Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 25.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: плажа “Вромос"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано09.08.10 14:51



Не стават, по-скоро са романтични заливчета, с пясък от по около 4 квадрата, наоколо скали, слиза се по стръмно...хубаво е да идеш с няколко приятели и барбекю, но за деца аз лично не бих отишла там... Тия скали хич не ми вдъхват доверие...
Не прекалено населено беше около ММЦ последно като ходех- просто прескачаш голямата навалица на Приморско и след малко ходене си на по-спокойно. Лошото на не прекалено населените места е, че не са отдадени за стопанисване и липсата на спасители е най-малкото. Има кърлежи и всякакви други гадини, заради които по принцип концесионерите обработват пясъка.

Antes muerta que sencilla

Редактирано от KpucaHa на 09.08.10 14:53.



Тема Re:нови [re: chavdar4e]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано09.08.10 15:00



Къде спите в Петрич? Ще се радвам да ми препоръчаш някакво хотелче. Имам слабост към тоя край и искам да ида за малко след лятото... :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Созополнови [re: detelina_bg]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано09.08.10 15:02



Аз хотелче не мога да ти препоръчам, но идеш ли в Созопол, хапни едни миди по созополски тук:


Любимият ми ресторант по цялото Черноморие, с чудесна тераса, на която можеш да гледаш залезът, докато вечеряш. Голям кеф е :) И цените са стандартни :)

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Созополнови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано09.08.10 15:13



Крис, преди седмица с приятели седнахме на пристанището в едно заведение, на самия кей (беше много загуено кръчме преди). Собственикът е направил голям фейслифтинг- доста успешен. Кухнята добра, цените прилични, обслужването доста добро, нямаше шумни музики- въобще място за среща с приятели

Гледка на запад към яхтеното пристанище



Тема Re: Созополнови [re: Фиш]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано09.08.10 15:48



Забутано кръчме знам като тръгнеш от автогарата и веднага вдясно, дето се слиза до яхтеното, там ли някъде? Иначе на рибарското има кръчми, ама трябва да се внимава с цените, че за "Лазурен бряг" (до "Зои" ) съм слушала легенди за обяд за 220 лв.
Макар че като се замисля, след едно объркване на наша обща приятелка с виното и две бутилки от конкретното вино, ударихме обяд за 4-ма за 330 лв. /а бяхме излезли на разходка ;)/, та и горното може да е просто нещастна случайност, хаха :)

Antes muerta que sencilla


Тема CUBA - Varaderoнови [re: Бepeзka!]  
Автор Master Sin (♠)
Публикувано09.08.10 20:49



Aaamazing !!!



I wear black because I haven't found anything darker yet!

Тема Re: CUBA - Varaderoнови [re: Master Sin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.10 21:37



До там няма начин да стигна. Иначе не се съмнявам, че е "амейзинг".





Тема Re: CUBA - Varaderoнови [re: Master Sin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.10 21:52



За тези, които могат да си го позволят, Варадеро не е най-доброто място. Имало някакви малки островчета там, които били много по-спокойни и т.н., ама само ще си мечтая за там в близките няколко години. Обаче ще отида все някога, закУевам се.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: CUBA - Varaderoнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано09.08.10 22:06



ПИ, споко!Кастро щял да живее още 20-30 години, сестро!Ще съберем по 3-4 хилки да идем до там.Ако се стегнем

до 1-2 години Гледай какви оферти:

Екскурзията не включва:
• Международните полети.
• Летищните трансфери при пристигане и в края на екскурзията (при заявка са достъпни с допълнително заплащане).
• Туристическа виза.
• Карта (дава се от Кубинското посолство във Вашата държава или от Вашия туристически агент, или летище).
• Медицинска и Пътна застраховка.
• Летищна Такса на Кубинското Летище (Международни Полети за Далечни Дестинации).
• Всякаква храна или напитки, не включени или упоменати.
• Рум сървиз в хотела, телефонни обаждания, други продукти и т.н.
• Лични разходи.



Тема И да не забравитенови [re: Фиш]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано09.08.10 22:19



Ваксините! Ако не беше далече, нямаше никой да се вглежда, но точно за Куба гледат и искат хората да са ваксинирани. ( а много от нас не са )


by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.