Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: CUBA - Varaderoнови [re: Бepeзka!]  
Автор Master Sin (♠)
Публикувано09.08.10 22:24



даа далечко е



I wear black because I haven't found anything darker yet!

Тема Re: И да не забравитенови [re: himbeer]  
Автор Master Sin (♠)
Публикувано09.08.10 22:26



е, ваксината не е задължителна..поне аз не бях !

I wear black because I haven't found anything darker yet!


Тема Re: И да не забравитенови [re: himbeer]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано09.08.10 22:38



В случай на заминаваме, веднага те наемаме за консултант





Тема Re: И да не забравитенови [re: Фиш]  
Автор Master Sin (♠)
Публикувано09.08.10 22:48



с удоволствие !

I wear black because I haven't found anything darker yet!


Тема Re: CUBA - Varaderoнови [re: Фиш]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.10 22:51



Е, то точно пътят е най-скъп. Сестра ми, мисля, спомена нещо от рода на 3000 евро за двама души, ама това е тамън издръжката на големия дзвер за един семестър. Като завърши той и малката, в пролуката докато порасне най-дребния, ще скокна до тези чудни островчета.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: И да не забравитенови [re: Master Sin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано09.08.10 22:55



А при нас искат задължително ваксина против туберколоза. А тази ваксина се смята за неефективна, да не говорим че е и ненужна и не я слагат.

Когато някой донесе туберколоза от екзотичната си ваканция, го лекуват с антибиотици. Да се разболееш било същото и също толкова опасно като да те заразят чрез ваксина. И 2те оставят следи.

Но мисля че фирмите, които организират ексурзиите до Куба изискват ваксината, защото има застраховки, а да се лекуваш в Куба от каквото и да е, не е за препоръчване. Все пак е ясно как живеят хората там.


by himbeer

Тема Re: И да не забравитенови [re: himbeer]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано10.08.10 09:43



Една от ваксините, които искат в Англия за студентите е от менингит. Явно струпването на голямо множество хора отключва това заболяване.

Мисля, че в България ваксината ТБЦ включва туберколоза.На 28 години имаше реваксинация.След това не си спомням да са ме викали.
При вас смятат, че са я победили ли и затова не я считат за нужна?Защото тук, в Бургас, се появяват заболели. Познавам 3 жени, които въобще не живеят бедно.Двете даже са пухкавки и не пушат дори.



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано10.08.10 10:02



Tуберкулозата в Европа не е така разпостранена в Европа, както я има в Азия например. Тук я е имало след 2рата Световна война, и е имало и някакъв инцидент с много умрели деца, които са били имунизирани. Било е доказано, че тези ваксини не могат да са добре контролирани. Може би ваксината е контролирана в някакви проценти, но те не са достатъчни, за да си заслужава, още повече, че тази ваксина не е ефективна т.е. тя не предпазва от болесста.

Аз се сещам само за един случай на мои познати. Детето се е заразило на почивка и като се върнаха го лекуваха с антибиотици и оздравя много бързо. (там се спазваше някакъв срок, иначе на детето видимо нищо не му е имало след като му е преминала температурата и това че не е имало сили в първия ден)

Туберкулозата е заразна. Аз винаги имам едно на ум като ходя някъде. Аз имам някаква ваксина, която май се слага на бебета, после не знам дали са ми слагали същата, но през последните 15 години, даже повече със сигурност не са. А дъщеря ми въобще няма такава ваксина. В Германия децата са много малко имунизирани. Слагат общо взето ваксини срещу шарките и още някои като тетанус, дифтери и т.н


Така че като се връщате от почивка, имайте предвид, че може да сте си донесли и болест.


by himbeer

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано10.08.10 10:39



Ние нека се организираме с ПИ, сдобили сме се с консултант и за висчко ще питаме



В България също се смяташе, че е победена туберкулозата, ...... шарка, но явно не са.
Поправям с морбили и варицела
Напълно съм скептична към ваксините аз. Особено към грипните и новорекламираната за папилома каквобеше.Но, стоп!Това е тема за почивки!

Ей, хора, като гледам репортажите от Москва и с руските туристи, ми идва да извикам- ди-шай-те!

Редактирано от Фиш на 10.08.10 15:53.



Тема Re:ще ти излезе по-поносимо като ценанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.08.10 15:30



Ако идете до Флорида и имате там познати да отседнете.
Не с организирана екскурзия. Визи, билети, рентакар...и оттам обикалянка...пари з абензин и папане само:))...ще стигнете почти до Куба като идете на Кей уест:))...тамън ще се разпишете там и на къщата на Хемингуей:))...пък и до Орландо на Дисни ленда ще идете



Хем и по цивилизовано...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.