Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 24.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не гонете слънцето!  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано13.09.10 17:27





Лишавайки децата си от докосване до единственото Истинско Божество - Слънцето, може да им създадете проблеми.

знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: Не гонете слънцето!нови [re: Kиpo]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано13.09.10 21:58



Най са ми смешни японските лелки на посещение из топлите страни. Загърнати в едни ризи, якета, шапки с огромни периферии, а за по-сигурно и с чадър в ръка. Една пък се беше се издокарала с ръкавели с ластици, да не би да я хване слънцето. Монахините-японки /има и такова чудо/ и те суетни - върху покривалото на главата - козирка с широка периферия.



Тема Re: Не гонете слънцето!нови [re: Kиpo]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано14.09.10 09:42



Мда, затова скандинавските народи имат проблеми с костите, даже слушах за някава идея на здравното министерство на една от държавите (не помня дали ставаше въпрос за Норвегия или Финландия) да "внесат" имигранти от южните държави, за да им подобрят расата, че тия започнали да се израждат и били много рахитични.





Тема Re: Не гонете слънцето!нови [re: neverojatna]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано14.09.10 09:44



, но с обратен знак?

знае ли някои защита на дама.и защита на хората споделете free И БОГ ще ви дари с здраве

Тема Re: Не гонете слънцето!нови [re: Kиpo]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано14.09.10 10:38



Анджак


Ама те май говореха не за родни цигани, ами за нейде от северноафриканските народи.
Бай дъ уей, преди 2 години какво ми се случи във Виена - сядаме с един приятел (австриец) в едно заведение на Дунава да пием бира. Кръчмата празна, две бозави каки си чоплят носа. Чакаме 10-ина мин. Очевидно са ни забелязали, но не проявяват ентусиазъм да ни обслужат. Появяват се два тъмночерни маймуноподобни индивида, сплетени на безброй плитки и с оръфани дрехи. Двете сервитутки се втурват през глава и започват да любезничат и да спорят коя да ги обслужи. Ние сме все още неоправени. Да донесоха им бирите, повъртяха се край черните и пак се скриха. Ами станахме и си тръгнахме. Попитах австриеца това ли им е обслужването в Европата... Отговор - в момента за бял необвързан мъж е трудно да си хване гадже, всички местни женки луднали по черните емигранти в Австрия, тъй като им се носела славата на големите размери на ...



Тема Re: Не гонете слънцето!нови [re: Kиpo]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано14.09.10 16:30



Напълни ми душата , с исказванията на нашего брата - ром.





Тема Re: Не гонете слънцето!нови [re: Kиpo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано14.09.10 16:30



хората са казали, че всяко нещо, доведено до крайност, се превръща в своята противоположност
аз, понеже не обичам да съм крайна в изказванията си:), ще кажа, че се приближава до своята противоположност

понастоящем толкова противоположни теории се развиват за здравето, живота и вселената, че трудно запазваме баланса между здравия разум и желанията си за усъвършенстване на битието.



Тема затуй пъкнови [re: тpънчeтo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано15.09.10 13:51



трънче в петичка си е трънче в петичка



Жено, Ђе ми jе пиштољ?
Фуj оваj не ваља, Ђе ми jе већи?


Тема Re:нови [re: neverojatna]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано02.10.10 21:29



Къде ги тези проблеми с костите? Тук всеки се нагъва с витамин Д, омега 3 и каквото там се намира. Ако имаха проблеми с костите, нямаше да катерят фьорда като пъргави козлета и все да са навън

А чужденци има достатъчно вече за разнообразяване на генотипа - мисля, че гонят 15% от населението, а в някои квартали белите са рядкост.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано05.10.10 10:04



И тонове синтетичен витамин Д да изпият, това не замества естествения. И това, че са все навън, също не прави костите им по-здрави.


Дано наистина са си внесли свеж генетичен материал и да са си подобрили генотипа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.