Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 26.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.08.10 17:52



Ей сега го разгледах, има много снимки в интернет. Хубав двор имат.
И на нас ни е относително близо.
Благодаря, че сподели. Благодарение на вас научавам за много интересни местенца.

Редактирано от Бepeзka! на 29.08.10 21:51.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано29.08.10 20:31



нали беше от Пловдив???на 45 км е от Яев

Хубаво е, семеен комплекс

Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!

Тема Re: CUBA - Varaderoнови [re: Бepeзka!]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано30.08.10 15:55



Бъди сигурна, че е амейзинг, личен опит.

... и мн. красиво, няма толкова ситен пясък и такива цветове на морето.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано31.08.10 20:04



Березке, бяхме в Ахтопол. Изключително подходящо място за хора с деца. Къщи, потънали в зеленина и цветя, с големи и китни дворове, край тях - подържани и отново зелени детски площадки, където да се набеснеят диванетата, разкошна алея покрай морето, кей, фар, заведения с мнооого прилични цени, обедни менюта с готвено и супички, както и възможност да си купиш селски домати /ммммммм/ и най-невероятната цаца, ако искаш да си ядеш на огроооомния балкон с изглед към морето, тихо, спокойно, има лунапарк, един надуваем голяяям замък, хубав и чист плаж, абе ... има си всичко да си почине човек с дечурлиги

Бяхме на квартира, не скъпо, чисто, подредено, със собствена баня и .. пропуснах ли .. огромен балкон Около нас беше пълно със заведения, но как пък от нито едно не дънеше чалга до посред нощ??? А църквата им е разкошна, от края на 18 век, чудно местенце. Никаква лудница, ако не ходиш по стъргалото след 8 вечерта, а аз определено го избягвах, правехме набези само за пържени речни скаридки...
От години не съм почивала така, ама наистина почивка, нищо, че бях с лаптопа, не го усетих, аааа, и нет си имах, че и на време случихме, нито жега, нито дъждове и студове, облачно с кюфтета



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано31.08.10 22:17



Ахтопол е прекрасно място за почивка наморе! Съгласна...особено с деца!

А и разходка до Синеморец, река Резово и пр....абе красота!



Догодина сме там!...тази не насмогнахме:))...компенсираме с басейни тук, една вила на познати в Бистрица , разходка до Рилския манастир и Копривщица...както и Ъф корс-Пловдив и едно село около него за пълнене на багажника на колата с провизии за зимата:)))
Така решихме да ни е мърдането тази година



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: chavdar4e]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано31.08.10 22:19



Викаш, доволна си... То само заради балкона с гледката си е струвало. И селските домати на салатка на този балкон. :)
Ние бяхме в Ахтопол преди десет години. Тогава работех в Пловдивския университет и бях взела карта за бунгалата на университета там. Беше доста мизерно, макар и чисто. И като ми кажат "Ахтопол" все нещо мизерно си представям. Интересно, дали съществуват още?

Другата седмица и ние ще стягаме куфарите (божке, най-накрая!) и после и аз ще пиша.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано31.08.10 22:37



Не знам за бунгалата, видях някакви, дето още се правят, че съществуват

На "нашата" улица, първа успоредна на главната, директно води до центъра, всички къщи бяха чудесни, 30 лева е средната цена за стая с баня и климатик, побират 4 човека.. Всичко е ниско строителство, до 3 етажа най-много, гледката е просто приказна, ще пусна снимки, ако искате, ама по-нататък, че в конкурси се участва с тях

Никаква мизерия, Березке, усмихнати хора, любезен персонал, чисто, светло, тихо..

А какво барче има наблизо, точно над скалите с изглед над фара, където пускат само лек джаз и чилаут.. Коктейли над морето с една облещена огромна пълна луна, която иска да се натопи в него... Мммммрррр.

Аз лично си открих моето място.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано31.08.10 22:40



Ние бяхме така миналото лято, някак не се получи стигането до морето, ама пак беше хубаво! Без кола, с влак и автобуси, абе желание да има човек!!


П.П. Сега ми донесоха една торба с круши и ябълки от едно пловдивско село, както и компоти, малеее, като невидели циганета, крушите още носят слънце..



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: chavdar4e]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано02.09.10 12:01



Обезателно пусни снимките и тук.
Успех на фотографа на конкурсите!



Тема Върнахме се...нови [re: Бepeзka!]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано02.09.10 12:26



... ама болни.


Бях на Св. Влас. Няма да обяснявам защо точно там, но така или иначе беше не защото това е идеалът ни за място за почивка.
Нямаше дете от компанията (5-6 деца), което да не хване стомашно-чревно разтройство. При нашето дете беше много тежко, висока температура, повръщане и диария, пет дни това дете не сложи нищо в устата си, като и първите три дни и не пи вода... Отслабна ужасно! Лекарите казват, че било "морския вирус", но на мен ми прилича на чисто натравяне или бактериална инфекция. Представете си от Равда до Елените всичко се е превърнало в един огромен мегаполис без канализация. Цяло лято залива се "обогатява" от канализационните тръби. Еее, к`во искаме??? Не стомашно-чревни инфекции, ами чума и холера ще плъзне!!!

Незнам, но май трябва да се направи нещо.
Нещо като протест или подписка за решаване на този проблем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.