Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: LadyMorgana]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано06.08.10 19:48



И ние бяхме там


Но не ги разбирам. Много от тях говорят английски, а останалите говорят на гръцки. Има много българи , които работят там и българския е с предимство

В Аспровалта ми хареса страхотния плаж, не е с камъни, както иначе са гръцките плажове.

п.п. Мисля че ви трябва повече пространство. Това поведение за мен това значи.

Аз видях как децата живяха в 1 голяяма стая, всеки имаше свое шкафче, легло и 2 телевизора и всеки имаше своите неща. Но им трябват отделни стаи. Но за почивка е окей, все пак ние бяхме през повечето време на плаж, а вечер в градчето/селото.


by himbeer

Тема Re:нови [re: LadyMorgana]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано06.08.10 21:28



Ааа, при мен неудобството да си самотна майка е, че т.нар. баща не дава декларация, за да излезем от България... Иначе в Петрич можем да спим почти без пари, има маршрутка до морето и обратно...

Иначе с бабонстъра пък нямам проблем, който си има деца, си ги гледа



П.П. Ауууу, точно от Аспровалта кво палто имам, ммммммм



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: LadyMorgana]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано06.08.10 23:05



а на Журналист нямаше ли някакви свлачища?

Имаше, имаше. Видяхме асфалтов път, разцепен на две.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: LadyMorgana]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано06.08.10 23:18



Ние затова почиваме юни или септември - можем да си позволим по-луксозни хотели през този период. Макар че ако ходим в пика на сезона, най-вероятно ще съкратя броя на нощувките, но няма да правя твърде голям компромис с условията на хотела.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано06.08.10 23:35



Много хубаво разказче и добре онагледено.


И аз помислих, че с тъмната коса си ти. Дори щях да ти пиша, че си отслабнала. В крайна сметка вече не съм съвсем сигурна коя точно си ти.
Все си представаях близнаците като бебета, а то... Да са ти живи и здрави!



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано07.08.10 09:01



Берьозче, нали знаеш как бързо растат чуждите деца



За избора на времето за почивка си страшно права! Но пък не всеки търси спокойствие,някои искат да са в екшъна



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано07.08.10 10:20



Много ми харесаха снимките и цялата ви почивка въобще:)))

А нови документи извади ли си?





Тема Re: Созополнови [re: detelina_bg]  
Автор detelina_bg (новак)
Публикувано07.08.10 13:19



Моля , който е почивал в Созопол да препоръча някое хотелче или къща за гости в старата част на града. Много ни се ходи там, има предлагане,но все пак препоръките няма да са излишни:)



Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.08.10 22:04



от Аспровалта до Ставрос плажът е чудесен .... ходили сме почти цялото разстояние пеша (с изключение на военната база!) .... но е чудесно.

Винаги на почивка си вземам студио или апартамент с отделни стаи .... иначе е просто 'конфликт на поколенията' нашето




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.08.10 22:06



и аз почивам така - юли/септември .... даже сега малкият тъкмо ще е тръгнал на предучилищна и 1 седмица ще отсъства. Това на Златните беше служебно - затова е по това време




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.