Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 20.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър"  
Автор Capa _ ()
Публикувано16.09.10 13:22





Точна статия с почти липсващ вкус на феминизъм и щипка разочарование за чакащите "принца на бял кон".



Тема Хаха, готино!нови [re: Capa _]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано16.09.10 15:11



емотикон: [вдигнат палец]!





Тема Re: Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър"нови [re: Capa _]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано17.09.10 10:49



Йес

!

Харесвам мъжете и аз - при това хич не би ми хрумнало да се извинявам за което.

Еййй, направи ми деня!




Тема Какво от това?нови [re: Capa _]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано17.09.10 11:37



Сещам се за един виц за икономисти:
Някакви хора се качили на един балон. Духнал вятър и ги отвял някъде на далеч, изгубили се... Мъгла, никаква видимост... По едно време отдолу се чуват някакви гласове и тия от балона се провикват:
- Ехехееее, къдеее сме?
От земята им отговарят:
- Вие сте на балооона!
Много точна, но абсолютно безполезна информация. Та и статийката е така. Всичко това го знаем, но какво от това?

Преходът като всяко обществено разбъркване или революция, тотално обърка главите на хората и направи разделението между половете критично.
Моделът мачо - манекенка няма нищо общо с живота на нормалните хора, но всички млади го абсолютизират и се стремят към него, после идват разочарованията.
Няма младо момиче което да приема бъдещето си на майка и домакиня нормално. Тя е убедена, че непременно ще намери супер красивия и богат младеж, който ще я глези и ще й угажда, а тя само ще капризничи и ще иска, ... и ще иска, а той ще плаща и ще й казва, че я обича, ... и ще плаща и ще й казва, че я обича.....
Няма младеж, който да не си въобразява, че ще "направи кинти" и ще е "Супер шеф", с Бентли и харем от силиконови красавици около себе си.
Никой не мечтае за кротък живот, в който да бори предизвикателствата с равноправен партньор. Няма жена която да не очаква, мъжът да поеме несгодите, а за нея да останат само радостите от живота и точно тогава идва всъщност най-важното в статията: "Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър" от теб"

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър"нови [re: Capa _]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано17.09.10 11:57







Тема Re: Какво от това?нови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано17.09.10 12:02



Винаги съм си мислила, че съм обикновена и ненадарена с необичайни таланти. Но явно съм изключение Никой не мечтае за кротък живот, в който да бори предизвикателствата с ...

Дразни ме тази тази псевдоеманцимираност- не готвели, не гладели, не угаждали. Дай, за да ти дадат, де!
Мисля, че такива статийки са необходимост. Ако си научен да даваш, ще получаваш. И библейска и фъншуйска истина.
Повече няма да се разпростирам





Тема Re: Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър"нови [re: Capa _]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.09.10 20:20



Аз пък харесвам и жените, не само мъжете. Сигурно защото познавам много готини жени. Жени, които си гледат семействата и не само са партньори, ами често дърпат и сами каруцата. Жени, които гледат болните си деца, но продължават да работят и намират сили да са винаги усмихнати, позитивни, да глезят домашните... Жени, които не мразят бившите си, въпреки, че са тръгнали след първата фуста. И те така.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър"нови [re: Capa _]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано19.09.10 23:01



Не си падам по четенето на дълги графомански излияния, колкото и хубаво да са написани. Обичам казаното кратко и ясно, нямам време за губене.
Ама да, като го прегледах отгоре отгоре има доста вярно.
Но каква трябва да е поуката от статията не схванах баш ако някой може накратко да ми поясни




Тема Re: Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Capa _ ()
Публикувано20.09.10 13:26



Нищо от написаното в линка не изключва/отрича описаното от теб. Парадирането и изпадането в крайности е патологията в случая.





Тема Re: Никой на този свят не е длъжен да бъде по-"добър"нови [re: Фиш]  
Автор Capa _ ()
Публикувано20.09.10 13:27



Все има някой, който не убива вестоносеца.


Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.