Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Приятелката или гаджето  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.10.10 14:42



Как бихте реагирали при следната ситуация.
Най добрата (или една от най добрите ви приятелки) преспи гаджето ви просто така, без да изпитва чувства към него, той и се е понатиснал и тя поддала. Кой ще излети от кръга на близките ви - той, тя, и двамата излитат, нищо не се променя между вас и си продължавате както преди и с нея и с него?
Аз лично при това положение бих зарязала гаджето и няма да се разсърдя на приятелката си ако тя се покае и извини. Даже ще и благодаря, защото с нейна помощ съм установила що за гажде си имам.
Такава точно ситуация не ми се е случвала, но ми се е случвало не веднъж близка приятелка да ми вземе току що освободеното от мен гадже. Не само, че не им се сърдя, ами ми е било жал за тях защото във всички случаи тези жени доста си изпатиха в последствие от въпросните мъже.
От друга страна ми се е случвало да преспя с гадже на приятелка по грешка, за което много съм съжалявала и съм и се извинила, но тя ме отеба на секундата, а с него продължи да се вижда, изобщо не му се разсърди. За мен това е адски адски глупаво, защото този човек изобщо не я уважава, говори за нея кво ли не, докато сме били заедно я е лъгал по телефона като дърт циганин, че е на съвсем др място и прави съвсем различно нещо и т.н. Но жената продължава да си му се натиска и това си ти е. Аз разбира се не съм и разказвала подробности за отношението му към нея, но това едва ли ще промени нещо, защото той е толкова убедителен, че винаги ще намери начин себе си да представи за добрия, а другите за лошите. Пък и не искам да и причинявам гадни усещания като и разказвам.
Но тези неща са се случили много отдавна така че вече нямат значение. С нея дори затоплихме отношенията. Ама се зачудих др жени как бих реагирали в подобна ситуация и дали пак не съм единствената, която така разсъждава.




Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано17.10.10 14:53



И двамата бих отсвирила - тя, явно не би ми била истинска приятелка, а той явно не би бил мъжа на животът ми :)
Колко е хубаво да нямаш приятелки, а само приятели! :) Не ми се налага да разсъждавам по такива въпроси :)



Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.10.10 15:06



И двамата.





Тема Първо щенови [re: NikiFin]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.10.10 16:19



се опитам да си изясня КОНКРЕТНАТА ситуация, в която това се е случило, защото, по мое мнение, най-много грешки в живота се правят, когато съдим прибързано. Но по-скоро клоня към неговото излитане.



От друга страна ми се е случвало да преспя с гадже на приятелка по грешка, за което много съм съжалявала и съм и се извинила, но тя ме отеба на секундата, а с него продължи да се вижда, изобщо не му се разсърди.

Повечето жени са толкова неосъзнати и с толкова ниско самочувствие като такива, още го наричам робска психика, че са готови да си пазят "принадлежащия им" /те си го мислят за такъв, де/ чеп с цената на всичко. В най-краен вариант се достига дори до затваряне на очите пред насилване на децата им от собствен или доведен баща, което ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.10.10 16:49



явно не би ми била истинска приятелка,

като гледам повечето жени не умеят да бъдат истински приятелки, така че дори не го очаквам от тях. Не всеки го може, иска се голямо отдаване да си истинска приятелка, знам че е трудно и не го и изисквам. Затова и никога не използвам определението истинска за приятелка.




Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.10.10 17:06



За това трябва не жена, а мъж приятел. Истински приятел!

love is ...


Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.10.10 18:08



абе като се замисля... и аз повече мъже приятели съм имала. Ама и зад тяхното приятелство в един момент се оказва, че има скрита подбуда.






Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано17.10.10 20:41




Щръкнала нагоре.



Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.10.10 20:44



Изхвърчат и двамата. Не говоря за бивше, а за настоящо гадже. Естествено, ако всеки знае какъв ми е другият.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.10.10 00:04



Няма такова нещо!

love is ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.