Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Обслужванетонови [re: chavdar4e]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.08.10 01:52



В Аспровалта и Черноморец обслужването е абсолютно сравнимо. В Аспровалта работят ужасно много българи, а в обслужването на гърците не видях разлика.

В Черноморец готвят храната веднага, има и някои ястия, които се готвят специално за обяд т.е. пише ги отвън на една дъска и като ги поръчаш ти ги носят веднага.
За другите се чака и времето абсолютно пасва за сготвянето им.


Единственото по- нагледно бях виждала на Менорка, в доста шик хотел, в който готвеха храната пред очите на клиентите.

Така че не мисля че точно Аспровалта има предимство пред българското южно черноморие.


by himbeer

Тема Re: Обслужванетонови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.08.10 01:59



не обичам калабалъците на южното ни черноморие, нито мизерщините по хранителните заведения .... аз отсядам малко по-встрани от Аспровалта, готвя сама за домочадието и си пазарувам продуктите както от Лидъл, така и от местните зарзаватчии, рибари и подобни .... това ми е готино някак, и както ти казах пак - не е претъпкано с народ и строежи както на южното черноморие ...




Major e longinquo reverentia

Тема Аха окнови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано08.08.10 01:59



Значи студиото все пак е 1 стая, и не се определя от леглата.

Когато бяхме в Аспровалта имахме апартамент с 2 стаи, 1 двойно легло и 2 детски.

Бяхме 2ма възрастни и 1 дете и платихме за 4 човека, защото се плаща на легло (като за голямото легло се плаща двойно

)

В Черноморец пак имахме апартамент, само че за 5тима и плащахме пак на човек, ноп пък бяхме заели всички легла (3 детски и 1 двойно)


by himbeer

Тема Re: Аха окнови [re: himbeer]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.08.10 10:41



твоята дефиниция ми изглежда по правдоподобна, защото по морето гледах продават апартаменти студио, а това означава, че неистина няма връзка в броя на леглата, ако искам мога да си сложа и 1 и 10




Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.08.10 10:49



Олинклузив предлагат прясна храна в огромни количества, но от най евтините възможни продукти на пазара. Аз такова не искам, че ще се освиня яко. като се знам като има ядене и ям пръсване.
На мен не ми беше проблем, че не мога да седя на шезлонг до басейна, защото съм отишла на море заради морето и пясъка. Във Видин има хубави басейни с шезлонги и чадъри ако ми е до това, за 10 лв на ден вход за басейн, шезлонг и чадър. Пък и както вече казах не ми се случваизобщо да седна и за 1 мин с тия деца та хич не се кахъря. А не че не можех и аз като чужденците да си запазвам шезлонг сутрин рано. Даже нямаше нужда да слизам до долу да си снасям хавлията, направо от терасата мога да я метна и все на някой шезлонг ще се приземи, а аз си продължавам да си спя

. Ама не обичам такива бай ганьовщини. На моята дружка даже и някаква чужденка и вдигнала скандал че седнала на шезлонг с нейна хавлия. Егати нахалниците. Много са дребнави тия чужденци бе, щом са платили за нещо задължително дължат да си го изконсумират, ако ще и лайно да е




Тема Re:нови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.08.10 10:55



Понякога неочаквани странности им се въртят в главите. Давид много обича да му идват деца на гости от детската. А после родителите на тия деца като го питат иска ли той на тях д аим иде на гости и казва винаги категорично Не. Една амма ме пита оня ден защо Давид не иска, и аз и казах, че нямам представа. После го питах и се оказа че си мислел, че ако им иде на гости трябва да преспи там. Не знам от къде му е хрумнало. Обясних му че няма да спи там и той каза ОК, значи искам да ида на гости на Виктор. И сега всеки ден ме пита кога ще му ходи на гости. Ама той си е особняк де.




Тема Re: Аха окнови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано09.08.10 12:08



да -около една стая със символични разделения между помещенията (все пак кухнята изисква някаква вентилация!), но наистина не се плаща според броя на хората, а цялостно!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано09.08.10 12:11



ами такива са, заради идеята точно такива да привличаме. Те, верно, ол инклузива им идва евтин и не мръдват от него .... а поведението им спрямо хавлиите тип 'заплюх си го' е равносилно на облика им

Но да не ги коментираме - спасявали били родния туризъм тия вресльовци


Major e longinquo reverentia

Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано09.08.10 12:18



Понякога неочаквани странности им се въртят в главите Абсолютно си права. Моят затова гледам да го разпитвам обстойно за визията му, че понякога се оказва, както ти писа, че има някакви шантави представи за нещата.

Основно при моят е защитата на собствеността - не иска гости, да не му отмъкнат играчките .... които иначе сее безметежно из цялата къща!

Вчера се вдигнахме пеша до Драгалевския манастир - почти 4 км вървя яко младежа нагоре по скалите и .... после най-интересното му се видяха кокошките в стопанството на манастира. 3 часа прекара до оградата на кокошарника да ги изучава ..... накрая трябваше да готвя и пиле - познай защо?

Оказа се, че за един градски хлапак един нормален кокошарник е по-привлекателен от каквито и да е анимации за деца

Даже баба му не можа да повярва в атракционната сила на кокошарника

Твоите деца също са градски - имала ли си такива моменти с тях?


Major e longinquo reverentia

Тема Re:нови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано09.08.10 12:52



не се интересуват много от животни. Момчетата обаче с часове могат да гледат багери и т.под. машинки а Теди е луд по асансьори. С часове може да натиска копчето. И въртележки, надуваеми трамплини и пързалки... яко тръшкане, могат да те разорят щото както знаем са платени.
Комшията има кокошки и баща им често ги води да им ги показва рачитайки, че много ще се впечатлят ама не би. И на ферма ги води с малки агънца, прасета, овце, крави и кво ли не - никакъв интерес





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.