Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 26.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано24.08.10 14:00



Хм, не бях разглеждала Черноморец като вариант. Ще ги потъся да ги видя.

... Созопол, където не пожелавам никому да се опита да почива.

Толкова ли е зле?

Не съм била там от дете. И точно за там си направихме резервация. Дано през септември да е по-спокойно, макар че туроператорите предвиждат удължен сезон тази година.
Ей на се спряхме окончателно. Подмами ме безплатния чадър с шезлонги на плажа, както и симпатичните снимки на хотела. Избрах го само по снимките. Остава да се надявам, че лятото няма да свърши рано.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.08.10 14:13



В Созопол има много хора сега. И понеже градът не е малък, трябва си кола за разходки, особено в жегите. Да, ама повечето улици са еднопосочни и ако не знаеш къде трябва да минеш, може да се въртиш в кръг сто години, ако спазваш знаците. Като капак места за паркиране няма дори по платените паркинги, а спреш ли другаде, веднага ти вдигат колата. Някакви групи туристи задръстват тротоарите. В Стария град къщите не се виждат от сергии с боклуци. Няма я атмосферата, която трябва да има едно такова място. Пълен битак, при това на цени, дето...
Септември може и да е по-човешко, не знам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано25.08.10 22:40



Аз току що се връщам от едноседмичен Созопол и много ми хареса,както всъщност всяка година. Макар че тази година май повече- цените са срутени. Ресторантчетата по южната крепостна стена държат доста високи цени на храната и нормални на питиетата, но пък заведенията на плажа са по-евтини от бургаските вътрешни заведения... Има много хора, но въпреки това не беше проблем да се намери добро място за 6-7 човека на плажа в неплатената зона...Изобщо, много е добре тази година


Утре заминавам за Кушадасъ, така че ще сигнализирам и за там как е

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано25.08.10 23:10



Относно паркирането да кажа само, че в края на рибарското пристанище, на бариерата за Св. Кирик има безплатен паркинг, на който винаги досега съм намирала места за паркиране. На паркинга на яхтеното пристанище цената е 5 лв. на ден. За съжаление, в посока Харманите нищо не мога да кажа за паркиране...



Antes muerta que sencilla

Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано26.08.10 00:19



Весело изкарване.И аз имам 2-ма агенти на почивка в Созопол в момента

Доволни са!

До скоро!



Тема Созополнови [re: KpucaHa]  
Автор detelina_bg (новак)
Публикувано27.08.10 12:39



Аз също скоро се върнах от едноседмична почивка в Созопол,но както след всяка подобна "почивка"на българското черноморие,ще се наложи пак да почивам....
Градът беше ужасно мръсен,централният плаж-също, от много тревни площи се носеше миризма на урина, боклуци-купища, в Стария град въпреки забранителните знаци непрекъснато минаваха коли, неоправдано високи цени.....А да не говорим,че масово не ти даваха касов бон и те гледат нагло и нахално....прословутото българско гостоприемство.
Всъщност-нищо ново...Какво толково се превъзнасят по този Созопол,така и не мога да разбера...
"Ден година храна"





Тема Re: Созополнови [re: detelina_bg]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано27.08.10 13:27



утре ли почва Аполонията? Явно се подготвят с цени и гостоприемство.

Мен също Созопол ужасно ме дразни с навалицата .... както цялото Черноморие де




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Созополнови [re: detelina_bg]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано27.08.10 17:01



А на плаж "Златна рибка" бяхте ли? Там как е?



Тема Re: Созополнови [re: Бepeзka!]  
Автор detelina_bg (новак)
Публикувано27.08.10 19:16



Там не сме ходили,ходихме до къмпинг Смокиня-там беше хубаво.



Тема Re: Който вече се е върнал от почивка,нови [re: Бepeзka!]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано29.08.10 12:57



аз бях до Карлово, село Соколица, комплекс Яев. Като цяло съм доволна, бях с племенничката ми и си прекарахме чудесно. Имам малко забележки към комплекса, но все пак бях на почивка и не се затормозявах с излишни неща. Най много ми хареса спокойствието на персонала и гостите. За семейна почивка е идеално, има кът за децата, басейна е плитък и т.н.

Цените са нормални, да не кажа евтини, в ресторанта си беше евтино
Единственото което не ми хареса е че всяка събота и неделя има сватби, и няма как да си на тишина и спокойствие, но това е положението. Важното е че в 24.00 всички си отиваха и нямаше пиянски изпълнения.

Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.