Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Усещате ли любовта на мъжете си  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.10.10 11:02



Не става дума за креватната любов, че им е кеф да wi чукат, а истинската любов, загрижеността да ви е добре, демонстрирането на любов с различни видове дребни и по едри жертви направенi само и единствено за вас без те самите да имат някаква ewentualna полза от това. Абе... сещате се какво имам предвид.
Та... усещате ли с цялото си същество, че мъжът до вас ви обича безрезервно и да нямате никакви колебания дори моментни, че може би не ви обича, така, както вие имате нужда ?




Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.10.10 15:54



Да, понякога.



усещате ли с цялото си същество, че мъжът до вас ви обича безрезервно и да нямате никакви колебания дори моментни, че може би не ви обича, така, както вие имате нужда ?

Чак дотам не, това е твърде максималистично и в момента, в който го разбрах, се почувствах щастлива.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.10.10 16:40



Да.

Do what works or do what's right?


Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.10.10 17:07




Да, категорично - нямам никакви опасения. Може би, за първи път се чувствам така въобще - с мъж - спокойна, уверена, себе си, без притеснение за каквото и да е. Това усещане ме кара да се чувствам свободно, да бъда бяла и добра, просто добре в кожата си - няма помен от нерви, напрежение и пр.неща, които инак са тъй характерни за мен. Никога и с никой др.партньор не съм се чувствала така свободна и сигурна, на никого не съм имала подобно доверие. Не искам да се променя.



Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: impulce]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.10.10 17:35



всъщност нямам предвид точно дали се чувстваш спокойно с партньора си (че няма да ти изневери да речем), да знаеш, че е точен и можеш да разчиташ на него, да не прави семейни скандали, а да се държи просто добре и да е удобен като партньор изобщо.
По скоро дали усещаш, че те обича и дали го показва с поведението си и с различни жестове, които е нормално обичащия човек да прави в моменти на вдъхновение и да ги прави специално за теб, без да очаква нещо в замяна и без той самият да има каквато и да било полза, да се интересува как се чувстваш и от какво имаш нужда... Просто да си демонстрира любовта си непрекъснато (не само в кревата)




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.10.10 18:42



За угаждане, глезене, малки и големи жестове ли питаш?

Do what works or do what's right?


Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.10.10 18:56



Ако говориш за спонтанни жестове - да.


Например веднъж ме отвлече в чужбина, организира разни пътешествия, а и не си спомням да си е купил нещо само за себе си..винаги, когато пазарува - има нещо и за мен, знае, че по принцип не обичам сладки неща, но е запомнил, че веднъж в месеца се настървявам за тях и винаги се е погрижил да има нещо сладичко за този период, ако нещо е ограничено - винаги ще отдели за мен нещо първо да има, а после ще се възползва той.Въобще..такива дреболии, но показателни.
Просто се усеща - по поглед, по подпъхването на завивката, когато ми е студено, по масажите - когато ме боли главата..абе..личи си.



Тема Re:нови [re: impulce]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.10.10 19:05



Да не сме омъжени за един и същ човек?



Do what works or do what's right?

Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано03.10.10 19:50



Нямам колебания, че ме обича, но не ме обича както аз имам нужда

Това май е типично женски отговор, но е истина. Моят мъж е много сдържан в чувствата си, но пък е човек на който можеш да разчиташ. Много пъти ми е показвал че ме обича, то живота те поставя в определени ситуации и тогава си личи. Но не ме обича с онази пърхаща любов, не ми го казва и няма подаръци тинтири минтири. И да ти кажа се примирих с това. Защото качествата му го компенсират.
А твоят мъж обича ли те така както ти имаш нужда?



Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано03.10.10 22:07



за жалост такъв не се намери за мен. Един-двама съм ги усещала уж така, ама нещата са се разтуряли. Тъжно ми е от това, ама каквото дошло сега. Не съм жена за обичане.


Major e longinquo reverentia

Редактирано от LadyMorgana на 04.10.10 00:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.