Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема обувки онлайн за или противнови  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано10.06.10 15:56



Какво мислите за този сайт?


Поръчвали ли сте от там? Не мога да се пречупя да купувам дрехи и обувки онлайн. Харесах си няколко модела...

Редактирано от Бepeзka! на 10.06.10 20:11.



Тема Re: обувки онлайн за или противнови [re: _belladonna_]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано10.06.10 18:20



Онлайн като от магазин, какво толкова :) Дори има опция да отвориш пакета, да ги видиш и ако не е същото като в сайта, можеш да ги върнеш на куриера. Аз много обичам да пазарувам от нета, даже, честно казано, заради разликите в цените вече не обичам да пазарувам "на живо" ;))) НО българските сайтове най-често предлагат китайски нискокачествени неща, поне по лично мое мнение. Така че бих купувала само ако е много евтино :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: обувки онлайн за или против [re: _belladonna_]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.06.10 20:12



На мен сайтът ми харесва. В раздела за абитуриентски обувки има симпатични моделчета. Аз бих рискувала.
Ако решиш да си купиш, пиши после дали си доволна.



Тема Re: обувки онлайн за или противнови [re: _belladonna_]  
Автор l AM (минаващ)
Публикувано10.06.10 21:21



Обувка се взима само с мерене - това знам аз.

Аз в този сайт нищо изключително не намирам като обувки, пък и не смятам, че цените са по-ниски отколокото в магазините, защото скоро си търсих обувки и сандалки и обиколях доста. Пък и на снимките понякога заблуждават.



Тема Re: обувки онлайн за или противнови [re: _belladonna_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.06.10 21:43



Против. Дреха, ако не ти стане, можеш поне да я коригираш, но обувки... Синът ми си беше взел малатонки по интернет, та после ги продавах в Продавалника.
Сега разгледах и сайта. Грозни са и вероятно на тези цени са от изкуствена кожа, което съвсем ме отказва.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 10.06.10 21:45.



Тема Re: обувки онлайн за или противнови [re: _belladonna_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.06.10 00:49



Обувки и дрехи онлайн не купувам, меренето е задължително при мен. Особено пък ако става дума за обувки




Тема Re: обувки онлайн за или противнови [re: _belladonna_]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано11.06.10 08:08



цените са високи за обувки за еднократна употреба (онези дето са за умрели) и прекалено ниски, за да са от естествени материали.
Обувката задължително се премерва, защото иначе може да не става за нищо.

Не съм поръчвала и няма и да поръчам.



Тема Re: обувки онлайн за или противнови [re: _belladonna_]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано11.06.10 09:45



Ами ще рискувам да поръчам и ще споделя после, но няма да е тази седмица, ще пътувам. На мен ми трябват обувки удобни и задължително без ток. А тук такива има в изобилие, за разлика от реалните магазини. А иначе колкото и да са качествени обувките, повече от един сезон е невъзможно да ги нося.



Тема Против.нови [re: _belladonna_]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано11.06.10 09:55



Въпросът е, че няма как човек да види дали нещата му пасват и стоят добре.
Не всичко е въпрос на номерация и размери - дори да са абсолютно стандартни - човек има определена стойка, релеф - който няма общо със сантиметрите, за обувки - също - как прилягат на крака, как стоят с панталон, с пола.
Няма как да се направи демонстрация и човек да прецени.
Да надигне крачолчето и се се огледа..
Отделно от това, освен, ако не купувам импулсивно, за да начеша някоя краста - обикновено много внимателно оглеждам изработка, материали, всичко преди да си дам парите. Станах истинска Дева, покрай един мой приятел, с който сме ходили да пазаруваме заедно понякога.





Тема Ух!нови [re: impulce]  
Автор parvaty (вождиозНа)
Публикувано11.06.10 10:27



Приятел Дева!

Със сигурност (ако не е гей!), пазарувате заедно, за да може да прецени дали иска да сваля това, което пробваш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.