Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Като стана дума за армията и жените...нови  
Автор l AM (непознат)
Публикувано15.05.10 23:23



Какво кара една жена да влезе в армията?

Оставяме настрана някаква финансова причина, ако има такава в някои случаи. Хормоните ли се объркаха, много амазонки ли започнаха да се раждат напоследък или винаги си ги е имало, но сега получиха възможност за изява?! Мислите ли, че е нормално жената, която се смята, че дава начало на живота, да отнема други животи?!



Тема Имаше един филм,нови [re: l AM]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано15.05.10 23:43



по Дискавъри - само 2 %, повтарям ДВА ПРОЦЕНТА от войниците на бойното поле, ВСЪЩНОСТ убиват... другите са основно масовка... а жените - доказано, са по-хладнокръвни! Та, зависи от каузата! Ако каузата е пари (разбирай, собственото им оцеляване, щото, и това е работа!), точно жените ще свършат работата за всичките 2%!





Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: l AM]  
Автор l AM (непознат)
Публикувано16.05.10 00:01



Това не ми звучи особено женствено.

А дали са 2% или 20% - това май няма голямо значение. Тази, която дава живот, без угризения отнема чуждите! Знам, че има жени, у които майчиното чувство изначало липсва, но толкова ли са много?! Да се оправдава такова поведение с финансова изгода...



Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: l AM]  
Автор loverrock ()
Публикувано16.05.10 00:14



Виж сега, няма жени или мъже, знаеш ли, че в британската полиция на лидерски постове има много жени, които са обучени да стрелят на месо при извънредни ситуации!? Всичко е в главата, а не в гащите!

lovers and wine


Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: loverrock]  
Автор l AM (непознат)
Публикувано16.05.10 00:23



Много неща знам, но пак питам - как се чувства една жена, която е родила дете или мисли да го направи, а в същото време може да убие хладнокръвно други деца някъде по света, които не са й направили нищо лично на нея или на семейството й?!



Редактирано от l AM на 16.05.10 00:24.



Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: l AM]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.05.10 07:25



Ама за какво отнемане на животи говорим? Като изключим онези, които се записват за мисиите в Ирак, Афганистан и прочие, кога за последно нашата армия е водила война? Ми, това си е блага административна, държавна работа, с всичките привилегии, които законите и дават. Какво по-хубаво от това? Плащат ти осигуровки, пенсионираш се рано, имаш хубав отпуск и хубави станцийки, където да си го прекараш. За човек, дето няма някакви особени заложби, за да успее в друга област, това си е перфектно.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 16.05.10 07:25.



Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано16.05.10 09:02



Ако не учиш ще те правя военен!
Така казваше татко ми (бог да го прости).


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: loverrock]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано16.05.10 09:39



Всичко е в главата, а не в гащите!
......................

Това не е верно, разбира се.
Колкото в главата - толкова и в гащите. За това има мъже и жени.



Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: Xoлдън]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано16.05.10 09:40



Ако не учиш ще те правя военен!
Така казваше татко ми

......................

А, и моя баща така ми говореше.





Тема Re: Като стана дума за армията и жените...нови [re: l AM]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.05.10 10:24



за мен не е нормално. Това са жени с повечко тестостерон плюс някои мъжки качества и специфики са им в повечко и съответно дефицит на женски такива. Или искат да се доказват пред някой си за нещо защото страдат от комплекс за малоценност. Квото и да е ненормално положение е







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.