, ъгъл, грим, но той е един от образите, които категорично не ме привличат и не го намирам секси.

Редактирано от impulce на 07.11.10 18:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.