Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 23.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.11.10 21:53



Верно така беше.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Естествено, да не знам!нови [re: newlyarrived]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.11.10 07:33



Аз лично съм на мнение, че какъвто и да е мъж - от камък да е - няма как да не се загледа все по някоя жена - дори аз да изглеждам в неговите очи перфектно! Рано или късно - ще се загледа в друга! А загледа ли се твърде вероятно е да види поече!

Обаче, като не знам, това няма да ме нарани! Стига, естествено, изневярата да не доведе до смяна на партньорите - тогава ща не ща ще разбера ! И на мен ми се е случвало да желая друг, докато съм във връзка, та, не го намирам за ненормално! Въпроса е да си сложиш спирачки, ако считаш, че е необходимо, или да направиш така, че да не нараниш другия! Винаги това е единственото, което е от значение - зачитането на чуждото достойноство!



Тема Re: Естествено, да не знам!нови [re: parvaty]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано05.11.10 09:05



Точно така мисля и аз, но не съм го изказала толкова добре. Споделям мнението ти на 100 процента.



Тема Re: Естествено, да не знам!нови [re: parvaty]  
Автор newlyarrived (Приятелката)
Публикувано05.11.10 15:29



Да, не е нужно да знаеш, при положение, че всичко останало е наред.



Редактирано от newlyarrived на 05.11.10 15:29.



Тема Още малко по темата,нови [re: newlyarrived]  
Автор newlyarrived (Приятелката)
Публикувано05.11.10 17:17



защото я започнах отзад напред.

Та...
Винаги са ме занимавали отношенията между хората, в частност отношенията между партньорите в брака. Питала съм се, как става така, че хора, които толкова са се обичали, след някакъв период от време не могат да се понасят. Това, че любовта си отива- е ясно, но защо на нейно място идва омразата, ненавистта, непоносимостта?
Искала съм, и продължавам да искам да срещна мъж и жена, които са си мили, ценят се, уважават се, между които има обич и топлина. Говоря за един конкретен период обаче, периодът между "отлитането" на децата и старостта.
Ако някъде съм наблюдавала нещо, като обич и топлина, то е точно в семейство, в което мъжът винаги е изневерявал- имал е и мимолетни връзки, и връзки продължили с години.
Та, заради топлината, от която всички се нуждаем, може би не е нужно да знаем за изневярата. Точно такава беше една част от въпроса ми: "защо искате да знаете."
Чувала съм да казват: "Естествено, че искам да знам. Няма да ме прави за смях пред хората." Точно това не може да бъде мотив, според мен. Този, който става за смях, със сигурност не съм аз.



Тема На Обаманови [re: newlyarrived]  
Автор пpeceн шпek (пак аз:))
Публикувано12.11.10 19:59



жена му му изневерила 3 пъти само: първия, когато шефа не искал да го повиши. Втория - когато няколко души от Политбюро не одобрявали кандидатурата му... И третия - когато не му стигали 50000 гласа...





Тема Re: На Обаманови [re: пpeceн шпek]  
Автор newlyarrived (Приятелката)
Публикувано13.11.10 21:57



Брей, окумуш жена ще да е тази Обамица!


Аферим!



Тема Re: Ако партньорът винови [re: newlyarrived]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано15.11.10 01:51



Да, много държа да знам истината. Защото тя дава сила и защото неведението не е щастие, а липса на разбиране какво не е наред... И също защото не искам да ме правят на глупачка и да ме лъжат. Казването на истината е поне някакво уважение.


Allons-y, Alonso



Тема Re: Ако партньорът винови [re: Doctor Who]  
Автор newlyarrived (Приятелката)
Публикувано16.11.10 20:04



Някога, когато бях младо момиче като теб, и аз исках да знам. Сега, (сто години по-късно) продължавам да искам да знам, само дето причините за "желанието" ми- са различни.


P.S. Истината дава сила на силните- слабите смачква.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.