Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Когато намериш свестен мъж за женененови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано05.08.10 11:19



Еми ела си в БГ тогава.



Тема Re: Когато намериш свестен мъж за женененови [re: АВе]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 21:20



свестни мъже няма. Лошото е че го разбираме като поживеем с тях известно време. Но това му е и хубавото, иначе щяхме да си седим сами и хич да се и не пробваме да се чифтосваме






Тема Re: Когато намериш свестен мъж за женененови [re: АВе]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано06.08.10 10:15



Аз не харесвам Бентли. Ама не си търся и мъж за женене, де


Обаче се сещам за един случай от студентските години.
Имахме колежка от южен провинциален град. Глезено единствено дете, с изключително високи претенции, огромно самочувствие и еснафско възпитание, което днес биха нарекли снобско.
Та един от колегите, отхвърлен от хубавицата като недостатъчно перспективен кандидат, довел свой приятел от университета с подходящата визия, елегантно облекло и поведение, който да я ухажва. На ужким, та да й даде урок. Паднал голям смях, когато след лекции, ухажорът пред всички й казал, че отива да докара КОЛАТА за да я води на заведение. След 3 минути пред групата триумфално паркирала очукана ЗАЗ-ка, намерена кой знае откъде. Девойчето гледало ококорено и онемяло, но когато другите се разкикотили неистово, се усетило, че му се подиграват и побягнало с рев...



Тема Re: Когато намериш свестен мъж за женененови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано06.08.10 12:33



аз съм убедена, че има и свестни мъже, но затова си стоя сама .... да не им развалям ореола на свестността, Ник




Major e longinquo reverentia

Тема Тая тъпотия, ако я...нови [re: NikiFin]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано06.08.10 17:21



бях написал аз, с "жени" вместо "мъже" в текста, щяхте да ми скокнете всички в клуба, че дори да привлечете критикари от други клубове.

Но твоята натурална (блондинско-провинциална) имбецилност явно ти е извоювала статут на невменяемост, та си мълчат жените наоколо.

Аре, не ми се говори. Весел уикенд!



Тема Re: Тая тъпотия, ако я...нови [re: АВе]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.08.10 11:04



Може и да има ама са изключения.
Споделям лично мнение от личен опит. И да скачат и да не скачат няма да променят фактите. Знам много жени, които си мислят, че мъжете им са свестни. Ама като се запозная с тях веднага им намира купчина косури и то големи. Сега може и свестни да се нарекат особено от непретенциозни жени, ама на мен не ми вършат работа. Изобщо не разбирам как може да се оженят за такъв дразнещ мъж. Но на тях си им харесва и си им е свестен. Лошо нема






Тема Re: Тая тъпотия, ако я...нови [re: NikiFin]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано20.08.10 10:45



Този пост направо утрепа сичката риба, никче-финче.


Ти ли определяш кой е свестен и кой не и ти ли си критерият???? И как решаваш кой е изключение и кой е част от правилото???

Сега може и свестни да се нарекат особено от непретенциозни жени, ама на мен не ми вършат работа. - какви са ти претенциите на тебе, каква работа имаш ти с чуждите мъже, ако смея да попитам и защо си мислиш, че всички трябва да живеят за твое удобство?

Изобщо не разбирам как може да се оженят за такъв дразнещ мъж. - и аз се чудя на мъжа ти, честно казано, как може да се ожени за такава разбръмчана конска муха като тебе.
А и твоето мнение ли е меродавно кой е дразнещ и кой не?



Тема Re: Тая тъпотия, ако я...нови [re: АВе]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано20.08.10 10:53



АВе, ние пак можем да ти скочим, ама трябва да бягаш по-бавно, че да те стигнем. Нали знаеш - внимавай какво си пожелаваш...


Никчето-финчето ми е любимка по тъпи изказвания, остави малко и за мен да имам да ръфам.
Първо трябва да й обясниш какво е 'имбецилност', тя може и да ми мисли, че е нещо като 'остроумие' например
После викам да я запишем на курс по езикова грамотност, че с този правопис кърти миФкии малко не се вързва с претенциите й



Тема Re: Тая тъпотия, ако я...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.08.10 15:54



езиковата грамотност си я ползвам когато се налага. Тук не мисля, че е особено наложително

.
Имбецилност и бла бла измислице безсмислици изобщо не ме интересуват. АКо случайно проявя любопитство има си начини да с еосведомя и хич няма д апитам Авето.




Тема Re: Тая тъпотия, ако я...нови [re: neverojatna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано20.08.10 15:56



ти май не разбра.
Да повторя на прост език и кратко:
Аз определям за себе си, другите за тях си. А това че им се чуда на акъла си е мое право, нали

. Както и анализирам чуждите мъже и да им търся косури.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.