Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 25.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: плажа “Вромос"нови [re: Бepeзka!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано04.08.10 08:05



Аз, напоследък, бягайки от лудницата, мн съм си харесала заливчетата около Варвара...За еднодневен плаж, дори и по време на почивка някъде другаде, ми се струват супер- хладилната чанта и е 6.



Antes muerta que sencilla

Тема Re: плажа “Вромос"нови [re: Бepeзka!]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано04.08.10 10:17



Защото мястото е по-уединено и има остатък от романтика





Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: LadyMorgana]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.08.10 08:37



та - да репортувам на клуба!

Варна и Златните - отвратително мръсно море - мазут, пяна и мътилка + фасове, торбички и подобни носещи се из водата. Скъпи шезлонги и чадъри. Неприятно неоправена инфраструктура на крайморските алеи и търговия стил Капалъчарши по главната алея на Златните!

По алея първа на Варна има вече много малко заведения, но плажовете са мръсни!

Иначе вечер улиците на Златните са доста тъмни - има големи неосветени участъци. Мисля, че и обезопасяването за детски атракциони не е на ниво!

Единственият вариант за семейна почивка там е на ол-инклузив - около басейн на хотел. Няма много странични атракциони - колкото има са скъпи и не предлагат никакво качество!

Някои от стаите в хотела, в който бях бяха с мухъл - иначе беше категория 4 звезди!

Цените са още неоправдано високи - смъкнати са малко, но не позволяват предоговаряне и пазарене.

Опитват се да напреднат и със сървиса - но .... още са на път засега !

Хубавата новина е, че на Златните няма чалга и има прилична звукоизолация на нощните заведения ...

Направих си септемврийска резервация за моето местенце в Гърция - засега не бих завела още детето си на Черно море - става за семинари, но не и за семейна почивка!




Major e longinquo reverentia

Тема Созополнови [re: deltongo]  
Автор detelina_bg (новак)
Публикувано05.08.10 09:18



Моля да споделите впечатления от Созопол от това лято....с целия този шум в момента....имам пред вид археологическите открития и евентуално да препоръчате някое хубаво хотелче


Благодаря



Тема Re: плажа “Вромос"нови [re: KpucaHa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.08.10 10:40



А как са плажовете там? Щото аз заради дребосъка търся място с полегат плаж, който плавно да влиза в дълбокото, като на Перла, ама да не е толкова населено. Май ще си остана с търсенето.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: LadyMorgana]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано05.08.10 13:07



Хм, преди 5-6 години ходехме все на Златните в района на "Журналист" и много ми харесваше. Съчетавахме почивката с посещения на балетния конкурс във Варна. Жалко, че сега е мръсно.



Тема Re: плажа “Вромос"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано05.08.10 13:52



Аркутино?
Ето едно

и още едно, почти в северна Турция



Тема Re: плажа “Вромос"нови [re: Фиш]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.08.10 15:22



Аркутино ми звучи по-добре, че е по-малко път, а и това гледаме. Ако наистина така изглежда плажа е супер.

Грацие!

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: плажа “Вромос"нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано05.08.10 15:43



Всяка седмица го обследваме плажа там

Сега, в пика, сме напуснали по-любимата ни лява страна на залива и ходим в дясната.Но още 20 дена и хората ще приключат с отпуските. Дори толкова ми харесва, че се чудя дали да ходим тази година на планина, а да не ходим една седмица яко на плаж в края на август
Отсрещната страна на залива е устието на Ропотамо и малки плажчета в границите дивечовото стопанство.Харесвам мястото, защото е преди и онези зловещи завои покрай реката.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано05.08.10 21:04



Ето нашата почивка



Обзор Бийч Резорт. Много ми хареса, пак бих отишла там въпреки че проблемите с тока ни хванаха и въпреки двете бури които преживяхме. Плажът е перфектен както и водата.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.