Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ако си мислите...нови  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано19.10.10 14:59



Ако си мислите, че любовта на мъжа минава през стомаха, значи се целите много високо.

Неизвестен автор





Тема Re: Ако си мислите... [re: АВе]  
Автор 7karina ()
Публикувано20.10.10 14:27



Кой е измислил пакостната лъжа, че пътят към сърцето на мъжа минавал през стомаха му? Колко ли са много жените, които са я взели за чиста монета и са позволили любовта да излети от всекидневната, докато те са готвили в кухнята?



Единствената италианска дума, която знам, е Bvlgari.



Тема Хайде-хайденови [re: 7karina]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.10.10 17:14



Колко ли са много жените, които са я взели за чиста монета и са позволили любовта да излети от всекидневната, докато те са готвили в кухнята?



Колко са тия, които са готвили и колко са другите, които са акцентирали върху други неща?



Аз мисля че жените не се водят по точно тази поговорка


by himbeer

Тема Re: Ако си мислите...нови [re: АВе]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано20.10.10 22:43



а откъде минава, бе АВе?





Тема Re: Ако си мислите...нови [re: АВе]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.10.10 07:37



Абе, свирките са си свирки, но любовта има малко по-дълъг път. Като мине от по-надолу, пък после през стомаха, пък накрая като ви се загнезди в горната глава и става страшно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ако си мислите...нови [re: АВе]  
Автор Capa _ ()
Публикувано21.10.10 08:56



По-вярно не може да бъде.

ой


Тема Не казвам!нови [re: neverojatna]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано21.10.10 10:35



Щото съм лош.





Тема Права си Полу!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано21.10.10 10:36



Добре, че ме светна. До днес не знаех, че цялата любовна литература трябва да се разглежда като трудове по невропатология.





Тема Re: Ако си мислите...нови [re: Capa _]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано21.10.10 10:43







Тема Re: Не казвам!нови [re: АВе]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано21.10.10 10:55



Ами да, лош си!


И не е честно пък, аз да си кажа!
Ако бях политик, щях да ти кажа, че това е умишлен саботаж на нивото на удовлетвореност на себеподобните ти и еманация на наченки на завист към мъжовете, на които жените им угаждат с вкусни манджи. И поради това се налага да се организира национална конференция в някой скъп курорт, за да се обсъди целесъобрасността на провеждане на проучване относно приложимостта на минаването на мъжката любов през стомаха.
Бай дъ уей вчера Евгений Дайнов имаше в труд много готина статия относно конференциите и многото нищо не значещи думи, галещи ухото на брюкселските чиновници. Ако не беше трагично, щеше да е смешно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.