Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 24.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: да, но...нови [re: gentlemann]  
Автор 6turak (щурак)
Публикувано22.08.10 11:34



тук не говорим за връзки...

именно! мисля, че сам си си отговорил



Може би Ти не говориш за връзки, но..вероятно очакваниятя на отсрещната страна са точно такива Дори и да не си разбрал, подразбрал...или дори да не са ти споменали...

Странно мислене?! Как уж обичаш някой, а вече си предначертал вашия край ?!

той или тя не е задължително житейският ти партньор, нито за момента, нито за вечността, както и не е задължително баща или майка на децата ти или бъдещите такива и така нататък...

К'ви сте си тогава?! Очевидно само страстни секс партьори и нищо повече! А това омръзва! Защото е като кола, която буксува, ако очакваш от нея да върви

Май си се заблудил, че си влюбен ?!



Тема Re: раздяла с любов...нови [re: gentlemann]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.08.10 11:42




Човек, ако сам себе си не уважава - няма как да очаква някой др. да го стори, тръгвала съм си, заради принципни неща - нещо, което за мен е било показателно като отношение за това, което получавам. Малки, наглед може би дребни и безшумни неща, но чийто контекст на мен ми говори какъв човек имам насреща, какво показва към мен като внимание, какво знача за него - т.е., че това не е бил моят човек.

Неща, които усещам чужди или такива постъпки, които са неприемливи за моето аз, разбиранията ми, мирогледа, с които не бих могла да се примиря или зная, че няма да се чувствам добре.

Освен това, когато си представяш нещата в перспектива и знаеш какво реално се случва в дългосрочен период - има малки неща, които са показателни обаче.
Страстите са хубаво нещо, но са краткотрайни.
Не бих заложила само на страст, а на цялостно отношение.
По простата причина, че съм имала страстни и емоционални връзки, но незрели като взаимоотношения и мога да преценя кое е с по - голяма тежест.

Редактирано от impulce на 22.08.10 11:43.



Тема Re: Apropo търговиятанови [re: 6turak]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.08.10 12:31



Значи смяташ , че е пълноценно да взимаш и даваш нещо в замяна?!?! Това е търговия.

А само взимането и само даването са едностранни. Не е търговия, но във взаимоотношения не е и пълноценно.



by himbeer

Редактирано от himbeer на 22.08.10 12:35.



Тема Re: раздяла с любов...нови [re: gentlemann]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано22.08.10 12:37



странна тема! Може малко още да поясниш!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: раздяла с любов...нови [re: gentlemann]  
Автор 7karina (член)
Публикувано22.08.10 16:45



Не се е случвало да се разделяме, когато любовта, чувствата и страстта са живи, но се е случвало, когато едното си отиде...



Единствената италианска дума, която знам, е Bvlgari.



Тема Re: раздяла с любов...нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.08.10 21:38



Аз мисля, че всичкото, дето си го изредила, е временно. Ако продължи по-дълго, просто преставаш да го обичаш и се разделяте. Та, не вярвам много в разделите, когато има любов.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ммм...нови [re: himbeer]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано23.08.10 15:45



опитах се да кажа, че за мен любовта не е само хормони:)
иначе... случвало ми се е да се влюбя в друг човек докато имам връзка... дълга, дълга връзка... просто съм харесвала още някой твърде много, но никога не се доближавам много до него - нито духовно, нито физически, само отдалече му се любувам.
това е като да харесваш много киноартист или певец, макар че точно това никога не ми се е случвало. аз изпитвам трепет само към човек, когото виждам - жив човек.

но това е само лек хормон. не става връзка, защото нито си ги представям като бащи на децата си, нито като хора, с които бих остаряла

пазя си връзката един вид

само много ги харесвам - ето това имах предвид - че за любов ми е нужно повече



не мога ли да си го представя като баща на детето ми или човек, с когото искам да остарея - ми не става:)



Тема Re: ммм...нови [re: тpънчeтo]  
Автор esti ()
Публикувано23.08.10 15:54



не мога ли да си го представя като баща на детето ми или човек, с когото искам да остарея - ми не става:)


А аз си представям някой с когото да се подмладея и сигурно, затова все не ми се получава....





Тема Re: ако на теб...нови [re: 6turak]  
Автор gentlemann (новак)
Публикувано24.08.10 13:00



страстният секс омръзва, то май ще си малцинство тук



като омръзне, работата е ясна - който откъдето както! това ясно!

питането беше за чий се отказваш доброволно от страстния секс, далеч преди да е омръзнал, м?

въпреки че очевидно темата беше далеч не само за секса...



Тема Re: ммм...нови [re: esti]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано24.08.10 13:23



аз съм с асцедент козирог - те подмладяват с годините, докато другите остаряват

много разчитам на астрологията






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.