Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.10.10 23:13



е... може и така да се каже, но не в досадния му и мазен вариант.




Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: impulce]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.10.10 23:14



мда, със сигурност се усеща






Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: _belladonna_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.10.10 23:19



тц, не. Има още много да зобе ако изобщо има намерения да търпи положително развитие в тази посока.
По конкретно на моменти ми се струва, че бракът му с мен е сделка. Което не е лошо ама е дразнещо ако си личи прекалено много.
Но допускам и вероятността просто да не знае как да се държи с жени.
Или по точно да знае ама хич да не си дава зор докато не заръмжа страховито. Тогава се мобилизира и прави много добро впечатление. Хитряга е той, спор нема. Иначе не би ме подлъгал да се оженя за него




Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.10.10 23:37



а на мен ми се струва, че мнооого рядко се срещат мъже, които наистина дълбоко да обичат жените си. Дори тези, дето се правят на най големите кавалери и много се големеят колко си обичат и уважават жените ми изглеждат най измислени и фалшиви. Определено предпочитам мъж, който не държи толкова на външна изява на нещо, дето много съмнително дали изобщо съществува, а любовта му се усеща точно по дребните и недемостративни жестове, които дори нямат ефект на жестове, не се изтъкват по никакъв начин и той самият дори не държи да бъдат забелязани и оценени специално. Не обичам мъже, които парадират с това, което правят за друг.
Искам понякога да усещам, че прави нещо за мен само за да ми направи кеф, а не защото се чувства длъжен, защото се е почувствал гузен от нещо или нещо подобно и сега айде трябва от кумова срама и едва ли не насила и с досада да направи и той нещо за мен. Той иначе като реши да прави нещо винаги го прави перфектно, насилва да е в съответното настроение, което се очаква от него и всичко да бъде както трябва и да си изкараме добре. Но аз все имам чувство, че ги прави тези неща по задължение или от съжаление към мен, а не от обич. И то е защото винаги намирам връзката между проявения жест и друго събитие. Примерно ако ме покани да излезем някъде (което си е вид жертва все пак защото обикновено е през работно време когато децата са на детска и можем да сме сами, понеже е проблемно допълнителното организиране по гледането на децата) винаги преди това е излизал с някой приятел, за който също е жертвал работното си време, а освен това и вечерта му е посветил, през което време на неговото забавление, аз вкъщи сама съм истерясвала и съм се борила с мечки. Затова си мисля, че той си мисли, че аз виждам че отделя от времето си за приятели, а за мен все няма и той се чувства длъжен и за мен да отдели. Е такива неща от сорта ме дразнят, все едно трябва да си купя всеки нормален жест по някакъв начин или да ми се случи едва ли не нещо лошо за да демонстрира конкретно някакво човешко отношение към мен.
И др неща има ама мисля че е ясна посоката на мислите ми.
Но като се замисля май почти не съм попадала на мъже, които наистина усещам, че ме обичат. Все си имам някакво чувство, че са с мен поради други причини (обикновено креватни)




Тема Що "ви" чукат,нови [re: NikiFin]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано03.10.10 23:59



и ние участваме, Ники!

Ама, така добре започна поста ти ...

Усещате ли любовта на мъжете си
... а вътре... глупости, и то в единствено число!

Усещаме всичко, дет тряа се усеща! Другото са тинтири-минтири!



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.10.10 00:15



Изобщо нямах предвид досадния и мазен вариант, разбира се

Значи отговорът ми продължава да е: "Да"

Do what works or do what's right?

Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.10.10 00:15



Все си имам някакво чувство, че са с мен поради други причини (обикновено креватни) Те, мъжете около нас, са простички души, безхитростни. Обичат кревата и само ние ги караме да си усложняват живота, покрай това им влечение.

Помня, баба ми (която е била невероятно красива жена навремето и това не винаги е било толкова добре) имаше една много странна приказка "След климактериума жената вече спокойно си става нормален човек"



Не че не са очарователни тези наши мъже, но .... да знаят и колко нерви, сълзи, проблеми, болки и тъга ни струват. Да, Ник, необходимото зло са ни те, докато не им излезем напълно от интереса в полова насока


Major e longinquo reverentia

Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.10.10 00:27



Тия мъже от началото на поста ти, те не го показват навсякъде по един натрапващ се начин. То просто си струи от тях и се усеща с други сетива, не с очите


Пожелавам на всеки такава половинка, която да прави жестовете към любимия човек единствено с желание да достави удоволствие, да зарадва и да създаде положителни емоции без користна мисъл.
Опитай се да не мислиш всеки път негативно за малките жестове и ще им се наслаждаваш повече. Не е задължително да те кани навън от гузна съвест, а просто за да ти достави удоволствие

Do what works or do what's right?

Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано04.10.10 11:28



Ами може да виждаш в него това, което ти правиш всъщност. Защото това, което описваш не е задължително да е така, по-скоро в главата ти нещо става, може би ти не го обичаш достатъчно и ако правиш нещо, го правиш пресметливо?




Allons-y, Alonso



Тема Re: Усещате ли любовта на мъжете синови [re: NikiFin]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано04.10.10 13:12



само не мога да разбера защо очакваш мъжете да са жени

тая няма да стане
После имам чуватвото, че хем си горда как си подписала някакъв "договор" ама сега си разбрала, че си се прецакала и нещата които си мислила, че ще са ти достатъчни сега не са.

1. Какво значи "обича ме както аз имам нужда" .... да сте се седнали преди да се жените/омъжвате и да сте разговаряли на тема: Кой какво очаква от брака?; Кой какви нужни има?; На кой какви неща са му важни?
2. "Удобен партньор" какво е това животно .... удобните ти писват първи. Аз ако имам удобен ще го смачкам за един ден.
3. "Да не прави семейни скандали" ако в едно семейство няма скандал тук таме .... нещата са ясни на къде отиват. Ако някой от вас има проблем с нещо и все още му пука за другият въпросният проблем трябва да се изясни на момента.
4. Мъжете въобще не знаят какво искат жените и е направо нереалистично да очакваш от него и сам да се сети. /Тези които знаят обикновенно са играчи и те са по обноските не по услугите ... за разчитане пък дума да не стане/. Кажи си кФо ти треби.
5. Ако пък е егоист ти как точно си представяш да се промени заради теб??? Няма да стене пък ти си знаела това преди да се омъжиш. Решила си тогава, че можеш да го промениш или това не е "голяма пречка" ... от тук на сетне проблема си е твой.
6. Като си сама в къщи защо истерясваш??? Всеки има нужда да излезе сприятелите си ти нямаш ли?
Какво си се вкопчила в него все едно е последният мъж на земята пък и после се чудиш зашо така се държи. аз все имам чувство, че ги прави тези неща по задължение или от съжаление към мен, а не от обич Впечатлението ти е правилно.

И зашо не му ги кажеш тия неща на него? Вие разговяряте ли? Той съвети от теб иска ли /за различни неща дори и бизнес/? Той на теб може ли да разчита както ти искаш да разчиташ на него? Ти партньор ли си му или просто домашната слугиня?
Когато единственото нещо което предлагаш са "креватни причини" /по твои думи/ за да е той с теб какво очакваш???

Общо взето спри да гледаш сериали и сапунени опери че ще изкукаш съвсем ... и в края на краищата има професионалисти запазете си час за Relationship counselling като не можете сами да се разберете .

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.