Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kъм майки и бащинови  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано16.10.10 04:45



Абе, скъпи съфорумци ...... вие тези фокуси умеете ли ги ?

Една двойка взело че им се родило бебенце на 08 Август, 2008 (08, 08, '08). ОК, до тук всичко добре, късмет от Бога, щастливи числа....да е живо и здраво бебенцето.

Обаче, на следващата година, взело че им се родило още едно бебенце. На 09 Септември, 2009 (09, 09, '09). Ами сега ? Бе, на хаир да е, за хубаво да е, щастливи числа са все пак.

Гушнали се пак мама и татко под юргана, гугукнали си сладко сладко пак и ..... глей какво се получило ? Родило се още едно бебенце, на 10, Октомври, 2010 (10, 10, '10).



И ако на тези родители догодина им се роди още едно бебе, на 11, Ноември, 2011 ....... направо ще ми спре дъха.
Лично аз им пожелавам да опитат



Тема Re: Kъм майки и бащинови [re: Koфтият]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.10.10 10:53



Хаха супер


Сигурно има рецепта за това


Аз не познавам никой, който е роден на подобна дата, но познавам 3ма, които са родени на моя рожден ден и още няколко съвпадения с рождените дни на мои роднини и приятели.


by himbeer

Тема Re: Kъм майки и бащинови [re: Koфтият]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано16.10.10 16:08



Кое ти е чудно в случая ? Планират кой месец да се роди детето , а после секцио и готово . Предполагам , че първото се е родило случайна на 8.8.2008 и от там ги е осенила идеята за другите две . Не е полезно за организма на жената толкова често да ражда .Още не се е въстановила от предното ражнане и отново . Но това са си техни виждания .
Това е расъждението на една баба . Родителите може и да не са съгласни с мен .





Тема Re:нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.10.10 17:54



Може и така да е станало, но има и вероятност да е естествено, която колкото и да е малка, съществува


Познавам чилийско семейство с две деца - и двете са родени с естествено раждане на рождения ден на таткото с няколко години разлика
Оригинален подарък, а?

Do what works or do what's right?

Тема Амалеееййй!!!нови [re: Koфтият]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.10.10 17:57



Да са живи и здрави хората, и бебенцата, ама до 2020-та ше станат тамън еНа рота бебчета!



Редактирано от parvaty на 16.10.10 17:59.



Тема Re: Амалеееййй!!!нови [re: parvaty]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано16.10.10 19:30



Е да, ама то от 12 -ти месец натам няма месеци......

. Най далече, докъдето могат да стигнат, е 12, 12, '12.



Тема Re: Амалеееййй!!!нови [re: Koфтият]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано16.10.10 23:19




Тя е счетоводителка и слага винаги ДДС.
Та месеците не са 12.



Тема Re: Kъм майки и бащинови [re: Koфтият]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано16.10.10 23:42



А можеха да започнат още на 01.01.2001-ва





Тема Re: Kъм майки и бащинови [re: Фиш]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано17.10.10 02:12



Да ти кажа, и на мен ми се искаше дъщеря ми да се роди на 09, 09, '99, но не стана. Роди се на 16, 09, '99. Оставихме си нещата на природата, никакво 'С' секцио не поискахме. Както не сме правили и изчисления, когато сме стигнали до идеята за бебе.



Тема Re: Kъм майки и бащинови [re: Koфтият]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано18.10.10 17:18



Абе тия са мноо зле!

Вместо да се е... да пускат тото!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.