Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Приятелката или гаджето  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.10.10 14:42



Как бихте реагирали при следната ситуация.
Най добрата (или една от най добрите ви приятелки) преспи гаджето ви просто така, без да изпитва чувства към него, той и се е понатиснал и тя поддала. Кой ще излети от кръга на близките ви - той, тя, и двамата излитат, нищо не се променя между вас и си продължавате както преди и с нея и с него?
Аз лично при това положение бих зарязала гаджето и няма да се разсърдя на приятелката си ако тя се покае и извини. Даже ще и благодаря, защото с нейна помощ съм установила що за гажде си имам.
Такава точно ситуация не ми се е случвала, но ми се е случвало не веднъж близка приятелка да ми вземе току що освободеното от мен гадже. Не само, че не им се сърдя, ами ми е било жал за тях защото във всички случаи тези жени доста си изпатиха в последствие от въпросните мъже.
От друга страна ми се е случвало да преспя с гадже на приятелка по грешка, за което много съм съжалявала и съм и се извинила, но тя ме отеба на секундата, а с него продължи да се вижда, изобщо не му се разсърди. За мен това е адски адски глупаво, защото този човек изобщо не я уважава, говори за нея кво ли не, докато сме били заедно я е лъгал по телефона като дърт циганин, че е на съвсем др място и прави съвсем различно нещо и т.н. Но жената продължава да си му се натиска и това си ти е. Аз разбира се не съм и разказвала подробности за отношението му към нея, но това едва ли ще промени нещо, защото той е толкова убедителен, че винаги ще намери начин себе си да представи за добрия, а другите за лошите. Пък и не искам да и причинявам гадни усещания като и разказвам.
Но тези неща са се случили много отдавна така че вече нямат значение. С нея дори затоплихме отношенията. Ама се зачудих др жени как бих реагирали в подобна ситуация и дали пак не съм единствената, която така разсъждава.




Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано17.10.10 14:53



И двамата бих отсвирила - тя, явно не би ми била истинска приятелка, а той явно не би бил мъжа на животът ми :)
Колко е хубаво да нямаш приятелки, а само приятели! :) Не ми се налага да разсъждавам по такива въпроси :)



Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано17.10.10 15:06



И двамата.





Тема Първо щенови [re: NikiFin]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.10.10 16:19



се опитам да си изясня КОНКРЕТНАТА ситуация, в която това се е случило, защото, по мое мнение, най-много грешки в живота се правят, когато съдим прибързано. Но по-скоро клоня към неговото излитане.



От друга страна ми се е случвало да преспя с гадже на приятелка по грешка, за което много съм съжалявала и съм и се извинила, но тя ме отеба на секундата, а с него продължи да се вижда, изобщо не му се разсърди.

Повечето жени са толкова неосъзнати и с толкова ниско самочувствие като такива, още го наричам робска психика, че са готови да си пазят "принадлежащия им" /те си го мислят за такъв, де/ чеп с цената на всичко. В най-краен вариант се достига дори до затваряне на очите пред насилване на децата им от собствен или доведен баща, което ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.10.10 16:49



явно не би ми била истинска приятелка,

като гледам повечето жени не умеят да бъдат истински приятелки, така че дори не го очаквам от тях. Не всеки го може, иска се голямо отдаване да си истинска приятелка, знам че е трудно и не го и изисквам. Затова и никога не използвам определението истинска за приятелка.




Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.10.10 17:06



За това трябва не жена, а мъж приятел. Истински приятел!

love is ...


Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.10.10 18:08



абе като се замисля... и аз повече мъже приятели съм имала. Ама и зад тяхното приятелство в един момент се оказва, че има скрита подбуда.






Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано17.10.10 20:41




Щръкнала нагоре.



Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.10.10 20:44



Изхвърчат и двамата. Не говоря за бивше, а за настоящо гадже. Естествено, ако всеки знае какъв ми е другият.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.10.10 00:04



Няма такова нещо!

love is ...


Тема На мен пъкнови [re: NikiFin]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.10.10 00:14



ако приятелката ми спи с гаджето - веднага организирам тройка и после има да се хваля....


Ама - лесна е моята със скритите подбуди.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: На мен пъкнови [re: Koм]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.10.10 00:23



Всичко разбирам, само едно не - какви са тия скрити подбуди при наличето на две жени, доставящи си взаимно удоволствие.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: loverrock]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.10.10 00:32



За съжаление има.
Тоест, няма мъж, който да не пожелае една хубава жена. Ако щеш на чисто инстинктивно ниво. Въпросът е в надстройката над чистия нагон и всички разумни спирачки, които си поставя мъжа по една или друга причина.
Но в основата на всичко, няма кво да се залъгваме, съгласен съм с чичко Фройд.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: StefanPan]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.10.10 00:36



Фройд не е имал предвид хомосексуалните такива!



love is ...

Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: loverrock]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.10.10 00:43



Как подозирах, че това ще кажеш.


Всъщност, и тях е имал предвид. Сексуалният нагон мори всичко живо, що може да мърда по тая земя. В ква посока е друг въпрос.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: StefanPan]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.10.10 00:50



Ето това е, щом не е насочено към обекта на приятелството, то цъфти!



love is ...

Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 10:43



абе верно, според теб възможно ли е между мъж и жена да съществува чисто и истинско асексуално приятелство. Аз за себе си гарантирам, че мога да бъда такъв приятел на мъж. Ама не съм много сигурна мъжете как ме възприемат, защото те се прикриват обикновено.




Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: StefanPan]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 10:53



Фройд не е прав за всичко явно. Всъщност ако усетя, че някоя покрай мен има хомо или дори бисекс наклонности това ме отблъсква.




Тема Ха добър деннови [re: NikiFin]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано18.10.10 11:10



Ако моя приятелка в мое отсъствие преспи с гаджето ми - не ми е приятелка. Съответно той не от тоя момент, а отпреди това не е моят човек. Същото не бих си позволила и аз. Дори не ми е минавало през ума и предполагам такава е нагласата към приятелите, приятелките и гаджетата.

Не знам какво толкова му мислиш по тоя въпрос и защо толкова те интересува. Да, вярно разни такива неща се случват, ама като не се случват с теб, какво значение има?

Считам, че не е в реда на нещата да навлизам дълбоко в отношенията м/у мъж и жена, запознавайки се с подробности, които ти не си разкрила на въпросната мацка (от примера). Със или без преспиване с гаджето й.

Но не пропускай, че тия неща с кръстосаното преспиване не се случват изведнъж. Познавам гаджето си, имам представа от това що за жени са приятелките ми и така. Просто не го допускам повече от негова страна, отколкото от тяхна.
Същото би казал той за приятелите си и мен.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: Ха добър деннови [re: Summer Wine]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 12:23



Аз съм съзерцателен човек, мисля за много неща и детайли, които на масите изглеждат безсмислени.






Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано18.10.10 14:01



В повечето случаи жена, изправена пред такъв избор, избира мъжа.
Този въпрос е дискутиран и дори май имаше някакво изследване. Т.е. най-вероянтата развръзка е следната: шут на приятелката и продължаване на връзката с мъжа.



Тема Re: Ха добър деннови [re: Summer Wine]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.10 14:13



Не знам какво толкова му мислиш по тоя въпрос и защо толкова те интересува. Да, вярно разни такива неща се случват, ама като не се случват с теб, какво значение има?

Е как бе, аз също много съм мислила точно по този въпрос.

Нищо, че не се случва с мен. Ся като се замислих, случвало ми се е. Запазила съм си и двамата.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 18.10.10 14:16.



Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано18.10.10 14:36



то верно, че в дългосрочен плам мъжът е по важен, щото с него все пак създаваш семейство и т.н. Ама пък е велика глупост да избереш него при положение, че ти е изневерил пък без значение с кой. От друга страна приятелката ти не ти е за кревата, не ти е изневерила и можеш да продължиш да си я ползваш по предназначение.
То така излиза, че си държала повече на приятелката си и разочарованието ти е толкова голямо, че просто не можеш да и простиш предателството.
Или др обяснение - изобщо не си държала на приятелката си и затова с лека ръка я разкарваш.
Е ся се оплетохе яката






Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано18.10.10 16:09



Аз се опитвах да си спомня едно проучване по въпроса, но след като написах постинга се сетих, че ставаше въпрос кого избира жена в случай, че се влюби в мъжа на приятелката си. Е тогава избира мъжа пред приятелството с жената.

А аз бих гледала конкретна ситуация с конкретни хора. Не мога да кажа какво бих направила.



Тема Re: Приятелката или гаджетонови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано18.10.10 17:40



И двамата излитат.

Mejor sola que mal acompañada, както са го казали братята испанци (По-добре сама, отколкото зле придружена)

Antes muerta que sencilla



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.